MobilMania.cz

Přihlásit se




Nokia suite

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 9. 2017 13:39 Odeslat příspěvek
Zdravim.
Potřebovala bych, prosím, poradit, co udělat, když mi nejde spojit telefon s pc? Stáhla jsem si Nokia pc suite a telefon mám Nokia 220 (aspoň myslim, že je to tohle číslo) a přestalo mi fungovat asi 3/4 displeje, tak bych si z něj chtěla přetáhnout kontakty a nějaké nepřečtené zprávy a tak.. Ale když to chci přes bluetooth propojit, píše to, že tel. nejde autorizovat a tím to končí..
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
27. 9. 2017 20:48 Odeslat příspěvek
Nokia PC Suite umi komunikovat jen s puvodnimi "finskymi" Nokiemi, novejsi Nokie jsou cinske telefony s natisklym napisem Nokia, ktere s temi puvodnimi nemaji nic spolecneho...a proto je ti PC Suite k nicemu.

Napadaji me moznosti:
1) sehnat jineho majitele 220 a ziskat od nej postup, jak poslepu zalohovat kontakty na microSD kartu. Jen nesmi mit novejsi verzi firmwaru, kde nekdo prohodil polozky "Smazat kontakty" a "Zalohovat" :)
2) sehnat novy displej


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 9. 2017 21:15 Odeslat příspěvek
Děkuji, ten obdobný telefon od někoho mě nenapadl.. Ale stejně by se něco, co by fungovalo jako Nokia pc suite, hodilo..kvůli těm zprávám.. Jinak kontakty jsem si ukládala do telefonu i na sim, abych to právě pro případ měla a ono se mi to v náhradním telefonu stejně nenašlo..tak nevim..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies