MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

LG Nexus 4 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
19. 1. 2014 18:35 Odeslat příspěvek
u hodne mobilu s androitem musiš mít zapla. mob data...pokud nepouzivas net tak zmenit APN..ja mam htc a tam to chodi i bez zaplej mob. dat.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2014 10:18 Odeslat příspěvek
Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s reklamací nexuse 4 na mediamarkt.de?


Offline - Junior Profil 
19. 10. 2014 15:41 Odeslat příspěvek
Jupí jou 5.0 ofiko. :-)


Offline - Junior Profil 
25. 11. 2014 21:30 Odeslat příspěvek
právě mi to nabídlo možnost na android 5, nainstalované aplikace jsou zachovány nebo to vše bude smazané?

máte již někdo upgrade hotový? je tam nějaká chyba a je lepší zatím počkat nebo hned jít instalovat?

edit: nevydržel jsem a mám už proces aktualizace spuštěný, v případě dotazů můžete psát



Naposledy upravil seterwohipikule dne 1. 3. 2016 16:09, celkově upraveno 1

používej tlačítko upravit



Offline - Junior Profil 
9. 12. 2014 22:20 Odeslat příspěvek
No já taky a mnoho věcí zlobí, ale o tom psát nechci.
Nemá někdo zkušenost s aktivací příjmu sítě LTE? Našel jsem články ve kterých se o tom píše, že to jde. Bohužel to nikde není popsáno moc dobře.
viz.: http://www.svetandroida.cz/nexus-4-ma-skrytou-podporu-lte-201211
JJe tam sice to video, ale bohužel moc dobře nšprechám englš a navíc to moje skryté menu vypadá docela jinak. Takže nevim... Zkoušet to?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2014 11:36 Odeslat příspěvek
Nastavení tam je, musíš klepnout na informace o telefonu, budou tam stejné položky jako ve videu, něco česky a něco AJ. Teď jsem to zkoušel, ale T-Mobile asi nepodporuje frekvence 1700 a 2100.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 2. 2016 18:13 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
Mám nexus 4 skoro 3 roky. Včera jsem ho sundal z nabíječky, restartoval se a po naběhnutí jsem zjistil, že téměř nefunguje dotyk. Jen na malých částech displeje a někdy se ovládá „sám“ (strašně rychle se mačká v dolní polovině displeje). Něco podobného mi dělala klávesnice, když jsem do ní vylil vodu :D Ale telefon mi nespadl, nebyl v kontaktu s vodou. Dal jsem ho do továrního nastavení a žádná změna. V PC jde normálně vidět. Problémy s ním nebyly a z ničeho nic tohle. Mechanické poškození nemá žádné. Nerad bych ho vyhodil, staral jsem se o něj, nemá ani škrábanec. Nenapadá někoho nějaké možnost, co vyzkoušet?
Děkuji


Offline - Junior Profil 
29. 2. 2016 20:23 Odeslat příspěvek
Bohužel takto Nexusy 4 asi odcházejí. Kolega z práce si ho koupil rok přede mnou a displej mu přestal fungovat loni, taky se k němu údajně slušně choval celou dobu. Výměna za neorigo displej z Číny přes e-bay, vydržel mu rok a tnova.Teď ho nabízí na náhradní díly, kromě baterky a dispeje, že už se to nevyplatí spravit.

Já jen čekám, kdy se mi to stane taky a přestane reagovat dotyková vrstva. Radši udělám zálohu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Stránka 29 z 29 [ Příspěvků: 428 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies