MobilMania.cz

Přihlásit se




LG Optimus L1 E410 na lollipop

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 3. 2016 08:41 Odeslat příspěvek
Ahoj,

koupil jsem si starší mobil jako malého sportovního pomocníka - abych se nemusel při sportu bát o svůj "main" mobil. Ale jedna sportovní aplikace potřebuje lollipop verzi os.

Je možné nějak to updatnout (o flashování jsem něco už četl, ale narazil jsem na problém, že nevím jak sehnat tu správnou verzi os, u nějakého článku jsem dokonce došel k názoru, že v něktrých případech to není možné). Kdyžtak poprosím o nějaké linky s infem pokud máte.

Popřípadě z opačeného hlediska, kdyby bylo možné obejít to omezení na verzi os pro danou aplikaci, ať se nemusím pachtit s flashováním. Současný systém je 4.2.3.

Mockrát děkuji :)
Roman
Poslední příspěvek


Offline - Android Maniak Profil 
19. 3. 2016 10:53 Odeslat příspěvek
mrkni se na androidforum, toto neni odborny forum..tady se resi, ma nema lte, ma takovou makovou baterku.najdi tam nebo na xda tvuj model.jinak pokud omezeni je dany jen tim ze programator zadal pri tvorbe app minimalni verze 5.X, ja davam 4.2 a vys a o nic vic nejde, de to obejit.Prepises jeden soubor a telefon se hlasi s jinou verzi.XDA a fakt nechtej navod tady, je to tak zavaznej zasah ze kdo nedokaze ani navod najit, tuti neco pohnoji pokud vkostce napisu jak na to
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies