MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Vaše spotřeba dat s neomezeným mobilním internetem.

Offline - Junior Profil 
10. 1. 2020 22:09 Odeslat příspěvek
Ale nepíšete u jakého operátora. Třeba u jiného problém s rychlostí je?
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
10. 1. 2020 22:17 Odeslat příspěvek
Vodafone, dost jezdím a nemám problém ani v úplný pustině.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 1. 2020 23:08 Odeslat příspěvek
Operátor Vodafone (OneNet, omezení rychlosti na 10Mbps oběma směry).

Offline - Junior Profil 
11. 1. 2020 08:41 Odeslat příspěvek
Ano jednalo se tady celou dobu o Vodafone, já nevím jak jiný operátor, s tím zkušenost nemám, ale na cestach jsem taky bez problémů....

Offline - Junior Profil 
11. 1. 2020 11:44 Odeslat příspěvek
Tarif Data neomezeně SD (za 675 Kč) od T-M nikdo nemá?

Offline - Junior Profil 
11. 1. 2020 12:00 Odeslat příspěvek
Mam Neomezeně HD od TM za 622kč jen data.Spotrebuji tak 20-40GB podle toho kolik mam casu v praci na koukani tv.50GB jede na plno potom omezeno na 10Mbit.Po omezeni rychlost drzi kolem tech 10Mbitu což dostačuje na vše co potřebuji v pohodě to utahne 3 tablety s pustenou tv a youtube.

Offline - Junior Profil 
11. 1. 2020 12:05 Odeslat příspěvek
To je nějaká sleva těch 622 Kč?

Offline - Junior Profil 
11. 1. 2020 14:12 Odeslat příspěvek
Ano 30% ted mi to v aplikaci muj t mobile nabizi ten tarif neomezena data max s taky 30% slevou to jest za 822kč.

Offline - Junior Profil 
12. 1. 2020 09:56 Odeslat příspěvek
Aha, to se v apce asi zobrazuje jen těm, co mají paušál? Já mám jen předplacenou SIM T-M.

Offline - Junior Profil 
12. 1. 2020 12:45 Odeslat příspěvek
Jo tak to nevim jak to u Tmobile funguje to ti neporadim.

Offline - Junior Profil 
27. 2. 2020 14:14 Odeslat příspěvek
dj.kure píše
Když jsem se řekneme hodně snažil a koukal na YT vždy, když jsem měl chvíli možnost (a záměrně vypínal WiFi), tak jsem byl někde na 17GB. Do 20GB s přehledem. Ale mám to jako firemní benefit, tak neřeším. Osobně bych šel do 5GB a vyšel bych, WiFi mám doma, v práci i v autě.

Tak mi včera dcera jen tak mimochodem řekla, že týden před koncem účtovacího období využila cca 80 GB...prý to jen používá, nic víc...no si říkám, tohle asi VF nečekal... já se ted nas 30 nedostanu kolen 22 - 23 a to se nešetřím, a když nejsem doma u wifi tak na tom i pracuju. Zatím jsem nenašel chybu, rychlost i pokrytí úplně v pohodě i uprostřed ničeho (měl jsem povinnou přestávku v jízdě, tak jsem vyndal notebook na začal pracovat a až pak mi došlo, že jsem uprostřed ničeho a signál i rychlost naprosto v pohodě).

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 26 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies