MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LG L90 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 5. 2015 17:13 Odeslat příspěvek
hru už se mi tam podařilo dát. holt to chtělo jinou instalačku asi. ale zajímavé je - že v xiaomi to šlo hned a tady ne.
to s tou hudbou na sd kartě - už jsem to udělala, prskla jsem si paměťovku do pc - a udělala alba tam.
tak světlo - zajímavé - v těch widgetech je, ale není v tom seznámku aplikací. jsem z toho jelen :shock:
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 5. 2015 13:39 Odeslat příspěvek
Ak ty ide svetlo cez widget tak si nechaj alebo si z google play stiahni inu aplikaciu svetlo máš tam aj iné aj lepšie


Offline - Junior Profil 
25. 5. 2015 14:47 Odeslat příspěvek
no jo, těch aplikací na světlo je tam neurekom - to kdybych věděla která je lepší, tak si ji dám ;-)


Offline - Junior Profil 
25. 5. 2015 19:33 Odeslat příspěvek
Odporučim ty Svietidlo - Tiny Flashlight napríklad


Offline - Junior Profil 
29. 5. 2015 19:42 Odeslat příspěvek
díky a poradíte mi někdo ještě nějaký prográmek - co nahrádí tu notifikační diodu? když zmeškám hovor, aby to nějak blikalo nebo tak nějak?


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2015 09:00 Odeslat příspěvek
Zdravím,

prosím nevíte, jak můžu změnit v galerii tu fotku, která je jako náhled do alba? Vím, že sem to kdysi u jednoho alba změnila, ale teď nevím jak. Když kliknu na jednotlivý fotky, tak mi to nabízí jen, že si je můžu dát jako tapetu atp.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 6. 2015 05:17 Odeslat příspěvek
Ahoj, poradili byste mi, zda se da zmenit/prohodit ta tlacitka dole? Kde? Jak? Jednoruc tlacitko zpet na leve strane proste nezmacknu, potrebovala bych jej napravo. Diky J


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 6. 2015 12:46 Odeslat příspěvek
Tohle umí jen telefony, které nemají pevné stanovena tlačítka. Standardně změnu u pořadí umí jen modely, které mají virtuální čudlíky na displeji... Nejbližší např. G2 MINI, G3S, L Fino, L Bello, Leon nebo Spirit.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2015 09:26 Odeslat příspěvek
Zdravim.
Chcel by so sa spytat uzivatelov na kvalitu fotografii.Tento mobil je de facto dvojca Lg g2 mini len neviem ci maju aj identicky fotocip,fotovybavu a teda ci robi foto v tej kvalite ako G2 mini.
A este by som rad vedel ze ako to s tymi slotmi na sim kartu.Uvazujem o dual sim verzii len som niekde zachytil ze oba sloty nevedia 3g ale jeden 3g,druhy 2g.Je to naozaj tak?
Dakujem


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2015 19:33 Odeslat příspěvek
Reklamoval tady někdo z vás už LG L90 kvůli GPS? V autě je totálně nepoužitelná. Chytí přesný signál z aspoň 10 družic leda tak na kopci na volném prostranství. Zkoušel jsem to offline pouze s GPS, potom i s pomocí mobilní sítě, ale všechno tragédie. Mobil nejde používat ani jako pomocníka pro geocaching, protože v lese nechytne signál ani za zlaté prasátko. A fakt mě štve, že musím nosit na tyhle věci v druhé kapsi Lumii 710, která vše zvládá perfektně. Ve stejných podmínkách ve stejnou chvíli.

Jen by mě zajímalo, jestli vám to opravili - GPS anténu, GPS modul... nebo jen řekli, že se závada neprojevila a poslali zpátky. Chystám se to hodit na reklamaci příští týden.

Nemám root, všechen SW originál, update jsem provedl na 5.0.2 a nepomohlo ani obnovení do továrního nastavení.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2015 07:58 Odeslat příspěvek
mám LG L90 skoro rok, poslední dobou ale neustále laguje, nemám tam zbytečné aplikace, jen facebook, messenger, pár her, interní pamět je volná 1 GB, externí 6GB, nepomohl hard reset, nyní skoro vždy po vyjíždění z netu na plochu musím cca 5 sekund cekat, stve mě to, nový mobil nechci, L90 mě jinak vyhovuje, neví někdo co s tím?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 8. 2015 09:50 Odeslat příspěvek
Pokud používáte Facebook aplikací, tak ta je dost náročná. Zkusil bych ji nahradit verzí lite. Případně i vymazat mezipaměti internetového prohlížeče.


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2015 09:14 Odeslat příspěvek
Marianek: z google play si stiahni Clean master alebo ccleaner alebo advanced mobile care raz za čas prečistiť od somarín alebo na vypínanie aplikácii greenify. Alebo si nastav animácie Nastavenie - nastavenie pre vyvojara a Mierku animácie okna a Mierku animácie prechodu a Stupnica trvania animátora je tam pre nastavenie 1x nastav na 0.5x alebo ak nepoužívaš animácie tak vypni.


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2015 15:12 Odeslat příspěvek
ahojky, poradíte nějakou dobrou aplikaci na fotoaparát? ten v telefonu - než mi to cvakne, tak je záběr uplně pryč, nebo mi to děsně osvítí bleskem a všechno je šedé.


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2015 08:34 Odeslat příspěvek
Dobrý den, mám dotaz mám LG L90 a televizi samsung a chtěl bych používat screen mirroring která je na televizi,ale na mobilu není je nějaká aplikace která by tohle vyřešila???? dík za odpověď
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další stránka
Stránka 8 z 9 [ Příspěvků: 128 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies