MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Neomezený internet za 399,-

-
14. 12. 2020 18:07 Odeslat příspěvek
bugr: Díky za info, tak si dopadl jako já. Jen sem myslel, jestli jsem na ně nebyl moc zlej a proto mě rychle odbyli. Ale koukám, že jen kecaj a lákají lidi na nesmysly, škoda...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 12. 2020 18:40 Odeslat příspěvek
No oni to mají nazvané NEO DATA a O2 má u tarifů NEO opravdu neomezená mobilní data, ale nabízí to pouze společně s minutami a SMS za předražené ceny.


-
14. 12. 2020 20:11 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
@sullaemail: Ne. Psal jsem, že nebudu chodit to těch tří retenčních témat, kam také nechodím.

...a to je dobře :oboze


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2020 20:38 Odeslat příspěvek
sullaemail píše
bugr: Díky za info, tak si dopadl jako já. Jen sem myslel, jestli jsem na ně nebyl moc zlej a proto mě rychle odbyli. Ale koukám, že jen kecaj a lákají lidi na nesmysly, škoda...


přesně, lákaj lidi na nesmysly. Kluk na tý infolince to přiznal, teda říkal, že mají slíbeno, že to na webu změní.


-
14. 12. 2020 21:09 Odeslat příspěvek
Mě zase pán řekl, že když to není přes drát bo optiku, ale vzduchem, tak je to prostě mobilní :tleskani
Ta mobilnost spočívá prý v tom, že když k routeru či modemu nevede drát, je to mobilní :pozor
Větší výmysl jsem dlouho neslyšel, no, takže Tlapnet je fakt slušnej tým :hmm:


Offline - Expert na retence Profil 
14. 12. 2020 23:12 Odeslat příspěvek
Mají ten "neomezený" internet symetrický?


-
15. 12. 2020 11:10 Odeslat příspěvek
@Raziel-CZ: Není, leda bys ho objednával přes Aeronet, to potom jo, ale ty už si budeš vědět rady ;-)


Offline - Expert na retence Profil 
15. 12. 2020 13:50 Odeslat příspěvek
@sullaemail: Vy se vážně nedokážete chovat dospěle a psát pouze k věci, že ne? Jen ať to nikdo nemaže a zůstane tu. Já už na Vaše konspirace reagovat nebudu, od toho je zdejší správa...

O2 symetrický internet, zdá se, nedává nikde. Snad jen u vysloveně neomezeného tarifu za max. cenu.


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2020 15:01 Odeslat příspěvek
Takže jsem nebyl daleko od pravdy, že se jedná o pený internet vzduchem.


Offline - Moderátor Profil 
15. 12. 2020 15:43 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
O2 symetrický internet, zdá se, nedává nikde. Snad jen u vysloveně neomezeného tarifu za max. cenu.

Předpokládám, že bude až s nabídkou internetu po optice.


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2020 16:34 Odeslat příspěvek
Lina huba holy nestesti :))
Jen uplny blbec da na aukru 1600 za simku kdyz to same nabizi O2.

Ted jsem tam byl, zena ma simku.
Bez zavazku, 400 mesicne, neomezený internet.Prvni pul roku sleva 200 :)


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2020 16:53 Odeslat příspěvek
Zajímavé.


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2020 17:05 Odeslat příspěvek
A jeste mi nabídli prevest moje tmobile cislo k O2 za 400 mesicne. Klasika neomezena volani a sms. A 4 nebo 6gb dat. Ja uplne zasnul, jestli honej zakazniky pred vanocema.

Jinak je to na smlouvu bez zavazku. Takze ta simka z Aukra ma vyhodu ze si ji clovek nabije jen kdyz potrebuje. Abych byl objektivni. Ale kdo nepotrebuje internet stale tak ten nema navratnost skoro jiste...


Offline - Moderátor Profil 
15. 12. 2020 18:35 Odeslat příspěvek
bugr píše
Lina huba holy nestesti :))
Jen uplny blbec da na aukru 1600 za simku kdyz to same nabizi O2.

Ted jsem tam byl, zena ma simku.
Bez zavazku, 400 mesicne, neomezený internet.Prvni pul roku sleva 200 :)

Takže na půl roku neomezená data za 200 Kč a nebo na prvního půl roku za 400 Kč a po 6 měsících za 600 Kč? Nějaké minuty a SMS v tom tarifu také jsou? Pokud ne, jaká je cena za minutu volání, tarifikace a cena za jednu SMS? Díky.

-- 15. 12. 2020 18:37 --

bugr píše
A jeste mi nabídli prevest moje tmobile cislo k O2 za 400 mesicne. Klasika neomezena volani a sms. A 4 nebo 6gb dat. Ja uplne zasnul, jestli honej zakazniky pred vanocema.

Upřímně FLAT + 4/6 GB za 400 měsíčně není zas takový terno, jak se na první pohled může zdát. Tuším, že tuhle kombinaci umí při troše štěstí a snahy nabídnout i T-Mobile.


-
15. 12. 2020 18:50 Odeslat příspěvek
@bugr: Tak to opravdu nemá cenu kupovat Datamanii 100 GB. To si tam jen tak napochodoval a dostal neomezený net? Jakou má žena cenu za minutu a sms, nebo tam jsou nějaké volné minuty?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 3 z 5 [ Příspěvků: 69 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies