MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
8. 11. 2020 11:18 Odeslat příspěvek
Nechapu, jak muzou byt takove rozdily ve fotkach. Na nekterych lepsi 11, na nekterych 12.

https://youtu.be/1ZC4v8-j0h0
Poslední příspěvek

Offline - Administrátor Profil 
8. 11. 2020 12:25 Odeslat příspěvek
Alex75 píše
orgasmic píše
Proč si nekoupíš originál silikonové? To má přesah.

Osobně mám silikoná pouzdra rád, ale to od Applu mi nevyhovuje. Má totiž dole výřez a ta celá brada je nechráněná. Po dvou dnech v kapse byly na těle viditelné škrábance a to jsem byl k telefonu dost ohleduplný. Proto já hledám pouzdra s krytím po celém obvodu.

Od iP12 jsou pouzdra zase s krytou bradou.

// Ono ta nekrytá brada má něco do sebe, protože to swipování zespodu je takové přirozenější, když tam není hrana :hm Ale na ochranu to teda vůbec není.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 11. 2020 14:30 Odeslat příspěvek
Po delší úvaze jsem se rozhodl přejít že Samsungu na iphone.
Je nejsem úplně rozhodnutý zda koupit 12 nebo 12pro. Vzhledem k tomu že jsem někde četl že budou mít příští generace iphonu přelomový foťák tak plánuji že 12 nebo 12 pro pošlu za 2 roky do světa a pořídíme nový. Vyplati se teď kupovala 12 pro nebo stačí 12? A prodam za 2 roky za slušnou cenu? Předem děkuji za nazory

Offline - Junior Profil 
9. 11. 2020 17:40 Odeslat příspěvek
Podle mě si lepší cenu vždy drží ty lepší modely.

9. 11. 2020 19:14 Odeslat příspěvek
To chápu že dražší potom prodam dráž. Spíš mě jde o to jestli po uvedení iphone 13, který by údajně měli mít převratný foťáky nebudou iphone 12 úplně out. Když koupim ip 12 pro za 30000 tak za kolik prodam pokud bude lehce opotrebovany?

Offline - Junior Profil 
9. 11. 2020 20:36 Odeslat příspěvek
Za 18 - 19k

Offline - Junior Profil 
9. 11. 2020 20:38 Odeslat příspěvek
Odporucam ti pockat na iphone 14, ktory bude mat revolucny a prevratny fotoaparat a po roku ho predas presne za 33 333 kc.

Offline - Junior Profil 
10. 11. 2020 00:59 Odeslat příspěvek
mirus44 píše
Po delší úvaze jsem se rozhodl přejít že Samsungu na iphone.
Je nejsem úplně rozhodnutý zda koupit 12 nebo 12pro. Vzhledem k tomu že jsem někde četl že budou mít příští generace iphonu přelomový foťák tak plánuji že 12 nebo 12 pro pošlu za 2 roky do světa a pořídíme nový. Vyplati se teď kupovala 12 pro nebo stačí 12? A prodam za 2 roky za slušnou cenu? Předem děkuji za nazory

Tak si pořiď 11 pro a za rok s menší ztrátou zase prodáš. Lehce jetou z bazaru od někoho kdo (jako já) přejde na 12.řadu pořídíš a zase prodáš docela výhodně. Kupovat letos něco jen s vidinou ceny prodeje za rok mi přijde trochu nesmysl.

Offline - Junior Profil 
10. 11. 2020 10:36 Odeslat příspěvek
Zkoušel někdo tu Lidar aplikaci 3D Scanner App? Nějak se mi nedaří scanovat v odpovídající kvalitě dle YT videí :D

Offline - Junior Profil 
11. 11. 2020 18:56 Odeslat příspěvek
https://www.youtube.com/watch?v=8FcER6P4CQo

Offline - Junior Profil 
12. 11. 2020 09:45 Odeslat příspěvek
Daval jsem to sveho vlakna ohledne nakupu noveho ip12 pro a prechod z androidu na ios. Tak to dam i zde, kdyby nekteri nerozhodni, kteri taky zvazuji zmenu, meli dalsi duvod. A duvodem to je i pro me. A je mi tak uplne jedno, jestli budu mit zalohu u google fotek nebo v icloudu. A ze jsem toho u google opravdu vyuzival hodne!!! Na vsechny fotky a videa.
Tohle je dalsi vec, kzera me utvrdila, ze prechod z A na iOS je spravny krok!

https://www.google.com/amp/s/dotekomani ... darma/amp/

12. 11. 2020 21:49 Odeslat příspěvek
No když už jsme u toho tak jakou zvolit pamet? Někde jsem četl že 128GB je nedostačující. Mě to ale přijde v pohodě protože filmy, seriály apod nemám v úmyslu ukládat...jedine fotky videa a nějakou hru....nevíte kolik má kapacitu 1min video v nejvyšší kvalitě? Taky by mě zajímalo jestli si 128GB najde cca za 2 roky kupce

Offline - Junior Profil 
12. 11. 2020 22:51 Odeslat příspěvek
iPhone si už hlavně nedrží cenu jako dřív.
Už teď seženeš na bazoší 11 Pro Max v 64GB úplně nový nerozbalený kolem 20tis.
Takže spoléhat na to, že dobře prodáš nemůžeš.

Obecně tenhle přístup nechápu. Dám na pěkný mobil folii se zadním krytem, aby se mobil dobře prodal. Chci koupit mobil, co se dobře prodá

Ten mobil má sloužit hlavně tobě a ne, abys byl jeho otrokem.

Offline - Junior Profil 
13. 11. 2020 12:12 Odeslat příspěvek
Osobně bych šel do nejmenší paměti. Platím si za 25 Kč/měsíčně 50GB uložiště na icloudu, kde mám fotky a data a stačí to.

Offline - Administrátor Profil 
13. 11. 2020 13:02 Odeslat příspěvek
Mužům to většinou postačí (navíc využívají cloud). Ženám koupit minimálně 128 GB. Toť má zkušenost :)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 52  Další stránka
Stránka 6 z 52 [ Příspěvků: 779 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies