MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
10. 11. 2019 07:48 Odeslat příspěvek
Jakou verzi Gcam používáš?
Poslední příspěvek


Online - Junior Profil 
10. 11. 2019 19:42 Odeslat příspěvek
panrt píše
Ta co je rozmazaná je G7 Stock a méně je GCam? Že ? :D

To blato bez akejkoľvek kresby = stock G7;
tá detailná fotka je Gcam.

A samozrejme, obe sú crop.


Tazz1 https://forum.xda-developers.com/showpo ... tcount=483 .


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 12. 2019 18:32 Odeslat příspěvek
Zdravím, proběhla mi na LG G7 aktualizace zabezpečení (V20e-EUR-XX, zabezpečení k 1.11.). Od té doby mi nefunguje Google Pay a aplikace mi píše "Váš telefon nesplňuje softwarové standardy" V detailu pak, že má telefon necertfikovaný software nebo je rootnutý (což není). Nevíte co s tím? LG podpora mi poradila reklamaci, což si troufám říct, že je kravina.


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2019 12:31 Odeslat příspěvek
Souky

Nějake divne označení toho firmwaru. Napadá mne buď telefon flashnout na starší verzi což myslím že je blbost a nebo flashnout oním novým firmwarem ale pro jiný region. Třeba pro francouze..

https://lg-firmwares.com/downloads-file ... 0e_00_1114 ten má taky češtinu

Nebo si vyber sám jaký se ti hodí https://lg-firmwares.com/lg-lmg710em-fi ... =firmwares

každopadně skusim flashnout svuj G7+ a uvidíme jestli Google pay bude fungovat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2019 21:24 Odeslat příspěvek
No do toho se mi příliš nechce...ještě počkám jestli něco dalšího nevypadne z podpory LG. Psal jsem jim znovu, že tovární nastavení nepomohlo. Možná to dopadne tak, že jakožto dlouholetý fanda LG přesedlám jinam...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 12. 2019 10:07 Odeslat příspěvek
No a nechceš natočit video displeje (nahrávání obrazovky Android 9 umí), co to přesně píše. Někde se řešilo, že Google Pay je závislé na podpoře banky a patrně nové security Googlu vytváří kolizi s nějakou platební metodou, která je v kolizi. Pokud tedy v20d fungovala dobře, a v20e už nefunguje, na 99% není chyba v telefonu, ale v aplikacích banky.

Ano, zároveň nutno uznat, že Factory reset by toto nemusel umět ošetři, páč chyba není v telefonu, nýbrž v "partnerské" bance. Ale nyní spekulace, že jo.
Natoč video displeje a nasharuj, co ti přesně píše...


Online - Junior Profil 
9. 12. 2019 21:36 Odeslat příspěvek
Souky píše
No do toho se mi příliš nechce...ještě počkám jestli něco dalšího nevypadne z podpory LG. Psal jsem jim znovu, že tovární nastavení nepomohlo. Možná to dopadne tak, že jakožto dlouholetý fanda LG přesedlám jinam...

Nikto sa ti nebude čudovať, to ani Samsung nenechá svoje zariadenia v decembri s bezpečnostnými záplatami k 1.9.2019.


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2019 14:54 Odeslat příspěvek
Vždyť má bezpečnostní zaplaty k 1.11. Firmware je oficialně dostupny.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 12. 2019 19:35 Odeslat příspěvek
Souhlasí, zabezpečení je k 1.11., aktualizace chodí celkem pravidelně, v tom až tak problém nevidím. Každopádně podpora od LG co se týče rady s mým problém tristní...chtěli IMEI a verzi softwaru, načež mi po doručení požadovaného odpověděli, že stejně mám reklamovat a neumí mi pomoci (jsou skoro stejní frajeři jako podpora na HBO - za polívku drahý). Pokusím se přiložit obrázky co mi píše Google Pay https://photos.app.goo.gl/4o7jTNH39MAcBegh6 a https://photos.app.goo.gl/3YYuMLTFm3ouL8Xy5


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2019 16:09 Odeslat příspěvek
A dělá ti to jen u té mbank karty ? A nebo i u te zelene ?


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2019 16:42 Odeslat příspěvek
ROOT to bude asi chtít odstranit.


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2019 16:54 Odeslat příspěvek
jiproko

Souky ten telefon nemá rootly už to tu psal. Přiklanim se k nějaké chybě ze starny Mbank jak to tu psal výše koblih.jr.

Tak Flashnul jsem tu svou G7 na posledni FW mam taky mBank ale kartu VISA a ona hlaška mi nevyskočila.

Obrázek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 12. 2019 18:56 Odeslat příspěvek
Jojo, dělá to u obou karet (AIR bank, mBank), koukal jsem na recenze Google pay na Google play a je tam pár lidí s podobným problémem, zatím bez reakce od Google. Tak uvidíme. Počkám ještě chvíli a když to nespraví žádná aktualizace, tak si zřejmě udělám radost novým přístrojem. Vážně jsem si na platby telefonem zvykl a platba kartou mi připadá...no...prostě primitivní :D


Offline - Junior Profil 
12. 12. 2019 22:04 Odeslat příspěvek
Dnes jsem aktualizoval. Platba přes Google Pay - Moneta Mastercard proběhla úspěšně ;)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 12. 2019 20:39 Odeslat příspěvek
Včera dorazila aktualizace Google pay a najednou vše funguje. Mezitím mi překvapivě ještě sami od sebe psali z LG, že prověřovali a problém není u nich, ale na straně poskytovatele služby, tj. Google. No a nakonec to byla pravda a dnes jsem úspěšně zaplatil. Vyřešeno a díky za konzultace.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Další stránka
Stránka 51 z 55 [ Příspěvků: 820 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies