MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 5S - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
19. 9. 2014 21:01 Odeslat příspěvek
Ja mel problem jak s aktualizacema, tak mi nefunguje automaticky jas. Vzdy se stahne na minimum. Aplikace se hned po aktualizaci nechtely aktualizovat, po chvilce kouknu a zaktualizovano, tak nevim, kde byl problem. Ale ten automaticky jas stale nic.
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 9. 2014 10:55 Odeslat příspěvek
tak aktualizace mi začaly samy od sebe fungovat :D ale další problém je, že mi zmizela půlka fotek, nestalo se vám to někomu? a je možný získat ty fotky zpátky?

Offline - Junior Profil 
20. 9. 2014 11:19 Odeslat příspěvek
Tak ja som si po aktualizacii vsimol len par veci. Ked zodvihnem telefonat, trva asi dve-tri sekundy kym niekoho pocujem, co mi fakt robi nervy a safari mi mobilne verzie webov zobrazuje ako na iPade.. Z coho som zatial sklamany su klavesnice tretich stran. Tesil som sa na experience touchpalu ako na androide ale nielenze neobsahuje pouzivane rychle znaky ale obsahuje ich len pre spodne pismena.. Skoda, na toto som sa na iOS tesil najviac

20. 9. 2014 21:52 Odeslat příspěvek
po aktualizaci mám stejný problém s automatickým jasem :(

21. 9. 2014 20:05 Odeslat příspěvek
popokatepetl1969: Tak apka idnes mi taky nešla, ale zjistil, že mi akorát zabírala místo a tak šla pryč :D

karel1892: Fotky nikam nezmizely, jsou ve složce obrázky ;-)

Jinak s automatickým jasem já problémy tedy zatím nepozoruji.

Offline - Junior Profil 
24. 9. 2014 09:36 Odeslat příspěvek
Poradte jaky servis vybrat pro reklamaci iPhone 5s z online apple storu? Mam problem s napajecim konektorem v telefonu. Poslali mi kontakt na 3 servisy a doporucuji ceskyservis.cz

Offline - Pokročilý Profil 
24. 9. 2014 16:46 Odeslat příspěvek
já mám po aktualizaci problém, že se mi tak o 20% snížila výdrž - při naprosto stejném používání :-(

Offline - Junior Profil 
27. 9. 2014 14:17 Odeslat příspěvek
Ahoj potrebuju radu program na nahrávání hovorů a něco na čistění děkuji

Offline - VIP uživatel Profil 
27. 9. 2014 14:41 Odeslat příspěvek
Pořádné nahrávání hovorů bez nějakých komplikací není a nic na čištění nepotřebuješ.

Offline - Junior Profil 
27. 9. 2014 16:07 Odeslat příspěvek
Ja myslel na vymazání prohlížení atd .

Offline - Poslední varování Profil 
27. 9. 2014 22:27 Odeslat příspěvek
Karl Kopfrkingl píše
já mám po aktualizaci problém, že se mi tak o 20% snížila výdrž - při naprosto stejném používání :-(

Taky mi přišlo v 8, navíc mi vypádavala síť a příšerně zpomalila wifi. V 8.0.2 se vše vyřešilo a tel. zrychlil ještě víc než v 7. Baterku to taky přešlo :-))

Offline - Junior Profil 
1. 10. 2014 10:53 Odeslat příspěvek
Takze tvrdis, ze aktualizacia na 8.0.2. Pomohla? :) po vsetkom, co clovek cita som zatial na 8.0.0. a naozaj cakam na update, ktory vrati telefon do stavu ako bol v 7 :)

Offline - Poslední varování Profil 
1. 10. 2014 20:44 Odeslat příspěvek
Ano, problémy vyřešila. 8 byly trága. V 8.0.2 vše jede :-))

Offline - Junior Profil 
6. 10. 2014 07:46 Odeslat příspěvek
Môžem potvrdiť, že ak aktualizácia na 8.0.2. nič lepšie neurobila, tak ani nič nepokazila. Chod telefónu sa mi zdá plynulejší, celkovo je to od 8.0.0. o dosť lepšie. Určite ľuďom, ktorí ešte neupdatovali odporúčam.

Offline - Junior Profil 
12. 10. 2014 22:39 Odeslat příspěvek
cafte,
presiel som na iphone ale nemôžem nájsť pár základných vecí, asi sa tam ešte nevyznám, poradíte?

1) kde zapnem SMS doručenky? Tj že po odoslaní SMS uvidím, či ju adresát prijal??

2) ako nastavím LED blesk aby notifikoval aj zmeškané udalosti(hovory a sms?)

3) ako dám bluetooth do skrytého režimu? Musím mať BT zapnuté stále kvôli HF vo vozidlách, ale nechcem, aby bol viditeľný všade kde sa pohybujem.. iba sparene zariadenia

4) ako odstránim lag po zodvihnutí hovoru??? Cca 1-2 sek po prijatí hovoru ma druhá strana nepočuje

to je všetko zatiaľ, Ďakujem :)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 47  Další stránka
Stránka 38 z 47 [ Příspěvků: 693 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies