MobilMania.cz

Přihlásit se




HW iPhone 7 - repro + fotak

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 10. 2020 09:21 Odeslat příspěvek
Dobrý den, mám iPhone 7 a začal mi blbnout:

1) začalo to tím, že v horním reporoduktoru bylo slyšet praskání při telefonování a občas blikala (do černé barvy - nejde na to kliknout) ikona na hlasitý odposlech na display
2) po cca 1 dnu to přestalo fungovat uplně - neslyším nikoho (špatný reproduktor horní) a nikdo neslyší mě (špatný mikforon)
3) kamarád, který zpravuje telefon vyměnil mikrofon/reproduktor (jedna součástka) a nepomohlo, pak pročistil kontakty (nevím teď který přesně) a najednou to začalo fungovat
4) ale za pár hodin to znovu blbne, jak reproduktor, tak teď začal zlobit i fotak - jen občas jde vyfotit, spíš jde vyfotit tak, že podržím tlačítko na vyfocení dlouze, pak to jde

Kamarád co telefony zpravuje už neví co s tím. Nevíte někdo co by to mohlo být? HW nebo SW chyba? Navlhý jsem ho neměla :-(
Děkuji moc za rady.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 10. 2020 21:05 Odeslat příspěvek
Možná by to chtělo, aby je začal spravovat!


Offline - Administrátor Profil 
11. 10. 2020 08:12 Odeslat příspěvek
Hm. Mikrofon a reproduktor nejsou jedna součástka. Reproduktor je zvlášť (spodní i horní), mikrofon je zvlášť.

Ale to je jedno, jestli zlobí i fotoaparát.. diagnostika v autorizovaném servisu by byla nejlepší řešení.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2020 18:50 Odeslat příspěvek
to bude nejaka variacia znamej issue s Audio IC chip

https://www.ifixit.com/News/32783/how-t ... -or-7-plus


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 10. 2020 06:17 Odeslat příspěvek
Děkuji všem za reakce a omlouvám se za hrubku.
Ano, byla jsem včera v servise a prý je to asi ten špatný audio chip... budu to posílat na opravu.
děkuji všem!
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies