MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

iPhone 7/Plus - obecná diskuze

Offline - Administrátor Profil 
8. 9. 2016 13:07 Odeslat příspěvek
iPhone 7 a 7 Plus mají až na detaily stále stejný zaoblený design, novinkou je optická stabilizace u menšího a duální fotoaparát u většího modelu. Ceny začínají na úrovni loňské generace (21 190,-), minimum je 32 GB.

Příloha
getthumbnail.aspx-2.jpeg
getthumbnail.aspx-2.jpeg
[ 46.87 | Zobrazeno 423 krát ]




Prodej začíná 23. září.

Přílohy

getthumbnail.aspx-5.jpeg
getthumbnail.aspx-5.jpeg
[ 43.94 | Zobrazeno 434 krát ]

getthumbnail.aspx.jpeg
getthumbnail.aspx.jpeg
[ 42.13 | Zobrazeno 407 krát ]





Naposledy upravil Loader dne 5. 6. 2019 15:48, celkově upraveno 3

nastaveno sticky

Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2016 14:53 Odeslat příspěvek
Jako majitel 6S a SE říkám jedním slovem tragédie. Jako největší chybu nevidím v absenci jacku i když v tom nevidím ani přínos, ale stejně se chystám pořídit si nějaká BT sluchátka (doufám, že to aspoň už ten aptx umí?), ale použití malý/velký procesor.
Je pro mě nepřípustné, aby jak říkal Schiller, na to čeknutí emailu nebo počasí na tom pracoval "malý" procesor, kterému to bude trvat dvakrát tak déle.
Tohle jsem nesnášel na snapdragonu (do 810, řešení 820 mi přijde ok), nesnáším to u exynosu a bohužel teď i u Apple.
Jako další důvod k nekoupi vidím v tom obstarožním rozlišení na klasickém modelu, gamut, jas, všechno hezký, ale to rozlišení je oproti konkurenci už dneska málo, bohužel...
Třešničkou na dortu jsou kauzy vyplouvající na povrch po keynote - negarantování IP67 na všech přístrojích, možné poškrábání toho naleštěného modelu, ke kterému je doporučeno koupit si rovnou Apple leather case (jako wtf????).
Další věc - bezdrátové earpody, nebo teda airpody, nehodnotím zatím poměr cena/zvuk, třeba budou hrát dobře, i když to mu nevěřím, ale opravdu si někdo ten plastovej bazmek má kupovat za 5 tisíc? Proč neudělali nějaký klasický špunty, co budou líp držet v uších s kabelem mezi sluchátky, co by se položil na krk, jako to mají aspoň ty beats?


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2016 15:18 Odeslat příspěvek
Steve Jobs sa v hrobe obracia! Robím si srandu, už je z neho vrtuľa.
---
Applu už došli nápady tak "vymýšľa" kraviny typu odstránenie jacku, stenčovanie (za chvíľu si to budeme pliesť s kuchynským nožom), vystúpla šošovka foťáku...


Offline - Pokročilý Profil 
8. 9. 2016 15:36 Odeslat příspěvek
Kdyby to byla proti 6s alespoň změna k lepšímu. Třeba foťák a jeho f/1.8 :-(


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2016 22:03 Odeslat příspěvek
Nevím, proč se řeší muzeální 3,5 jack? Budoucnost je bezdrátová, viz poměr letošních prodejů bt/drát sluchátek. A kdo je samozřejmě na špici a má kuráž?
Požaduji návrat CD mechanik a RS-232!!!
Dovětek: v diskuzích poslední den slýcháme jako přes kopírák srdceryvné virtuální story, kterak se majitel čínského šrotu za 2,5k cítí svými fiktivními Sennheisery za bůra ohrožen. A pak, že jsou ovce majitelé Applů.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 05:28 Odeslat příspěvek
Stein : řeši protože jde o přenosne zařizeni a ne každy chce být ověšen powerbankami ;-)


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 07:07 Odeslat příspěvek
Myslím ze dobrý stejný ceny navíc ip67 lepší foťák spokojenost a sluchátka bezdrátové jsou bomba


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 08:17 Odeslat příspěvek
Jako majitel 6S a SE rikam, ze 6S zahodim a koupim jet black, jen mam problem, nevim jestli malej nebo velkej.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 09:02 Odeslat příspěvek
Podle mě nejnudnější "evoluce" ze všech iphonu, v podstatě vůbec nic "cool" - jen marketingové žvásty, které platí na méně chápavé občany. I akcionáři jsou stejného názoru ( aktuálně propad akcíí ze 108.5 -> 105.5 a to jsou teprve 2 dny po představení )

bennybull: "sluchátka bezdrátové jsou bomba" - bezdrátové sluchátka jsou tu už více jak 2 roky a nabízí je spousta výrobců, navíc je mají lépe vyřešeny ( viz "poutko" pro přidělání spojovací šňůrky - tohle je opravdu fail applu )
Využití siri bude pak stejnej propadák asi jako měřič srdečního tepu na telefonu ( vyzkoušíš jednou a pak zapomeneš )

redukce sluchátek je epizoda sama pro sebe :D. Jedna takové rejpavá ( pokud se nepletu, apple dá k iphonu sluchátka přímo s lightning konektorem + redukci pro starší sluchátka ), budu si je tedy moct připojit k MacBooku? Nebo budu potřebovat další redukci light -> usbC


Offline - Pokročilý Profil 
9. 9. 2016 11:32 Odeslat příspěvek
Nikdy se nelze zavděčit všem, co je u jednoho výhoda, u druhého nevýhoda. Naštěstí je na trhu tak obludné množství zařízení, že si nevybere jen málokdo.
Mně osobně absence jacku nevadí, redukce bude malá.
Pokud někomu vadí vodovzdornost, nemusí tuto funkci používat.
Rovněž nárůst paměti není nevýhodou.
Často slyším stesky, jak by se to stát za Steva Jobse nemohlo. Nemá smysl polemizovat, jak by dnes iPhone vypadal, kdyby žil. Ale určitě by iPhone nelítal, výdrž by nebyla několikadenní, nevydělával peníze, neměl foťák jako zrcadlovka za půl mega a nebyl 3,5" veliký s obrazovkou půl metru.
Steve byl sice vizionář, ale musel taky použít jen to, co bylo reálné.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 11:34 Odeslat příspěvek
Propad akcií je po každé keynote, bo "buy on rumour, sell on news" je staré burzovní pravidlo.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 16:27 Odeslat příspěvek
Osobně jsem zvědav na foťák...to je jediný co mě na 6S štvě oproti třeba SGS7 je ta kvalita večerních fotek, takže jsem zvědav na zlepšení, každopádně předobjednávat asi budu :)


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 19:57 Odeslat příspěvek
http://www.gsmarena.com/iphone_7_plus_packs_3gb_of_ram_indeed_geekbench_listing_says-news-20434.php


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 20:23 Odeslat příspěvek
citace: U Applu je totiž důležité číst poznámky pod čarou, kde Apple na svých českých stránkách uvádí:

iPhone 7 a iPhone 7 Plus jsou odolné proti postříkání, vodě a prachu a byly testovány v kontrolovaných laboratorních podmínkách s hodnocením IP67 podle normy IEC 60529. Odolnost proti postříkání, vodě a prachu není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokrý iPhone; pokyny k čištění a sušení najdeš v příručce. Poškození tekutinou není kryté zárukou.
Apple sice uvádí, že rozlité tekutiny, cákance ani prach nepředstavují žádný problém, ovšem na případné vniknutí kapaliny do telefonu nárok na záruční opravu (výměnu) nedostanete.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2016 20:27 Odeslat příspěvek
Mizlerek007 píše
Osobně jsem zvědav na foťák...to je jediný co mě na 6S štvě oproti třeba SGS7 je ta kvalita večerních fotek, takže jsem zvědav na zlepšení, každopádně předobjednávat asi budu :)

Foťák iP7 by už měl být dílem Ari Partinena (Pure View Nokia 808, Lumia 1020...), tak je jistý předpoklad, jak bude fotit ;-) :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Další stránka
Stránka 1 z 20 [ Příspěvků: 299 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies