MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

iPhone 8/Plus - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
30. 7. 2018 12:01 Odeslat příspěvek
ja nemam s mikrofonom problem ale zas mam problem s fotakom. ked zapnem fotak, tak sa nezobrazi normalne co vidite ale taky cierny rozmazany obraz, spravilo mi to aj pri starsej verzii iOS aj pri novej, pomoze ak prepnem na iny rezim (z foto na video a podobne). stalo sa mi to za cca mesiac, co vlastnim iphone8, tak 3x.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2018 10:45 Odeslat příspěvek
Ahoj. Podařilo se mi rozbít sklo na půl roku starým iPhone 8 plus. Má cenu ho nechat opravit nebo bude pro mě lepší ho prodat a jít do X. Tajně sem doufal že mi vydrží aspoň 2 roky jako 6s.


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 8. 2018 15:27 Odeslat příspěvek
Tak jistě si dokážeš na netu najít, kolik to stojí a pak si to v hlavě přebrat, či jsi ochoten, to za to dát. To je na tobě :wink: Já osobně bych to za to dal. Navíc, telefon jistě nevybíráš na pár měsíců a měl jsi důvod ho koupit. Vzhledem k tomu, že ho vlastníš půl roku.. Ještě udělá dobrou službu. Na novém ho můžeš taky rozbít.


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2018 18:39 Odeslat příspěvek
zacalo mi blbnut touchid na iphone 8. mate niekto tento problem?
mam nastaveny odtlacok, a jak chcem mobil odomknut, raz to ide raz ne. doteraz to fungovalo v pohode na 99%.


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2018 20:09 Odeslat příspěvek
Taky jsem měl dost problémy TouchID. Hlavně když je na displeji nalepené sklo a kryt přesahující nějaký ten milimetr přes displej, tak jsem pořát musel leštit home button aby čtečka fungovala. Nakonec jsem iPhone 8 vyměnil za iPhone X a je to mnohem lepší.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2018 09:17 Odeslat příspěvek
aha to bude mozno ono, mam sklo a je to tak na hrane, trocha blbo nalepene ale nezasahuje do citacky. dik
uvazujem aj ja o novom iphone ale o niektorom z novych modelov :-D


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2018 19:27 Odeslat příspěvek
Manzelke som kupil iPhone 8. Prechadza na iny pausal, tak nema v mobile net. V restauracii som ju pripojil cez wifi hotspot na mojom HTC U 11. Sparovanie bolo velmi nestabilne a iphone sa odpajal. Na domacej wifi je spojenie perfektne. Cim to moze byt ? IPhone ma problem sparovania s androidom alebo vobec cez mobilny hotspot ?

-- 9. 10. 2018 22:06 --

Poradte nejaku dobru free appku na pocuvanie online hudby. Vdaka.


Offline - Junior Profil 
31. 12. 2018 11:26 Odeslat příspěvek
mam jednu otazku, mam par problemov. Moj iphone 8 sa sprava divne.

1. Preco mi nechodi imessage ked mam zapnutu wifi, ale ked mam zapnute data od operatora, pride imessage.

2. V aplikacii mail mam priradeny 1 moj sukromny email ucet, (centrum email). Sprava sa to stejne ako imessage

3. Este to trocha zamotam. mam nainstalovanu aplikaciu gmail, kde mam gmail ucet, tam sa to chova opacne, emaily chodia len na wi-fi, na datach nepride.

Mam posledny update ale takto sa to chova od kupi. viete poradit co s tym?


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2019 13:49 Odeslat příspěvek
Zkusit se podívat a popřepínat Asistenta Wi-Fi https://support.apple.com/cs-cz/HT205296


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2019 12:59 Odeslat příspěvek
Všimnul jsem si asi před 14 dny, že mi z foťáku lezou o dost víc doostřený fotky s o dost vyšším kontrastem. Je to tak moc, až je to nepřirozený. Filtry mám vypnutý, ale opravdu to vypadá, jak kdybych použil jeden z těch filtrů na vytažení kontrastu. Mám zato, že dřív byly fotky z Iphone 8 docela věrný, ne zbytečně přebarvený. Nemáte taky někdo takový pocit??


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2019 14:49 Odeslat příspěvek
čaute. dlouhodobě používám gboard jako klávesnici. teď, když ios 13 má swype taky, tak jsem chtěl zkusit tuto nativní klávesnici.

jenže když jdu do nastavení, obecné, klávesnice, tak přidám "českou", čímž zapnu tu nativní klávesnici.. vypnu gboard .. tak v nastavení té nativní nevidím tu možnost zapnout/vypnout swypování, která tam podle všech videí být má :-D

nevíte někdo jak to "zapnout"?

díík

Přílohy

unnamed.jpg
unnamed.jpg
[ 178.21 | Zobrazeno 59 krát ]




Offline - Administrátor Profil 
26. 9. 2019 15:11 Odeslat příspěvek
"QuickPath" jak to v Applu nazvali, zatím nefunguje na CZ klávesnici.


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2019 06:52 Odeslat příspěvek
aha, děkuju :-)


Offline - Administrátor Profil 
27. 9. 2019 09:05 Odeslat příspěvek
Není zač. Já pravidelně přepínám mezi EN a CZ klávesnicí (veškeré systémy mám stejně v EN), a tak jsem si hned při první betě všiml, že na českou klávesnici se zatím vyprdli.


Offline - Místní informátor Profil 
16. 4. 2020 11:40 Odeslat příspěvek
Sbohem a šáteček, Apple oficiálně přestal nabízet iPhony 8 a 8 Plus

Apple údajně pracuje také na větším iPhonu SE Plus
iPhony 8 i 8 Plus lze stále zakoupit u většiny e-shopů
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 60 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies