MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Jsem spokojený s CDMA, jsem sám?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 4. 2005 21:15 Odeslat příspěvek
CDMA mám od prosince. Používám jej v práci i doma. Za celou dobu co se připojuji tímto způsobem jsem řešil jeden jediný problém. Na notebooku mi špatně fungovalo sestavování připojení. Prakticky každý druhý pokus byl neúspěšný a nepomohlo nic jiného než restartovat počítač. Pak jsem udělal "format C" a WIN XP znovu nainstaloval. Od té doby se tenhle problém neopakoval.

Díky CDMA jedu v práci na interní (malou) anténku rychlostí kolem 460 Kbs a stahuji tak 40-50 Kbs/sec. Doma mám signál horší, musím mít na stole externí anténu a jedu tak 150-200 Kbs a stahuji 20-30 Kbs/sec. Pro moji potřebu (P2P, internetová rádia neprovozuji) to stačí až až. Ty rychlosti jsou stabilní už několik měsíců a spíš se pomalu zlepšují než aby klesali.

Výpadky jsou, to nepopírám, ale tak ojediněle, že si ani nepamatuju, kdy byl ten poslední.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 4. 2005 11:50 Odeslat příspěvek
Stacily mi tri veci k tomu, aby to chodilo k me plne spokojenosti:
1. dat tu prutovku ven na neco kovovyho - Je to ctvlnny dipol a proto potrebuje protivahu (nejlepe plechovou strechu)
2. zbavit se ty prodluzovaci USB snury, protoze to byl neskutecny povl
3. Uz ani nevim, k cemu to je, ale po svy prvni a jediny reklamaci mi pracovnik ET dal do ruky papirek s prikazem AT+GTHYBM=1

To vse mi dava stabilni prumer 500KBps dnem i noci (nikdy nejsem v tahu pripojen dyl nez 4hodiny v kuse, takze samovolne shazovani se u me tim padem neprojevi..)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 4. 2005 22:39 Odeslat příspěvek
Taky si nestěžuju...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 5. 2005 07:39 Odeslat příspěvek
Já jsem spokojený.... mám CDMA sice jen 1,5 týdne ale zatím jsem nezaznamenal žádné problémy. Celý den stahuji rychlostí 40kB/s. Vzhledem k tomu, že posílám celkem objemné e-maily(2-3MB) tak na klasické telefonní lince to bylo o život.... teď tak 5-6 min. prostě paráda, jsem jedním ze spokojených zákazníků

P.S.: za ten týden jsem sosnul asi 6 GB dat bez použití p2p


Offline - Junior Profil 
1. 5. 2005 13:42 Odeslat příspěvek
Jsem s CDMA spokojený. Potřebuji mít mobilní internet a CDMA je v této oblasti bez konkurenta.

hladosek píše
Já jsem spokojený.... mám CDMA sice jen 1,5 týdne ale zatím jsem nezaznamenal žádné problémy. o/quote]

První měsíc jsem měl úplně stejný pocit, opojení mít celé CD za jednu hodinu bylo obrovské. Po měsíci jsem už ale neměl co reálně stahovat a tak jsem začal s p2p a televizí. Což je pravděpodobně běžný posun, pokud člověk dostane k dispozici rychlý 7/24 internet kdekoliv po republice (skoro). A v tu chvíli se ale z uživatele stane hacker a bojuje s ET. A ET se snaží vyrovnat s vysokým přenosem svými hacky. Zdá se mi, že docela nešťastně, neboť zasahuje i uživatele s nízkou aktivitou a celé je to tak netransparentví, že to působí jako podvod.
Využívám alternativně ještě tři další připojení k síti, takže to beru sportovně. Nicméně hluboce chápu i ty, kteří mají oprávněné připomínky ke kvalitě i klamavé reklamě, a jsem ochoten je ve většině podpořit.


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2005 13:15 Odeslat příspěvek
Ja si připadám že sem snad jedinný komu cdma nešlo. pořad mi to padalo a signál to je to nejhorší někdy vubec nic. Musel jsem to po tydnu vratit.zdar


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 5. 2005 15:51 Odeslat příspěvek
A jakpak jste spokojeni ted,po zavedení FUP4,CO :?: Když i na stažení pár Mb z pracovního FTP budete muset čekat třeba hodinu :?: :roll: Tohle Eurotel přehnal a kdo byl na vážkách,že by si snad i po uplynutí smlouvy CDMA ještě nechal,tak si to myslím hodně rychle rozmyslí. Ted už je toto připojení nepoužitelný pro cokoliv a pro kohokoliv co to nemá jen pro extra rychlé stažení přílohy z e-mailu :x


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2005 16:12 Odeslat příspěvek
Slysel jsem mnoho lidi,kteri si na tento internet ztezovali,ale ja k nim nastesti nepatrim.Jsem naopak velmi spokojen.
Bohuzel,s touto vecickou se to Eurotelu moc nepovedlo,vetsina jeho kusu je opravdu tzv.nefunkcni.
Ale me to nastesti jede...


Offline - Junior Profil 
26. 5. 2005 12:32 Odeslat příspěvek
Ja uz spkojen nejsem...kdyby to slo aspon porad 30kB/s a ne jednou 100 a pak 5...to nesnasim :(


Offline - Junior Profil 
2. 6. 2005 15:59 Odeslat příspěvek
Nevím o čem mluvíš. Teď jsem dotáhl z FTP Linux (2,5GB) a měl jsem ho doma za 12 hodin.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2005 11:05 Odeslat příspěvek
az na kolisani rychlosti a neustale padani to docela jde...ale ADSL by bylo asi lepsi :))


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2005 16:00 Odeslat příspěvek
No musím se přiklonit k těm spokojenějším. Mě jede CDMA u downloadu běžně mezi 20 KB/s až 70 KB/s. Podle toho odkud stahuju a když. Dřív mi to běhalo i 100 KB/s, dnes už výjmečně. Upload taky dobrý běžně tak 15 KB/s. Jediný co mě teď začalo vadit je nový FUP, protože si už těžko něco stáhnu z p2p sítí přes den. Dřív jsem stáhl za měsí 30 GB a oddemě 25 GB za měsíc, dneska už ale nemám skoro co bych stahoval, tak se to pohybuje celkově kolem 1,5 GB týdne. Což nic není. Takže až na ten FUP a latenci si nestěžuji. Pořád lepší než nic.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 11. 2005 15:46 Odeslat příspěvek
Taky jsem s CDMA spokojeny, mam jej něco pres 9 měsíců, sice jsem musel 3x reklamovat modem, ale vždy mi okamžite na počkání dali nový do ruky ten poslední už drží půl roku a průměrná rychlost je cca 400kbps ale asi tyden je to stabilne ve dne v noci 800kbps samozrejme pri stahovani s mirou (FuP)... ale stejne bych to zatim nemenil


Offline - Junior Profil 
20. 11. 2005 12:31 Odeslat příspěvek
Taky mi to jede v poho.50-110 kB/s.Ma to par nevyhod,to je jasny,je to bezdrat,ale......je to mobilni,stabilita v pohode,myslim tim zadny vypadky,az na to kolisani rychlosti.Ale pred tim jsem pouzival gprs,takze tohle je obrovskej skok kupredu.Nakonec s gprs bych asi taky tezko vyuzival p2p.Jinou moznost nemam,takze mi ani nic jinyho nezbyva,takze musim respektovat i podminky.Za pevnou linku bych platil stejne,ale bez moznosti mobility a mistni wifi?Ani se neuracili,pres nekolikery urgence pres e-mail,mi odpovedet.Ten kontakt pres e-mail je jejich podminka.Takze mi ani nezbyva nic jinyho,nez spokojenost :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2005 21:10 Odeslat příspěvek
Byl jsem spokojený, dokud mě neklesala rychlost
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 5 z 6 [ Příspěvků: 76 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies