MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Internet na chatu

Offline - Junior Profil 
14. 5. 2020 11:08 Odeslat příspěvek
Zdravím, potřeboval bych poradit s mobilním internetem... Mám koupený nový LTE router:

https://www.alza.cz/asus-4g-n12-b1-d5673277.htm?o=1

Jde o to, co za SIMku mu dát - a s tím souvisí i operátor a data.

Potřebuji internet na chatu, takže většinou jen na víkendy, myslím že využití 4GB na měsíc by mohlo stačit. V zimním období bude nevyužitý, takže myslím, že pevný tarif by se asi moc nevyplatil.

Ale příliš se neorientuji v nejrůznějších nabídkách operátorů a předplacených SIMek. Zadím jsem našel asi jen Mobil cz, kde nabízejí za 300 Kč 2GB na měsíc a SazkaMobil, kde je 3GB za 270Kč...

Poradíte mi tedy zda a kde lze najít něco lepšího??
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
14. 5. 2020 12:06 Odeslat příspěvek
Emtéčko 3GB za 160kč, po vyčerpání obnovíš FUP reset 3GB za 107kč a data se převedou i do dalšího měsíce anebo rovnou 10GB za 300kč/měsíc
https://www.emtecko.cz/trz/


Offline - Junior Profil 
14. 5. 2020 12:47 Odeslat příspěvek
Díky za tip. Když si tam koupím SIMku, tak platím měsíčně 25Kč za ten mini tarif a k tomu daný datový balíček že? Bude mi ta SIMka fungovat, když ji rovnou šoupnu do routeru, aniž bych ji před tím musel cpát do telefonu? Lze to třeba aktivovat a nastavit online?


Offline - Junior Profil 
18. 5. 2020 17:44 Odeslat příspěvek
Ahoj, má někdo vyzkoušeno na jakou rychlost lze u emtéčka dosáhnout ? Někde jsem četl, že virtuálové mají rychlost omezenou.


Offline - Pokročilý Profil 
19. 5. 2020 14:09 Odeslat příspěvek
A není to jedno vzhledem k malým fup? Tak si zkus přečíst jejich ceník. Kaktus má 20Mbit strop a Emtéčko myslím jede rychlostí co dovolí síť ale ruku do ohně bych za to nedal. Tesco jede taky co dovolí síť (resp. jak to zkrouhne chytrá síť).


Offline - Pokročilý Profil 
19. 5. 2020 18:19 Odeslat příspěvek
Někdy má celkem zajímavé akce na data Opencall momentálně má 3GB za 199 a 6GB za 299. A v akci se dá sehnat simka se zajímavými slevami.


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2020 10:44 Odeslat příspěvek
Zdravím, já řešil stejnou věc na chatu a v O2 mi byla nabídnuta SIM s neomezeným netem (datama) a rychlost omezena 20MB/s . A další podmínka byla fixní adresa na které to bude fungovat. Ještě jsem to jinde nezkoušel, ale nemělo by to při připojení k jiné buňce makat... Dal jsem to do LTE routeru od Alcatelu a používám to už nějaký týden bez problému. A nejlešpí je ta cena: 200 Kč měsíčně. A po 3 měsících to mohu prý vypínat a zapínat jak budu potřebovat. Takže na zimní měsíce to vypnu a na jaře opět aktivuji.


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2020 12:56 Odeslat příspěvek
To je dost dobré.


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2020 15:53 Odeslat příspěvek
To jsi dostal bez nutnosti pořídit si od nich modem ?


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2020 17:35 Odeslat příspěvek
Spíš bude mít i jiné služby a tohle byl takový bonus.


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2020 11:35 Odeslat příspěvek
snoop69 píše
To jsi dostal bez nutnosti pořídit si od nich modem ?


Ano, nebyla tam žádná podmínka. Modem jsem si koupil samostatně.

A upřímě nevím, zda je podmínka tam mít něco jiného. Všichni jsem u T-mobile a u O2 platíme jen ten nejobyčejněší tarif babičce za cca 250 kč, tak jsem poprosil ať to dají na společné vyučtovaní a bylo mi řečeno, že není problém. Tak si nemyslím,že by to byla podmínka u nich něco mít.


Offline - VIP uživatel Profil 
23. 5. 2020 11:09 Odeslat příspěvek
To by se mi hodilo do pergoly. Kde ti takovou nabídku dali, pobočka, net, přes telefon??


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 5. 2020 09:39 Odeslat příspěvek
Tak jsem se teď na chatu O2 odkázal na toto vlákno, zda by mi byli schopní dát podobnou nabídku a jediné co mi nabídli byla standardní varianta "Internet na chatu" https://www.o2.cz/osobni/bezdratovy-internet
- 20MBit, 30GB, 250 Kč s nutností pevného připojení od 02 Internet HD na doma

:-(


Offline - Junior Profil 
9. 7. 2020 14:30 Odeslat příspěvek
Zdravim, mam podobny problem. Shanim internet na chatu, ale tak 10GB alespon a musi to byt v siti t-mobile. Ostatni operatori si tam neskrtnou ani s volanim. Idelane kdyby se to dalo vzit vzdy jen na 4 mesice v roce (pres leto).


Offline - Junior Profil 
9. 7. 2020 17:46 Odeslat příspěvek
Jedine si vzit LTE internet od T-mobile na doma a za 99 kc mesicne vam pridaji dalsi adresu, napriklad na chatu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 26 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies