MobilMania.cz

Přihlásit se




Lg g4 divné chování displeje

Offline - Junior Profil 
31. 1. 2018 16:33 Odeslat příspěvek
Jelikož mi po mnoha pádech popraskal displej natolik že se telefon nedal rozumně používat, byl jsem nucen ho vyměnit. Na YouTube jsem našel návod takže jsem pouze koupil displej a pustil se do toho. Displej ze zadní strany jak je digitizér byl nějaký špinavý, což ve mě vyvolalo paniku jestli je to opravdu nový kus a ne nějaký repas či co.

Displej jsem podle návodu tedy vyměnil a vše funguje až na to, že když silně zatlačím na bradě jak je logo LG tak blbne obraz (půlka displeje zčerná atd). Několikrát jsem mobil znova rozmontoval a hýbal s tím flex kabelem. Už je to dobré, jen nesmím tlačit doprostřed té brady. Co ale nechápu je to, že při přehrávání videa v režimu na šířku mi pravá strana displeje nechce fungovat - chci třeba video posunout skoro ke konci tak kliknu na posuvník ale nic se neděje, korektně funguje jen levá strana. Ovšem když třeba v režimu na šířku procházím web, nebo píšu na klávesnici tak je vše v pořádku takže mi hlava nebere proč u videa najednou pravá strana nereaguje ale u webu nebo psaní problém není. Co s tím? Mám ten displej zkusit reklamovat jestli mi náhodou neprodali displej s vadným kabelem? Teď je otázka jestli se to reklamovat dá když jsem si displej namontovat jako laik svépomocí a ne v servisu kde mají na tohle *papír *.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 1. 2018 18:00 Odeslat příspěvek
Podle mě chybí podstatná informace, kde byl díl zakoupen. Repasy se určitě prodávají.

Já bych měl na příště takový tip. Na netu se za 500-1000 běžně prodávají chcíplé G4 s bootloopem. Stačí třeba jen vyměnit desku za svoji- to je u G4 tak na 10 minut...


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2018 19:07 Odeslat příspěvek
Koupil jsem přímo tady
https://www.servisnidily.cz/Servisni-di ... mplet-H815
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies