MobilMania.cz

Přihlásit se




Zasekaný iPhone

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2018 17:25 Odeslat příspěvek
Dobrý den, jsem vlastníkem iPhonu 6plus. Už ho mám poněkud delší dobu, od té doby, co přišel k nám na trh. Potýkám se s problémem, že je již delší dobu velice zasekaný, zpomalený a občas i celý zamrzne třeba na 15 sekund. Chtěl bych se optat, zda-li kompletní přehrání softwaru pomohlo, tovární nastavení vyzkoušeno několikrát, nepomohlo. Nebo se už jedná o mobil, který odchází do křemíkového nebe? Předem děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne, Matula.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 5. 2018 18:09 Odeslat příspěvek
Jak stará je baterie|?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 5. 2018 18:23 Odeslat příspěvek
Koukni se na kondici baterie (v Nastavení). Stoprocentně je baterie už v KO stavu a telefon kvůli tomu značně škrtí výkon. Bohužel zrovna 6 plus je taková nejvíce nešťastná verze. FullHD, jen 1GB RAM. Nová baterie vyřeší hodně (řešil jsem totožnou situaci).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2018 18:24 Odeslat příspěvek
Baterka je v mobilu původní, tudíž už starší


Offline - Junior Profil 
2. 5. 2018 18:25 Odeslat příspěvek
Tak vyměnit a pojede jako za mlada.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2018 18:29 Odeslat příspěvek
Super, díky moc... sice už je mobil starší, ale tehdá jsem za něj dal svoje těžce vydělané peníze a hodlám přejít na jiný až kompletně doslouží, tudíž jsem rád, že to vyřeším pouze výměnou baterie.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 5. 2018 18:52 Odeslat příspěvek
Tak on může sloužit ještě dnes naprosto perfektně. Nic zásadního mu nechybí. Takže jen ať slouží :-)


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2018 07:16 Odeslat příspěvek
To není chyba ale vlastnost. :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 5. 2018 09:29 Odeslat příspěvek
To je taky jeden z důvodů, proč je ještě dnes dobře použitelný. Naštěstí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies