MobilMania.cz

Přihlásit se

Další stránka

Vaše spotřeba dat s neomezeným mobilním internetem.

Offline - Junior Profil 
8. 1. 2020 18:06 Odeslat příspěvek
Docela by mě zajímalo, jak se u jiných uživatelů změnilo používání mobilního internetu po přechodu na neomezená data.

Já s celou rodinou, protože máme UPC využil prodloužení na 4 neomezené, dostal jsem balík na mobily, tak jsem do toho šel.

Vlastně jsem měsíc nebyl na wifi a nedal jsem víc jak 20 GB...a to hodně jezdím takže Spotify,videa a pod. Myslel, jsem, že to bude víc.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 1. 2020 23:07 Odeslat příspěvek
Já 40 až 50 GB za měsíc. Koukám na HBO GO, Horizon GO, IVysílání. Dodám tedy, že ty videa sleduji přes notebook a mobilní hotspot. ;-)

Naposledy upravil stm01 dne 9. 1. 2020 02:37, celkově upraveno 1

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 1. 2020 23:43 Odeslat příspěvek
cca 400 GB měsíčně, využíváno nejen v telefonu, ale také na PC přes hot spot

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 02:17 Odeslat příspěvek
Také jsem čekal výrazně víc, ale aniž bych se nějak omezoval, nepřesáhl jsem nikdy 20 GB za měsíc (spotřeba je vč. streamovaného videa a pravidelné aktualizace aplikací). Wifi jsem záměrně nepoužíval. Myslím si, že se mi víc vyplatí tarif s FUP kvůli nižší ceně.

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 10:16 Odeslat příspěvek
Tak to netuším jak to děláš, já každý den YouTube, a to i kdybych měl pustene jen rádio, tak mi to vezme asi 1.5gb denně. Mně prostě 50gb nestačilo a proto jsem do neomezenky šel, jo pravda mohl jsem se hlídat, ale to já neumím a ani nechci, používám to i jako hotspot pro notas, ale spotřebu už teď vědět nebudu. Ale bude tedy víc než 50gb, jen teď se mi to nezastaví.

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 14:23 Odeslat příspěvek
TrustNo1 píše
Také jsem čekal výrazně víc, ale aniž bych se nějak omezoval, nepřesáhl jsem nikdy 20 GB za měsíc (spotřeba je vč. streamovaného videa a pravidelné aktualizace aplikací). Wifi jsem záměrně nepoužíval. Myslím si, že se mi víc vyplatí tarif s FUP kvůli nižší ceně.

Já to nakonec vzal proto, že s neomezenýma službama vlastně platím stejně, nebo o nějakou kačku méně a dostal jsem skoro 20 k na telefony. Klidně bych měl nějaký rozumný FUP, ale cena s FUP byla vlastně skoro stejná, rozdíl nebyl ani 100 Kč.

Obchodník mi řekl, že je to vlastně záměr, postupně tam lidi dotlačit, chtěl jsem slevu, ale řekl mi na rovinu, že mi tu slevu do fakturace dát nemůže, tak jsem to vzal a mám klid, odcházet se mi nechtělo a ono vlastně ani neni kam.

Doma na ntb mám UPC, takže že bych používal jen mobilní net, to mi zas přijde ujeté :-)

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 19:53 Odeslat příspěvek
Jak si to měl s tou slevou? Já si chtěl vzít jen jeden telefon a uplatnit na to těch 20tis, ale v žádným případě mi to nechtěli udělat, pouze sleva 5000,ale vždy na jeden telefon... :-(

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 20:41 Odeslat příspěvek
Jednoduše, měl jsem necelých 20 tis, vzal jsem 3 x Redmi 8T a co zbylo tam mám, kdybych do těch 2 let něco potřeboval. Drahej telefon jsem nechtěl, stejně po 2 letech budu brát zas novej, nabízel i jablko ale k čemu by mi to bylo, takhle jsem spokojený. Manželka, já a starší dcera má novej mobil, co se nevybije a rozumě fotí, mladší dcera má zásobu telefonů, které má na 2 roky, stejně je zničí, takže pohoda.

Hold jsem podlehl, dostali mě tam, kde mě chtěli mít, platím vlastně stejně, byť mám mnohem víc služeb + hw. Tak je to remíza.

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 21:05 Odeslat příspěvek
Díky moc.

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 21:14 Odeslat příspěvek
Není za co, každopádně neomezený služby jsou vlastně fajn, pokud není člověk úplně kolenovrt, jak tu někteří fakt jsou...

9. 1. 2020 21:55 Odeslat příspěvek
Přesně tak. Já jsem taktéž spokojený i dcera. Já si vzal slevu na notebook a dcera dostala taktéž RN8T. A za 599 kč co si více přát pokud opravdu nejste kolenovrt neschováváte to za principy. ;-)

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 22:53 Odeslat příspěvek
Naprosto souhlas, občas tu čtu neuvěřitelné snahy o už nesmyslné slevy..

9. 1. 2020 23:55 Odeslat příspěvek
Když jsem se řekneme hodně snažil a koukal na YT vždy, když jsem měl chvíli možnost (a záměrně vypínal WiFi), tak jsem byl někde na 17GB. Do 20GB s přehledem. Ale mám to jako firemní benefit, tak neřeším. Osobně bych šel do 5GB a vyšel bych, WiFi mám doma, v práci i v autě.

Offline - Junior Profil 
10. 1. 2020 10:10 Odeslat příspěvek
Já se za kolenovrta nepovažuji, protože jsem platil daleko víc, já jsem na tom vydělal i bez té dotace na hw, jen jsem se bál té rychlosti, ale zdejší kolega dj.kure, říkal, že je vše bezproblemu a opravdu jsem nikdy neměl s rychlostí problém, tak za mě velmi dobře.

Offline - Junior Profil 
10. 1. 2020 12:53 Odeslat příspěvek
Souhlasím, rychlost je úplně v pohodě zase divim.

Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 26 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies