MobilMania.cz

Přihlásit se




iPhone 5C - obecná diskuze

Offline - Administrátor Profil 
10. 9. 2013 18:28 Odeslat příspěvek
Apple představil iPhone 5C, zde je pár obrázků:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dalo by se říct, že je to plastový iPhone 5 s vylepšenou přední kamerou.
A s větší baterií.
iPhone 5 bude vyřazen.
iPhone 4S bude dostupný pouze v 8GB variantě.
Prodej dle očekávání začne 20. 9. v první vlně. U nás tedy nejspíše 27. 9.

Více zde: http://www.apple.com/cz/iphone-5c/


Naposledy upravil Loader dne 10. 9. 2013 19:19, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2013 19:09 Odeslat příspěvek
dá se někde už zjistit česká cena??


Offline - Administrátor Profil 
10. 9. 2013 19:10 Odeslat příspěvek
Nezjistil jsem, ale v budoucích dnech by se měla objevit na českých stránkách Apple.
Cena: Obrázek
16GB - 549$
32GB - 649$


Offline - Pokročilý Profil 
12. 9. 2013 10:34 Odeslat příspěvek
Ratam s tym ze ma priaznivci applu ukamenuju, ale neodpustim si otazku

Zda sa vam v poriadku hodit Iphone 5 z kovu/skla do plastu (pricom je plne forum zastancov apple o tom ako je kov/sklo premiove,drahsie na vyrobu atd) a predavat to rovnako draho/drahsie ako ked bol iphone 5 v povodnom obale? Naozaj stale obhajujete firmu co spravi toto ?...


Offline - VIP uživatel Profil 
12. 9. 2013 10:46 Odeslat příspěvek
Když se to za tu cenu bude dobře prodávat tak proč ne? Zřejmě nemají důvod k nižší ceně. Ostatně slevnit mohou vždy.


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2013 10:56 Odeslat příspěvek
Ono keď si to vezmeš, taký Samsung si tiež pýta za S4 500€ a hore (presne neviem, nesledujem ceny), ale je pravda, že za rok starý telefón, ktorý je prehodený do plastového obalu je to trocha veľa, dobre, troška viac...


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2013 15:34 Odeslat příspěvek
globalplayer píše
Ratam s tym ze ma priaznivci applu ukamenuju, ale neodpustim si otazku

Zda sa vam v poriadku hodit Iphone 5 z kovu/skla do plastu (pricom je plne forum zastancov apple o tom ako je kov/sklo premiove,drahsie na vyrobu atd) a predavat to rovnako draho/drahsie ako ked bol iphone 5 v povodnom obale? Naozaj stale obhajujete firmu co spravi toto ?...


Apple rozhodne neprodava 5C za vic nez 5, je o 100 USD levnejsi nez 5, tzn stejne jako stala 4S pred keynote. Kdyz uz je z plastu, tak bych cekal vetsi slevu, ale to uz je vec jina. Navic neska dostanes zdarma iWork a vetsi cast iLife, ktery normalne stojej 40 USD.


Offline - Pokročilý Profil 
12. 9. 2013 17:52 Odeslat příspěvek
No 5C bude hlavně výhodný ke smlouvě... teda ve světě, u nás ne.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2013 09:45 Odeslat příspěvek
5c má jednu vadu a to, že není 64GB verze. Přešel jsem z 5tky 64GB, kde jsem tu kapacitu nevyužil, protože se mi s ním špatně pracovalo (ostré hrany, které mně řezali) a tak mně to nebavilo. 5c je v tomto super, nic neřeže a sice trošku klouže, tak je to pro mně mnohem lepší, než 5. Jenže najednou, když už si tam chci nahrát vše, co by se mohlo hodit a nechci moc využívat cloudová řešení, tak se zdá, že 32GB nestačí. No a taky by nebylo špatné, kyby byla celo bílá a celo černá verze :) Ale jinak super a nelituju toho, že jsem přešel z "prémiové" verze na "plasťák" :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies