MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

iPhone SE 2020 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 10. 2020 11:49 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se zeptat jestli jestli má SE zvukový výstup do sluchátka v Dolby Amos ? Nikde v recenzi jsem to nenašel .
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 10. 2020 12:46 Odeslat příspěvek
vormen píše
Oproti telefonu co máš to bude skutečně raketa, ale zásadnější bude třeba změna android/ios. Pokud ale jen používáš to co píšeš, problém to nebude. SE má výbornej foťák, stereo repro, odolnost proti vodě a procesor s výkonem na několik roků dopředu. Výdrž baterie klasicky den/dva, SoT 4-5 hodin. Ve spojení s AW to už bude pro tebe hodně zajímavý, platby přes hodinky, vyřizování hovorů, odpovídání na zprávy diktováním. Všechno funguje za všech okolností jak má. Za mě dobrá volba, ikdyž tvoje požadavky splní všechny android za poloviční cenu, ale bez hodinek samozřejmě.



Ahoj diki za odpoved ako pravdou je ze mi padol do oka aj IP 11 zakladna verzia aktualne sa mi tazko rozhoduje ale trosku si mi pomohol.

Prosim co znamena SoT? Videl som nejake videa na utube ked pozeral twitch baterka mu vydrzala 8h coz samozrejme tento moj urcite neda aj keby neviem co bolo :-D

Prave preto chcem zmenu chcem skusit IOS nikdy som nemal takze zmena je zivot.


Offline - Administrátor Profil 
25. 10. 2020 16:19 Odeslat příspěvek
SOT = Screen on Time, v podstatě metrika, která měří čas zapnuté obrazovky.

Citace
To put it in the simplest terms, screen-on time refers to how long a device’s battery can power its display on a single full charge


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2020 17:29 Odeslat příspěvek
Ahoj, snad to nevadí, že to hodím sem. Máte někdo zkušenosti s nějakým ochranným sklem/folií na SE 2020, které by sedělo a netvořil tam halo efekt?

Pořídil jsem si z Číny nějaký aušus za 30 kaček, a krom toho, že tam je halo efekt, ale i "uvnitř" dipleje tam mám bublinu ve tvaru O (přes celou výšku dipleje, 0,5 cm od okraje). Úplně si nejsem jistý, jestli to je vina fólie a nebo spíš tvarem displeje. Folie jsem si pořídil tři a u všech se mi stalo úplně to stejné, takže si nemyslím, že by to byla chyba při instalaci.

Displej chci hlavně ochránit před klíči, který se můžou ocitnout náhodou ve stejné kapse jako telefon.


Offline - Poslední varování Profil 
28. 1. 2021 15:02 Odeslat příspěvek
Ahoj, neustále se mě snižuje podsvícení displeje. Nastavím osvětlení na 100%, za chvíli vezmu telefon do ruky a je tam nastaveno tak 15%. Může někdo poradit? Děkuji


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 17:17 Odeslat příspěvek
https://support.apple.com/cs-cz/guide/i ... a71065/ios

Snad pomuze.

Automatické nastavování jasu displeje
iPhone může upravovat jas displeje podle aktuálních světelných podmínek s použitím vestavěného čidla okolního osvětlení.

Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění.

Klepněte na Zobrazení a velikost textu a zapněte Automatický jas.

U tebe tedy asi vypnout.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 18:03 Odeslat příspěvek
Prochycz:
já jsem ženě na SE 2020 lepil folii od Screenshield, už jen právě kvůli třeba těm klíčům v kabelce. Sám ji mám na telefonu taky. Dcera na 6S taky nějaký sklo z Ali, ale každou chvíli to měním.
Tak buď opravdu kvalitní sklo, nebo zkouknout nějaké recenze na kvalitní folie.


Offline - Poslední varování Profil 
28. 1. 2021 18:25 Odeslat příspěvek
SerifJohn píše
https://support.apple.com/cs-cz/guide/iphone/iph60ba71065/ios

Snad pomuze.

Automatické nastavování jasu displeje
iPhone může upravovat jas displeje podle aktuálních světelných podmínek s použitím vestavěného čidla okolního osvětlení.

Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění.

Klepněte na Zobrazení a velikost textu a zapněte Automatický jas.

U tebe tedy asi vypnout.


Děkuji moc za pomoc.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 19:58 Odeslat příspěvek
Prochycz: musíš koupit sklo. ne folii.
nebo teda v origo za peníze ale zase máš záruku když se s ní něco stane.


Offline - Junior Profil 
26. 11. 2021 02:35 Odeslat příspěvek
SE 128GB v Alze za 10990,- :) ... uz som ho sice zaplatil, ale ak by ste niekto vedeli o nejakom funkcnom slevovom kode, tak to objednam znovu :-D

-- 27. 11. 2021 16:47 --

tak predsa len sa da telefon kupit este lacnejsie ... v Mall s kuponom od Monety za 10701,-
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 40 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies