MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LG V30 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 2. 2019 17:06 Odeslat příspěvek
Na V30 fotíte se stock nebo také používáte gCam?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 2. 2019 17:40 Odeslat příspěvek
Tak jen pro info, USB C - jack redukce opravdu nefunguje.


Offline - Junior Profil 
24. 2. 2019 18:24 Odeslat příspěvek
Tazz: jak při jakem focení. Rozdíl v kvalitě je zanedbatelný. Rozdíl v akce schopnosti propastný. Jinak převážně stock apk, pokud potřebuji rychlý reportážní aparát, jedině gcam. Stock je opravdu tragická.

Iceman: zkoušel jsi ve vývojářských možnostech změnit: konfigurace usb>audio source


Offline - Junior Profil 
24. 2. 2019 19:32 Odeslat příspěvek
Ano, zkoušel, ale nic :-( .


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2019 09:58 Odeslat příspěvek
Mohl by mi někdo poradit kde najdu v nastavení aby mi při psaní SMS telefon nezkracoval zprávy.


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2019 12:22 Odeslat příspěvek
Nezkracovaly jakože když napíšeš něco s háčkem a čárkou, aby se odeslaly ve 160 znacích?

Zprávy → ... → Nastavení → Více → SMS → Kódování znaků: Výchozí abeceda (tohle nezkracuje zprávy)
Volba Automaticky zkracuje zprávy.


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2019 12:38 Odeslat příspěvek
Děkuji tohle jsem našel, ale nebyl jsem si jistý jestli je to ono. Vyzkouším to děkuji.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 3. 2019 10:59 Odeslat příspěvek
Jaké máte zkušenosti s využíváním offline map na LG V30 bez připojení k internetu někde v přírodě? Např. aplikaci Mapy.cz nebo Maps.me. Na internetu někteří psali, že LG V30 má problém s GPS, neukazuje přesně konkrétní lokaci nebo ukazuje na jiné místo na mapě, že lokalizace není úplně dobrá. Protože jezdím na celodenní treky, je to pro mě docela důležitá funkce. Rozhoduji se mezi LG V30, LG G7 ThinQ nebo Sony Xperia XA2.


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2019 09:05 Odeslat příspěvek
aktualizacia 21w - 1. januar security patch od Googlu, nove Always on display moznosti a hodiny + som si vsimol moznost pridat nazov siete operatora do stavoveho riadku nalavo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 3. 2019 10:30 Odeslat příspěvek
Poradíte někdo, jak ochránit co nejlépe display? Už druhé sklo jsem vyhodila, zatím se mi nepodařilo najít 3d sklo, vždycky jen rovné s postraním lepením...a to fakt dlouho nedrží. Nebo to radši vzdát a nalepit folii?


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2019 11:14 Odeslat příspěvek
Sklo pro V30 jsem zavrhl a používám screenshield.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2019 18:32 Odeslat příspěvek
Já mám sklo Whitestone Dome Glass a naprostá spokojenost. Je sice dražší (cca 1000 Kč na Ebay), ale perfektní.


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2019 07:53 Odeslat příspěvek
paparoach.05 - Tak já offline mapy používám u V30 víc jak rok a jsem docela spokojenej a s přesností GPS nemám problém (přesnost je podle mě tak +- 1-2 metry v oblasti bez signálu)... chodím hodně do lesa a tam kam chodím není žádný signál takže to jinak než s offline mapama nejde... ;)


Offline - Pokročilý Profil 
16. 3. 2019 12:35 Odeslat příspěvek
Eddward píše
aktualizacia 21w - 1. januar security patch od Googlu, nove Always on display moznosti a hodiny + som si vsimol moznost pridat nazov siete operatora do stavoveho riadku nalavo.


Jj, konečně jsou ty hodiny velké, pro mě změna k lepšímu :)

Jinak GPS je na V30 přesná (na rozdíl tuším od G2/G4, nebo co jsem to kdysi míval, tam to byla tragédie). Mapy.cz fungují offline skvěle.


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2019 19:19 Odeslat příspěvek
Vladte píše
paparoach.05 - Tak já offline mapy používám u V30 víc jak rok a jsem docela spokojenej a s přesností GPS nemám problém (přesnost je podle mě tak +- 1-2 metry v oblasti bez signálu)... chodím hodně do lesa a tam kam chodím není žádný signál takže to jinak než s offline mapama nejde... ;)

Spousta lidí (kolegyně v práci) si myslí, že bez internetu jí přece ani GPS v mobilu fungovat nemůže, proto si žádné offline mapy neinstaluje, když stejně nepoužívá mobilní internet :)
Jinak tohle je docela nesmysl "(přesnost je podle mě tak +- 1-2 metry v oblasti bez signálu)" - Mobilní signál je dobrý akorát tak k rychlejší fixaci k GPS, ke zlepšení přesnosti pozice někde mimo obec, kde je mobil v dosahu jedné maximálně dvou BTS, už nehraje ŽÁDNOU roli.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Další stránka
Stránka 42 z 49 [ Příspěvků: 721 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies