MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LG Nexus 5X - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 12. 2016 08:36 Odeslat příspěvek
Vyřešeno factory resetem
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 1. 2017 00:55 Odeslat příspěvek
Tak mám další postřeh. Google odstranil miracast z 5x a to softwarově. Jde ho připojit jen k Chromecastu, ale ne k Widi adaptéru a chytrým TV. Google se chová jako Apple


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2017 11:19 Odeslat příspěvek
Nexus není zárukou spolehlivého chodu, i aktualizace mohou model zmršit bez nápravy v další...

Sám mám zkušenost. Teď jako poslední telefon jsem vybral Samsung A5 2016 - nekoukal na papírový výkon, ale na reálné zkušenosti a nějak se mi už po nexusu nestýská...


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2017 11:53 Odeslat příspěvek
Tak nakonec se mi podarilo wifi zprovoznit. Problem byl ve zastaralem firmwaru routeru. Jinak zatim panuje spokojenost. Netusil jsem, jak daleko jiz pokrocily mobilni fotoaparaty. Jenom skoda toho miracastu, byla to jedna z veci, proc jsem ho kupoval.


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2017 12:14 Odeslat příspěvek
Nexus 5X má skutečně pěkný foťák, nicméně je trošku škoda, že chybí optická stabilizace.

Ale za dobrého světla dělá pěkné fotky - klidně se nechají tisknout na A4 ;-)


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2017 17:36 Odeslat příspěvek
Nechic píše
Tak mám další postřeh. Google odstranil miracast z 5x a to softwarově. Jde ho připojit jen k Chromecastu, ale ne k Widi adaptéru a chytrým TV. Google se chová jako Apple


Je na to nějaká aplikace? Zrcadlení telefonu na tv?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2017 02:47 Odeslat příspěvek
Když HW funkci Google vypne rovnou někde v rootu tak SW funkce nepomůže. Jinak se to dělá z vyjížděcí notifikační lišty.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2017 21:31 Odeslat příspěvek
Lidi, přemýšlím o N5X, jaká je vydrz baterie s androidem 7? Dostanu se pres den v pohode? Občas sms, ale spis internet a fotky.
A můžete laicky zhodnotit, jestli dela nexus lepsi fotky nez asus 3, honor 8? To jsou pro mě největší konkurenti. Přecházím z windejsi


Offline - Android Maniak Profil 
17. 1. 2017 15:49 Odeslat příspěvek
ses si jistej s miracastem ? zrcadleni obrazovky, miracast, supercast, vzdalena obrazovka..velmi chytre to totiz strci pokazdy pod jinej dialog a nazev a nexus 5x jde fakt uplne v pohode pripojit.Jak s allshare, tak s smartview fachci, coz sou veci vyuzivajici funkci AOSP android coz je..Ano ,prave nexus.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 1. 2017 21:11 Odeslat příspěvek
Zdar, neviete ako sa dá nastaviť aby som videl v pravom rohu ikonu 4G keď mám zapnuté mobilné dáta? Lebo teraz to nevidím kedy mám zapnuté alebo vypnuté dáta. Prípadne nejaká šikovná appka


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2017 07:51 Odeslat příspěvek
Máte někdo zkušenost s výměnou baterie? Kde, za kolik? Mám jej ještě v záruce...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 8. 2017 09:24 Odeslat příspěvek
výměnu zvládneš sám není to nic těžkého na YouTube najdeš plno videí jak na to je to pár šroubků


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2017 11:50 Odeslat příspěvek
No ale když je v záruce, tak do toho vrtat nechci. Viděl jsem návody a je to easy, ale...


Offline - Moderátor Profil 
8. 3. 2018 10:18 Odeslat příspěvek
Nexus 5X a Nexus 6P nedostanou Android P

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/nexu ... -android-p


Offline - Junior Profil 
8. 3. 2018 11:48 Odeslat příspěvek
Však už si 3 roky podpory užil
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 4 z 6 [ Příspěvků: 77 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies