MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 10. 2020 19:38 Odeslat příspěvek
Zdravím. Má G8s fm rádio nebo nemá každý píše něco jiného.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2020 07:26 Odeslat příspěvek
pepapepapepa píše
Zdravím. Má G8s fm rádio nebo nemá každý píše něco jiného.


G8s FM rádio nemá.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 10. 2020 22:55 Odeslat příspěvek
strny88 píše
Ad. Ta voděodolnost :D ta by mne zajímala jak jste na tom ostatní. Mé nové G8s s certifikací ip68 a mil-std-810 vydrželo méně, než všechny mé Motoroly s ochranou proti poletí. 2 týdny od odevzdání do CZC a zatím ani zpráva o stavu reklamace.


Zrovna dneska když jsem tak nejak zbezne otacel telefon v ruce jsem si vsiml ze mezi kovovy ram telefonu a zadni kryt uplne v pohode bez pouziti nejake sily zasunu nehet a kryt se o cca 1 mm odchlipne. O dokonale vodeodolnosti tak dost pochybuju. Reklamace se mi enchce resit, tak na to kaslu ale zamrzi to.


Offline - MobilManiak Profil 
20. 10. 2020 05:09 Odeslat příspěvek
LG G8s má rádio viz Gsmarena.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2020 08:51 Odeslat příspěvek
LG G8s rádio nemá.

Jedním z důvodů je směrnice EU, zejména pak italká legislativa. Ta ovlivňuje pak produkci pro celou EU.
Takže nemá.

Ale TuneIn funguje pořád dobře.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2020 09:17 Odeslat příspěvek
LG g8s rádio nemá :D viz uživatelé toho telefonu zde na fóru :D
Ad: Someone01: tohle jsem uvedl do reklamačního listu. Tak uvidíme.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 10. 2020 17:52 Odeslat příspěvek
Someone01, strny88

Tak ja jsem telefon omrknul poradne a nic takovyho nepozoruju. Ve kterych mistech jste to nasli? Jak dlouho telefon mate? Premyslim jestli to nemuze mit nejakou souvislost v delce pouzivani a noseni v kapse, coz by znamenalo ze se mi to casem objevi taky..:)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2020 19:54 Odeslat příspěvek
Telefon sem měl 2 měsíce, teď ho mám 3 týdny na reklamaci. Nejdříve jsem si toho všiml v místech tlačítek hlasitostí. Když jsem dal nehet mezi zadní sklo a rám, byl sem schopný sklo téměř odloupnout ( nepokoušel jsem, ale věřím že kdybych chtěl tak odloupnout celý zadní kryt). ( Bílá verze G8s z CZC).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 10. 2020 06:06 Odeslat příspěvek
Jo tak to tam mam taky. Okem to zjistit nejde, to sedi vsechno pekne ale jakmile zacnu stourat prstem tak se to zveda cca 5cm po delce. Nikde jinde to nedela, jen u tech tlacitek.

Edit: prave pristala aktualizace bezpecnostnich zaplat k 1.zari.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 10. 2020 20:32 Odeslat příspěvek
h4nz3k_13 píše
Someone01, strny88

Tak ja jsem telefon omrknul poradne a nic takovyho nepozoruju. Ve kterych mistech jste to nasli? Jak dlouho telefon mate? Premyslim jestli to nemuze mit nejakou souvislost v delce pouzivani a noseni v kapse, coz by znamenalo ze se mi to casem objevi taky..:)


telefon mam 4 mesice a chovam se k nemu velmi slusne. celou dobu ho nosim v prilozenem gumovem pouzdre.

strny88 --> tvl mám také bílý a také z czc :shock: ze by spatná série? Dost podobná zkušenost: mám to v místech tlačítek na hlasitost a pak na druhé straně 0,5 cm pod sublickem na sim. taky bych asi i při malé síle dokázal kryt odloupnout. Napiš pak zchválně, jak to na reklamaci (ne)vyřešili

h4nz3k_13 --> jj, nejlépe mi jde nehet pod kryt zasunout přímo u tlačítek hlasitosti, ale pak můžu jet nehtem v pohodě dál dolů, radši ani nechci vědět jak moc


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 10. 2020 05:56 Odeslat příspěvek
Na spatnou serii to nevypada, ja mam cerny. Tady je video na rozborku, lepidlo v tom miste je videt, tak by to asi melo drzet.
https://youtu.be/DmnsKcQmBKs


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2020 14:35 Odeslat příspěvek
Strny88: Tak jak jsi dopadl, to uz je tech 30 dni ne?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 10. 2020 15:31 Odeslat příspěvek
h4nz3k_13 píše
Strny88: Tak jak jsi dopadl, to uz je tech 30 dni ne?


Dobrý postřeh kolego, minulý týden sem volal na CZC, telefon byl v servisním středisku. Zítra to bude 30 dní, počkám do pondělí, dle webovek czc, by měl po uplynutí 30 ti dní rozesílat vyrozumění automat o neopravitelnosti a vrácení peněz zpět na účet.

Týden v tom plavu, a vybírám případnou náhradu, nijak úspěšně. Zálusk sem měl jako Motorolák na Motorolu EDGE, ale po přečtení recenzí, ač je to krásný telefon, tak pohořívá na fotoaparátu, kde fotky z recenzí jsou opravdu bída. Zabookoval jsem si na mall.cz opět LG g8s, tak uvidíme jak dopadnem. Určitě Vás vyrozumím jak jsem byl/ nebyl úspěšný.


Offline - Junior Profil 
29. 10. 2020 17:32 Odeslat příspěvek
Tak to nejsou moc veselé vyhlídky ani pro mne. V mém případě mají ještě asi týden. Když jsem je zkoušel kontaktovat tak mi nebyli schopni nic říct. Sami prý nemají možnost kontaktovat servis a zjistit stav opravy.

Takže taky se pomalu poohlížím po náhradě, ale není to vůbec jednoduché. Do G8s mám už celkem obavy jít. :hm


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2020 19:34 Odeslat příspěvek
Nestálo by za to jít už do Velvetu? Teďka slevnil a je za 13.
Jako mně to taky trochu štve, výběru jsem věnoval dost času a za ty prachy to bylo bezkonkurenční.
U mně by se jednalo akorát o přelepení zadního skla...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Další stránka
Stránka 20 z 26 [ Příspěvků: 379 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies