MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
1. 11. 2020 09:59 Odeslat příspěvek
:D
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 11. 2020 10:08 Odeslat příspěvek
Mám ještě iPhone 8 a nad 12 uvažuji, ale zajímalo by mě jestli už je tam opravena ta chyba kdy odemykání telefonu znemožňovala rouška? Já využívám placení otiskem, ale heslo se mi zadávat pro odemčení nechce a vím, že na jaže s tím byl nějaký problém.


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2020 11:25 Odeslat příspěvek
Tak když mám něco přes obličej tak to stále neodemknu no ale beru to jako normální vec


Offline - Administrátor Profil 
2. 11. 2020 12:23 Odeslat příspěvek
yondan píše
Mám ještě iPhone 8 a nad 12 uvažuji, ale zajímalo by mě jestli už je tam opravena ta chyba kdy odemykání telefonu znemožňovala rouška? Já využívám placení otiskem, ale heslo se mi zadávat pro odemčení nechce a vím, že na jaže s tím byl nějaký problém.


Problém s tím je pořád, protože, no.. je to.. bezpečnostní.. zámek. :?:

// Mě s některými typy roušky FaceID funguje.


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2020 21:02 Odeslat příspěvek
https://www.youtube.com/watch?v=3We-n0kpi24


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
3. 11. 2020 23:07 Odeslat příspěvek
red98:
Tak ja jsem volil teda casteji 12Pro nebo Note20 ultra nebo iP 11 Pro. Tohle bylo hoooodne subjektivni video. Az jsem mel z toho frajera pocit, ze onbty vysledky zna, kdyz to fotil, tak co to ted zkousi.


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2020 11:02 Odeslat příspěvek
Na GSMarena je už test Pročka a ta výdrž je vážně hrozná oproti 11 Pro.

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_1 ... 2189p3.php


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 00:17 Odeslat příspěvek
Nema nekdo tip na kryt na iphone 12, co ma presah silikonu nad okraj obrazovky a zaroven to neni nejake monstrum? Flip nechci. Uz mi doslo neco z Ali, ale nema to zadny presah a telefon je doma a bez poradneho krytu se necitim dobre.


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 06:06 Odeslat příspěvek
Doporučuji mobilefun.co-uk
já tam koupil toto, ale nyní ho tam nevidím, tak příklad z českého eshopu.
Jinak pravidelně kupuji whitestone dome glass, to je bezkonkurenční, ikdyž pravda drahé.https://www.ipouzdro.cz/prislusenstvi-p ... ke+Ochranný+kryt+pro+iPhone+12+%2F+12+


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 08:20 Odeslat příspěvek
Proč si nekoupíš originál silikonové? To má přesah.


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 10:58 Odeslat příspěvek
Pro dokreslení, pokud si někdo chce koupit iPhone 12 a není nekritický obdivovatel Applu. Moje srovnávací "nerecenze":
http://coins4you.cz/ip12/


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 11:31 Odeslat příspěvek
Libi se mi, jak i kdyz vidis, jak je iphone drahy, tak presto dokazes ocenit, ze je to spicka a za ty penize stoji. Apple nedela nic napul jako treba samsung (odemykani oblicejem treba) a kdyz clovek vyzkousi iPhona, tak az pak pochopi, jak je vse domyslene. I to, proc se obrazovka odemkne az po swipnuti ma smysl.


Offline - MobilManiak Profil 
6. 11. 2020 14:32 Odeslat příspěvek
Další srovnání výdrže iPhone 12 pro a 11 pro.

Přílohy

IMG_20201106_143137.jpg
IMG_20201106_143137.jpg
[ 275.02 | Zobrazeno 52 krát ]

IMG_20201106_143157.jpg
IMG_20201106_143157.jpg
[ 379.07 | Zobrazeno 63 krát ]




Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 22:55 Odeslat příspěvek
5icz píše
Libi se mi, jak i kdyz vidis, jak je iphone drahy, tak presto dokazes ocenit, ze je to spicka a za ty penize stoji. Apple nedela nic napul jako treba samsung (odemykani oblicejem treba) a kdyz clovek vyzkousi iPhona, tak az pak pochopi, jak je vse domyslene. I to, proc se obrazovka odemkne az po swipnuti ma smysl.

Objektivně za ty peníze ale nestojí. A napůl Apple dělá hromadu věcí (třeba bezdrátové nabíjení - žádný spešl systém, po letech musel přiznat porážku a zavést stařičké QI). A to, že nedal Apple touch ID do zamykacího tlačítka, je pro mě nepochopitelné. A chybějící nabíječka JE nehoráznost. A taky jsme srovnával letošní vlajkovou loď Apple s loňským lowendem od Samsungu! Ovšem pravda je, že Apple lowendy nedělá (a samozřejmě ani SE (2020) není skutečný lowend). A máš pravdu, už jsem asi iOvečka a prostě jsem ho chtěl a chci ho i dál. Ale prostě nedá mi to, neříct o tom, co mi vadí, ostatním.


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2020 06:20 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Proč si nekoupíš originál silikonové? To má přesah.

Osobně mám silikoná pouzdra rád, ale to od Applu mi nevyhovuje. Má totiž dole výřez a ta celá brada je nechráněná. Po dvou dnech v kapse byly na těle viditelné škrábance a to jsem byl k telefonu dost ohleduplný. Proto já hledám pouzdra s krytím po celém obvodu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 55  Další stránka
Stránka 5 z 55 [ Příspěvků: 822 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies