MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

mobilni internet- kolik se da proserfovat?

Offline - Pokročilý Profil 
15. 12. 2006 03:27 Odeslat příspěvek
jaze: Prostě záleží, na koho natrefíš. Klidně do Surf&Mail+ běž, ale počítej i s eventualitou, že Ti přílohy naúčtují a budeš to muset reklamovat tak, jak se to stalo mně.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2006 05:19 Odeslat příspěvek
neser:Tak už jsem to aktivoval a budu čekat na příští vyúčtování a pokud v lednu nenapíšu někam sem do fóra,tak mě nejspíš kleplo z faktury....:-)


Offline - Pokročilý Profil 
15. 12. 2006 16:05 Odeslat příspěvek
:-)
Držím palce, ať je to aspoň u Tebe v pohodě.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2006 09:39 Odeslat příspěvek
Tak koukam, ze s netem v mobilu to zrovna jednoduchy neni. Myslel jsem si, ze se proserfovat moc neda, ale jak to tady ctu, tak ty MB docela litaj. Kdyz se podivam na nabidku napr. vodafonu, tak tam se plati od 10-40MB 238Kc a u 40-70MB se plati dokonce 476kc. Neprijde vam, ze to je vsechno znacne premsteny? Paklize to porovnam s netem doma na normalnim pc, tam dochazim k vysledku ze net v mobilu nema temer zadnej praktickej vyznam.... Chapu ze kdyz nekdo potrebuje net ted hned (napr. pro kontrolu mailu) ze pak prejkousne i tyhle ceny, ale jinak se mi to zda hoodne drsny :) Predstavte si, ze jsem mimo pc, nemam co delat, mrknu se na hodku na net a pak me pride ze za to zaplatim napr. 50Kc. Jaky mate nazor napr. na HotSpot od o2? Volnych 10hodin za 150Kc - to by nebylo spatny, zase uvazet se musite na 12 mesicu.... Jsem z toho trochu mimo, lepe receno pripada mi to vsechno asi tak 3x drazsi nez sem si myslel ze bude...


Offline - Pokročilý Profil 
16. 12. 2006 10:20 Odeslat příspěvek
hyundai2: Optimální varianta pro neomezené brouzdání na webu s Operou Mini (WNW light)je datové zvýhodnění Surf+ od T-Mobile za 118 měsíčně. Dá se aktivovat pouze k paušálům, postačí však i ten nejnižší - T1 za 58 Kč.


Offline - Expert Profil 
16. 12. 2006 12:57 Odeslat příspěvek
hyundai2: Ano ty ceny jsou hodne premrsteny. Ale co delat kdyz konkurence neexistuje a nemas moznost vyberu neceho lepsiho.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2006 19:01 Odeslat příspěvek
Koukal jsem trochu na to a t-mobile ma nabidku asi opravdu nejlepsi... ma to ale docela promysleny, bud mate u nej tarif a mate i levny datovy sluzby a nebo jste u jinyho operatora a pak mate smulu... no diky vsem, ze jste mi to trochu priblizili.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 23 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies