MobilMania.cz

Přihlásit se




LG G4 - vybita baterie do 3 hodin i bez pouzivani

Offline - Junior Profil 
12. 7. 2018 10:16 Odeslat příspěvek
Ahoj, viz nadpis
Příloha
baterka 2.png
baterka 2.png
[ 100.07 | Zobrazeno 62 krát ]



Telefon jsem 2x reklamoval kvuli tomu, nyni bohuzel uz je po zaruce, nicmene telefon se vybil do tri hodin pri pouzivani (treba cesta busem nekam..) ale kdyz jsem ho nechal doma celej den lezet, tak ten den vydrzel.. nyni se vybije do 3 hodin i kdyz lezi a nikdo s nim nic nedela.. dle monitoru baterie to vybiji system android?!

Da se s tim neco delat? Nebo si mohu zacit shanet novy mobil? Tohle je fakt naprosty nepouzitelny extrem..

Deje se to od vcerejska, predtim stav co jsem popisoval, takze vydrzel zapnuty normalne kdyz jsem ho nepouzival..

Tovarni nastaveni ma smysl delat? Mam v mobilu hodne dat a hlavne fotek meho 12ti denního syna, takze se mi do tovarniho nastaveni nechce..

Díky za help

-- 12. 7. 2018 11:19 --

Příloha
baterka 2.png
baterka 2.png
[ 100.07 | Zobrazeno 62 krát ]

to je treba z ted vyuziti baterie.. Muj Vodafone asi vymazu, pac to nejde vypnout.. ale co s tim system android? To tam nikdy predtim nebylo!

Přílohy

baterka.jpg
baterka.jpg
[ 117.72 | Zobrazeno 73 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2018 20:42 Odeslat příspěvek
Ak je dalsim sprievodnym javom aj prehrievanie, tak sa telefon mozno poruca do kremikoveho neba - znamy bootloop problem.


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2018 21:30 Odeslat příspěvek
- najprv urob factory reset
- ked to nepomoze, kup novu originalnu bateriu
- ak nepomoze ani to, tak telefon vyhod do nebezpecneho odpadu.


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2018 20:50 Odeslat příspěvek
Kupodivu, alespon zatim, pomohla odinstalace toho muj vodafone.. posledni noc uz jen vytizeni pohotovostni rezim, coz je normalni a telefon vydrzel..


Offline - Pokročilý Profil 
13. 7. 2018 23:52 Odeslat příspěvek
red98 píše
- najprv urob factory reset...

Jestli řeší fotky, tak bych je před factory resetem zálohoval :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2020 16:58 Odeslat příspěvek
Cau, mam podobnej problem. Nova baterka, telefon vydrzi doma s pouzivanim pri sracich sessionach klidne 3 dny. Ale pak jdu ven s plne nabitym a vybije se behem par hodin na to ze je v kapse. Reseni je nechavat ho asi doma, fakt nevim. Radu nepotrebuju, resit to uz nebudu, sem ***** pac se mnou ten kram prave zase vyjebal a kupuju neco jinyho.


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 17:28 Odeslat příspěvek
To samé jsem řešil kdysi dávno buď na G3 nebo také G4. Něco se prostě začalo hádat. Hard reset pomohl.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies