MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

LG L90 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
29. 2. 2016 14:51 Odeslat příspěvek
Dnes vyšla opravná aktualizácia V20c nič extra len doladilo trošku SW :) Ani som nedúfal že sa ešte dožijem aktualizácie dajakej :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 3. 2016 23:22 Odeslat příspěvek
Dneska se mi to nainstalovalo a zatím jsem nepostřehl výraznou změnu. Měla se jen vylepšit stabilita a výkon. Taky jsem si myslel, že aktualizace na 5.0.2 před rokem byla poslední a LG mile překvapilo :-)

Zbývá čekat, jestli se trumfnou a bude šestka. A když ne, tak si počkám na stable Cyanogenmod přímo pro L90 :-D


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2016 15:55 Odeslat příspěvek
tak Android 6.0 určite nedajú :) LG kašle z vysoká na strednú triedu to keď dá aspoň opravnú tak človek by si mal vypiť :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 11. 2016 22:34 Odeslat příspěvek
AHojte neviete mi poradiť ..mám LG L90 a nefunguje mi domáca wifi... ked ju zapnem napiše pripojene no do minuty napiše že neodpoveda prostrednictvom internetu.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2016 23:35 Odeslat příspěvek
1) restartovat telefon
2) restartovat router

Jiná zařízení doma fungují? Může se mobil připojit k internetu přes data?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 11. 2016 15:02 Odeslat příspěvek
všetko som reštartla nič nezaberá :) a na inych zariadeniach funguje :) dáta som neskušala,pretože ich nepouživam


Offline - Moderátor Profil 
29. 11. 2016 17:12 Odeslat příspěvek
Zkus ještě u LG hard reset, obnovení továrního nastavení (předtím si zálohuj důležitá data)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 5. 2017 15:52 Odeslat příspěvek
kdo tu má LG L90, jak je na tom váš dislej? Stane se vám někdy, že se displej jakoby sám zmáčkne (je to cítit jak to zavibruje) a přitom se např. sama spustí aplikace nebo to samo vyskočí z aplikace foťáku, napadlo mě, že to je kvůli zapatlanému displeji, oleofobní vrstva se zdá být dost mizerná pokud tam nějaká je....se zpocenýma rukama se to skoro nedá ovládat
občas se zase stane, že displej nechce zareagovat na dotyk, chci třeba zmáčknout aplikaci v menu a nezareaguje to ani na několikátý pokus
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Stránka 9 z 9 [ Příspěvků: 128 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies