MobilMania.cz

Přihlásit se




iPhone pouziva mobilni data i kdyz jsou vypnute

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2020 09:15 Odeslat příspěvek
Ahoj,

pouzivame iphone s vypnutymi mobilnimi daty, aktualizace jsou povolene pouze pres Wifi. Samotny tarif v telefonu do nedavna ani data nemel, ale cca 4x do mesice prisla sms od O2, ze telefon nema data, at si je koupime. Zkusili jsme tedy data povolit jen na den. A opravdu to je tak, ze iphone sam od sebe i pres to, ze ma mobilni data vypnuta, tak si cca 3-4x do mesice rekne o mobilni data, nam to strhne 3-4x castku za den za internet. Je s tim mozne prosim neco delat? Pripadne to nejak vypnout?

Dekuji,
Honza
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 7. 2020 14:32 Odeslat příspěvek
Tam, co jsi data zapinal je i vypnes. Tedy bud sam v Moje O2 nebo na infolince.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2020 22:24 Odeslat příspěvek
Jasne. Ale cílem je, abych na telefonu mohl data používat když potrebuji a data na den si aktivovat. Ale varianta ze je dva týdny nepotrebuju zapnout a samo se mi jen tak strhne 2x platba za internet, který jsem nezapnul, je špatná.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 7. 2020 22:46 Odeslat příspěvek
V tom pripade si porid mesicni balicek dat a mas klid. Cenove je to cca nastejno.


-
2. 7. 2020 23:38 Odeslat příspěvek
Zkus Pro zablokování připojení k internetu pošlete SMS ve tvaru BAP na 999111. Měla by pak vyskočit landing page a tam si můžeš vybrat denní internet.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 7. 2020 08:22 Odeslat příspěvek
A neplati to nahodou jen pro predplacenou kartu?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies