MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LG G4 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
2. 2. 2018 20:03 Odeslat příspěvek
Odškodní akorát ty, kteří se tam stihli registrovat respektive dát o sobě vědět.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 2. 2018 09:33 Odeslat příspěvek
Je tam určitě plno podmínek. To beru jako fakt projev dobré vůle ze strany LG.

Když se objeví defekt, bezplatně (což je vlastně povinnost) jej výrobce odstraní, a uživatelovi po 2l nabídne jako kompenzaci problémů navíc 700usd na nákup nového modelu, tak to je ze strany LG velké gentlemanské gesto.

Nedokážu si představit, že po poruše motoru a jeho opravě mi VW dá ještě jako kompenzaci 500t CZK na nákup nového Golfu. Moc hezké.

Nicméně, podle užité měny to vypadá, že toto je jen postup aplikovaný pro US TRH. Navíc cíleně vybranými prodejními kanály (operátory). Druhak, nehovoří se, jak se zákazník má prokazovat, že je i nadále vlastníkem přístroje a zda není podmínkou jeho navrácení.

Dost neznámých. Ale i tak, moc líbí! Klobouk dolů.


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2018 19:33 Odeslat příspěvek
Já mám Nexus 5X(výrobce LG) bootloop opraven v záruce, taky to sleduju po různých servech a taky nemám ten pocit, že se tady něčeho dočkáme.


Offline - Junior Profil 
9. 2. 2018 11:54 Odeslat příspěvek
Tak to vypadá, že asi ten Android 7 pro G4 nebude. Kdyby to aspoň už dřív výrobce férově řekl narovinu!!!

Mám už G6 a spokojenost ...jen víc klouže v ruce...a je pravda, co se píše...foťák byl lepší u G4. Jinak za ty peníze super.

G4 máme stále v rodině...komplet jsem resetoval a předal v rodině dál...a zatím, musím zaklepat, šlape a nezlobí.


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2018 20:57 Odeslat příspěvek
Ahoj
po 2 letech mi začala blbnout GPSka. Dříve fixovala do pár sekund v husté zástavbě nebo v autě, nyní fixuje na volném prostranství i 2 minuty! Stáhnul jsem si GPS Fix a GPS Status a na volném place to fixne za cca 30-40 sekund, ale když to odpojím a hned zapnu znovu tak je to jen o pár vteřin rychlejší. V autě to furt vypadává, z hodinové jízdy to fachá tak 20 minut! Data mám zaplá pořád, GPS nastaveno na vysokou přesnost - GPS a sítě. dále jsem zjistil na GPS Status, že mobil fixuje až při vyhledání 7 - 8 satelitů, je to normální? Nemělo by to fixnout už při 3 - 4 nalezených satelitech?
díky za pomoc


Offline - Moderátor Profil 
28. 3. 2018 21:13 Odeslat příspěvek
https://svetandroida.cz/prijem-signalu-gps-201702/


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2018 22:06 Odeslat příspěvek
Ahoj,

po 2 letech pouzivani se mi zda fotoaparat daleko horsi hak na zacatku, vsechny fotky jsou jak v mlze, bez barev. Nekde jsem vycetl,ze staci vymenit krytku fotoaparatu, ktera je osoupana/spinava. Nejakou z cz eshopunza 130kc jsem koupik, ale sklicko je plastove a po prejetim nehtem na nem jsou sramy.

Je problem spatnych fotek ve krytce? Pokud ano, nejaky tip kde koupit stejne kvalitni jako origo?


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2018 05:42 Odeslat příspěvek
Kup si iPhone.


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2018 08:00 Odeslat příspěvek
Rada hodná iOvce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 4. 2018 10:35 Odeslat příspěvek
TomZ: Mě to na g4 foťák taky jednou dělal. Nevím jak u tebe, ale u mě to bylo tak nějak z ničeho nic - nárazově. Žádná postupná degradace. Takže to sklíčkem logicky nebylo - buď čip nebo deska - desku jsem stejně vyměňoval, pak už vše ok.


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2018 10:37 Odeslat příspěvek
Me prijde, ze to je postupne. Mame v rodine dva, jeden 2roky stary druhy rok stary a u toho mladsiho to jeste neni tak spatne, ale jak novy nefoti.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 4. 2018 13:56 Odeslat příspěvek
Originál dily se sehnat na LG docela dají (otázka je jestli to za to stojí).

Neoriginalni plastové "sklicka" podle mě smysl nemají, budou zachvili zničené a budou degradovat foto. Před čočku musí přijít kvalitní sklo.
Kdybych to věděl před měsícem, mohl jsem ti jedno slušné darovat z vybrakovaneho telefonu, ale bohužel :-)


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2018 08:37 Odeslat příspěvek
Bootloop se nevyhnul ani mně. Nemáte někdo na prodej funkční desku/mobil za rozumné peníze? Jde mi jen o tu desku. Díky.


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2018 09:05 Odeslat příspěvek
Jak dlouho jsi ho měl?


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2018 10:58 Odeslat příspěvek
na AliExpresse su dosky po ~$60
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68  Další stránka
Stránka 66 z 68 [ Příspěvků: 1014 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies