MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Neomezený internet na chalupu

Offline - Junior Profil 
12. 6. 2022 17:38 Odeslat příspěvek
A jaký máte tarif na mobilu? Nešlo by prostě jen udělat hotspot z mobilu? Na net, YT i nějkou tu IPTV nebo Netflix kdyby pršelo to stačí a video pojede i v FHD. Stačí k tomu rychlost 10Mbps což třeba u T-Mobile mám vždy, i mimo město.

Případně se vyplatí promyslet, zda nevzít nějaký tarif. Získáte tak volání i internet. (to zní jak nějaké reklamní kecy :D ) Pokud to využijete několik měsíců v roce, je potřeba si spočítat na kolik by Vás to vyšlo při jiném řešení.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 6. 2022 14:47 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Nejideálnější na chatu je podle mě jak před časem do jiného vlákna psal Servisák - 200kč za 20Mbit bez FUP vázaný na adresu. Je to od O2 a sleva na 6 měsíců jinak to stojí 400. Takže vždy po 6 měsících to ukončí a po měsíci znovu. Takže buď to hned uzavřít třeba na manželku nebo na ten měsíc mít Datamánii. Za tu cenu si myslím hodně dobré.

A to je co za službu? Mě se na webu O2 nabízí Internet HD Bronzový 20/2 Mbit za 349 zlevněno z 449. Za 200 sem to měl před dvěma roky.


Offline - Pokročilý Profil 
13. 6. 2022 15:49 Odeslat příspěvek
To musíš na Servisáka, já jen psal že jsem to zachytil tady na fóru v jiném vlákně. A dostal to od O2 jako jedinou službu, na pobočce.

-- 13. 6. 2022 16:51 --

Jo je to vlákno Retenční nabídky O2 - řešil to loni


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 6. 2022 17:38 Odeslat příspěvek
Che, mně to nenabízí ani ten bronzový, jenom stříbrný za 400,-.

Nordic nabízí wi-fi 20/2 za 245 Kč. Záleží, co na tom člověk chce dělat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 6. 2022 18:53 Odeslat příspěvek
radim píše
Občasné víkendy jdou řešit neomezeným víkendem od Twistu (aktivovaným na ročním netu za 500,-), funguje to pátek-neděle. Vzhledem k vysoké ceně to ale není na 4 víkendy měsíčně.

Tak abych to uvedl na pravou míru, mám aktivní roční internet, při aktivaci neomezeného internetu na den či na víkend se rychlost omezí na 3 MB/s.


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2022 14:19 Odeslat příspěvek
radim píše
Občasné víkendy jdou řešit neomezeným víkendem od Twistu (aktivovaným na ročním netu za 500,-), funguje to pátek-neděle. Vzhledem k vysoké ceně to ale není na 4 víkendy měsíčně.


Jj, na víkendy ho používám, ale protože mám celé léto volno, potřebuji něco používat i v týdnu . ale díky za tip

-- 20. 6. 2022 15:23 --

hauzz píše
Nejideálnější na chatu je podle mě jak před časem do jiného vlákna psal Servisák - 200kč za 20Mbit bez FUP vázaný na adresu. Je to od O2 a sleva na 6 měsíců jinak to stojí 400. Takže vždy po 6 měsících to ukončí a po měsíci znovu. Takže buď to hned uzavřít třeba na manželku nebo na ten měsíc mít Datamánii. Za tu cenu si myslím hodně dobré.


Jj, přesně tenhle jsem měl minulý rok a chtěl jsem ho letos znovu. V únoru mi říkali, že to nenní problém. V dubnu už to problém byl, protože - na mojí adrese už je dostupné 5G. Takže bych musel mít nový modem a koupit si ten 5G tarif, ten 20Mbit neomezený tam prý už nejde. Následně jsem argumentoval, že ten samý tarif (20Mbit FUP 30GB - LTE) stále nabízejí. Tedy úplně stejný, jen je limitován daty.

Na to mi řekli že to je pravda, ale ten neomezený už tam nejde, protože s tím prý byly problémy a teď mi můžou nabídnout jen neomezené 5G...... Takže je to čistě marketingově, samozřejmě by tam ta služba šla... Ani když jsem přitlačil že si vezmu ten 20Mbit s fixací na adresu nebo nic, tak to nevyšlo. Zkoušel jsem u dvou operátorů... :(


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 6. 2022 14:34 Odeslat příspěvek
Gaccc píše
radim píše
Občasné víkendy jdou řešit neomezeným víkendem od Twistu (aktivovaným na ročním netu za 500,-), funguje to pátek-neděle. Vzhledem k vysoké ceně to ale není na 4 víkendy měsíčně.

Tak abych to uvedl na pravou míru, mám aktivní roční internet, při aktivaci neomezeného internetu na den či na víkend se rychlost omezí na 3 MB/s.


Vloni mi to jelo naplno. Že by to spravili? Darebáci! :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 6. 2022 16:24 Odeslat příspěvek
No já si myslím, že to bylo jen rámci toho "neomezeného" léta, kdy to fungovalo neomezeně.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 23 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies