MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2021 08:49 Odeslat příspěvek
mandrinka píše
Kdyz mi prijde sms, tak mi telefon cinkne. A za chvili cinkne znovu, i kdyz uz zadna dalsi zprava nedorazi. Tusi nekdo, cim to je?


Zkus: Nastavení -> Oznámení -> Zprávy -> Opakování. Nastavit na Nikdy.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 10. 2021 08:54 Odeslat příspěvek
je to opakované upozrnění na nepřečtenou SMS, v nastavení jde samozřejmě vypnout.


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2024 19:46 Odeslat příspěvek
Zdravím oživím to tu po delší době.
Mám iPhone 11 Pro Max 64GB Black kondice baterie je 78% v menu nástaveni už to píše servis, telefon vydrží podle prodávajícího tak den.
Je pravda že procenta i při běžném používání celkem mizí.
Nevím jak dlouho to takhle vydrží než zase spadne níže.
Celá mě výměna baterie to je mi jasné.
Doporučíte nějaký Dobrý servis v Praze kde používají pouze originální baterie a jsou schopni výměnu bez poškození telefonu udělat na počkání a za rozumnou cenu?

EDIT:
Po delší době, jsem se vrátil zpět na iOS.
Možná namitnete že jen blázen koupi 11ku a navíc jen 64GB ale blázen opravdu nejsem, je to poslední iPhone který má ještě zakulacené hrany, novější modely se vrátily k designu iPhone 4, ano vypadá to skvěle je efektní ale do ruky nepříliš pohodlné, když nepoužívám mám takovou koženkovou kapsu do které se iPhone zasune.
Navhc mě osobně třeba 64GB stačí není to tak dlouho co jsem měl Motorolu G8 s touto kapacitou a neměl zaplněnu ani polovinu.
Hry ani filmy na mobilu neprovozuji a fotky či videa se mi ukládají na cloud Google Fotky kde mám 100GB tarif.
Telefon jsem koupil včera přes inzerát na Sbazaru.
Stav je jako nový A+ bez jediného škrábance, boky to samé matne sklo vzadu, na displeji nové tvrzené sklo a dostal jsem k němu kromě kabelu ještě kryt Spigen ten ale nevyužiji.
Nejsem náročný výkon nových nevyužiji a jedenáctka i po těch letech (uvedena koncem 2019) má výkonu dostatek.
V inzerátu bylo za 7k když mi však pan řekl že je kondice 78% zeptal jsem se zdá je cena pevná nebo je ochoten vzhledem k baterii a v nejbližší době nutné výměně, cenu snížit.
Pan sám nabidl že minimálně 5000 s čímž jsem okamžitě souhlasil, cena je podle mě výborná.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
20. 2. 2024 08:55 Odeslat příspěvek
Já osobně s tím nemám vůbec problém. K velikosti paměti: sám kupuji levnější verze, protože taky používám Google photo a ve ukládám na ně. Nepotřebuji mít paměť 1T.
Add baterie: já bych radil toto:

https://www.istores.cz/cenik-pozarucnich-oprav

Pokud telefon vyhovuje uživateli a nepotřebuje nic dalšího, co mobil neumí, tak není důvod utrácet.

Sam jsem o výměně baterie u storu uvažoval pro syna, co má ip11, ale on má navíc praskly displej, takže už ho necháme doslouzit úplně.


Offline - Junior Profil 
20. 2. 2024 16:21 Odeslat příspěvek
Díky za odkaz 2190kc je fajn čekal jsem to víc a počítám ze používají pouze originální
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Stránka 13 z 13 [ Příspěvků: 185 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies