MobilMania.cz

Přihlásit se




Jak obnovit smazané soubory (zprávy)?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 3. 2005 13:12 Odeslat příspěvek
Mám SX1, firmware 13CZ, při pokusu otevřít "zprávy" mi telefon 3x zatuhl a restartoval se, poté se mi podařilo zprávy otevřít, ale žádná tam nebyla, i složka c:\system\mail je skoro prázdná (předtím jsem měl v telefonu uloženo asi 500 zpráv v 12 složkách, je nějaká možnost, jak tyto zprávy obnovit? Alespoň jednotlivé soubory s těmito zprávami, existuje např. nějaký program jako je na počítači např. undelete, který dokáže obnovit smazané soubory?? Děkuji.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 3. 2005 16:48 Odeslat příspěvek
Neexistuje, protoze uz ty soubory proste nejsou, tak by ani nebylo z ceho je obnovit. Sekani pozuruju u SX1 (kamosova) docela casto pri ruznych aktivitach, takze to asi nebude ojidinely. Ale nejspise to vzniklo tim, ze tech zprav jsi tam mel opravdu hodne, ikdyz teoreticky jich tam muzes mit desitky tisic.


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2005 21:45 Odeslat příspěvek
Pokud je nemáš v E/system/mail tak to nejde ty soubory nejdou obnovit ten telefon nemá místo kam by je dal.


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2005 22:10 Odeslat příspěvek
bohužel, zprávy jsou nenávratně fuč(asi se opakuju co) takovou situaci jsem jednou taky zažil, ještě s ngage, přišla sms, neotevřela když měla, restart telefonu a když sem chtěl nalízt do zpráv, tak chyba systému, pomohl formát, naštěstí smazaný zprávy nijak neřešim, mnohem víc by mě štvaly kontakty, takže ty si pečlivě zalohuju, co zo toho plyne? Prevence :wink:


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2005 18:37 Odeslat příspěvek
Však v Symbianu je funkce pro zálohování nastavení a kontaktů na paměťovou kartu. Čas od času je tohle asi nezbytné. Pokud vám třeba někdo ukrade mobil, tak je to pak infarktová situace, přijít o celý telefonní seznam.

Ještě mě napadlo si zálohovat celou složku C(E):\system\mail, ale těžko říct, jestli by po jejím opětovném nakopírování do telefonu šly zprávy přečíst, sám tomu moc nevěřím.

Ryba
<*)(((<


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 4. 2005 19:17 Odeslat příspěvek
U "hloupych" telefonu, kdyz nakou dulezitou SMS omylem smazes, tak mas docela prekerku. Ovsem na symbian mas naka aplice tusim existuje, jen ten nazev si nepamatuju. Vyzkousej Symbianforum.com.


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2005 16:34 Odeslat příspěvek
zalohovat X:\System\Mail jde bezproblemu. Pokud treba formatujes, tak to tam pak vratis a jdou znova v pohode cist...


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2005 14:07 Odeslat příspěvek
Nejlepší přesměrovat zprávy pomocí MsvDriveE na E:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies