MobilMania.cz

Přihlásit se




Data na měsíc, zahraničí

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 4. 2022 18:10 Odeslat příspěvek
Řešil někdo a poradí, co pořídit za předplacenku, tarif krátkodobý, když potřebuji být na datech v zahraničí cca měsíc? Může být s novým číslem,.to je mi jedno. Původní tarify co mám pro ČR si zachovám.
Budu se hýbat po zemích EU a Anglii. A potřebuji alespoň 20 GB. Resp. nechci být po návratu překvapená účtem a na datech budu hodně. Ať už vyhledávání spojů, informací, navigace, nějaké apky alá Geocaching, posílání fotek, apod. Úvaha byla třeba i zajet do PL pro něco levnějšího, nemáme to daleko. Dík za tipy.
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
19. 4. 2022 18:12 Odeslat příspěvek
No v ČR jsou data nejdražší, takže klidně kup třeba něco v Anglii.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2022 19:05 Odeslat příspěvek
https://prepaid-data-sim-card.fandom.co ... _with_data Tady mužeš kouknout co kde nabízí.Co máš za tarif u nás ten by nestačil?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 4. 2022 19:20 Odeslat příspěvek
Bohužel datovka omezena jen pro ČR s 02. 100 Gb za 300,-. A pak firemní tarif Vodafonu bez dat.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2022 19:31 Odeslat příspěvek
To je skoda zrovna u Vodafonu u neomezenych tarifu maji v zahranici nastaveny datovy limit 64GB.Zkusit sehnat od vodafonu Datová karta 30 GB,na strankach ho už nemaji ale kouknout treba nekdo prodava.Je to 3 měsíční předplacenka kazdy mesic 30GB za cca 600kč. Tj 199kč/30Gb za měsíc.


Offline - Pokročilý Profil 
20. 4. 2022 16:04 Odeslat příspěvek
Za 300 15GB SIM na měsíc od Tescomobile. Koupit 2 SIM. Ale asi by vyšla levněji nějaká místní SIM.


-
20. 4. 2022 16:58 Odeslat příspěvek
Nějaká polská předplacená karta by asi byla nejlepší, jak už tazatelka naznačila..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 8. 2022 08:48 Odeslat příspěvek
Zdravím,
mám podobný dotaz. Jedu do zahraničí (EU) a potřeboval bych jen na tu dobu SIM kartu s daty (stačí 500 MB), kterou bych použil v druhém mobilu jen jako navigaci do auta. Chápu správně, že ty český SIMky co maj přednabito, tak data půjdou jen v Čechách? Je nějaká varianta že koupím u nás v ČR simku, kde pojedou data i všude v EU nebo musím koupit až simku v místě v zahraničí?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 8. 2022 09:03 Odeslat příspěvek
Je to presne naopak - v podstate jedinou vyjimkou, kdy data z CR nejdou v EU, je Datamanie od O2.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 8. 2022 09:38 Odeslat příspěvek
čili pokud koupím cokoliv třeba v trafice v ČR tak pofrčí i v EU? ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 8. 2022 10:16 Odeslat příspěvek
A proč bys něco kupoval, ty na svém čísle nemáš těch 500 MB? Pokud ne, tak ano, kup v trafice něco s daty.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 8. 2022 10:24 Odeslat příspěvek
radim: samozřejmě že mám, ale chci to do druhýho telefonu kterej budu využívat jen jako navigaci v autě.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 8. 2022 10:42 Odeslat příspěvek
Jasně, chápu. Ale 500 MB nenaznačuje nějak vysoké využívání - nestačil by hotspot?


Offline - Pokročilý Profil 
12. 8. 2022 15:18 Odeslat příspěvek
Já bych to teda taky vyřešil hotspotem jestli navigace je na jiném telefonu. Navíc se při navigaci na WiFi nebude tolik zahřívat ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 14 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies