MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Administrátor Profil 
29. 5. 2021 11:21 Odeslat příspěvek
U iOS samozřejmě také jde udělat firemní profil včetně. tzv. "alternativního" app storu. MDM je pro Android a iOS běžný. Pro iOS viz
https://support.apple.com/en-gb/guide/m ... f9e668/web

Jinak provozovat dvě identické instance aplikace iOS neumí.

PS: Smazal jsem všechny blbiny tady, tak to tady zase nezaspamujte nesmysly a meziplatformními hádkami.

Odpověď byla vcelku jasná

Mike-biker píše
Ne. Nejde to.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
29. 5. 2021 11:59 Odeslat příspěvek
Nějak jsem z toho nepochopil, jak si může 2 profily na iOS nakonfigurovat uživatel.

Offline - Junior Profil 
29. 5. 2021 14:11 Odeslat příspěvek
Proč to řešíš? Kup si Android, který to umožňuje a máš po starostech, pokud to potřebuješ. A jako uživatel to sám nenakonfiguruješ.

Offline - Junior Profil 
29. 5. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
Protože momentálně neexistuje slušný malý telefon s Androidem, takže budu muset přejít na iPhone. Velikost je pro mě nejdůležitější kritérium, samozřejmě při zachování dalších důležitých kritérii, jako je kvalitní foťák, nejnovější protokoly připojení a dostatečný prostor pro data i jejích zpracování.

A také si říkám, že těch 30% lidí, co mají iOS přece nemohou být tak blbí, jak se zde, kromě výjimek, prezentují, takže něco na něm přece jenom musí být. 8-P

Offline - Junior Profil 
29. 5. 2021 17:08 Odeslat příspěvek
Jo, tak to chápu. Třeba u nás ve firmě se u nižších pozic používají android telefony, které jsou dělané právě na pracovní vs. soukromé profily. Ten pracovní profil je tam kvůli nižšímu bezpečnosti Androidu s ohledem na bezpečnost dat a právě kvůli jejich oddělení. U iOS to u nás nikdo neřeší a kromě firemní před-konfigurace si s tím telefonem můžeme na jednom profilu dělat co chceme. Ten druhý (pracovní) profil byl u Androidu vytvořen právě na základu požadavek firem, která mají striktní pravidla ohledně ochrany dat. Tím tu nechci říkat, že je Android vyloženě nebezpečný krám. Naopak, je to otevřený systém, který díky otevřenosti nese i svá rizika. Já třeba nejsem zaslepený příznivce (nebo ovce jak je v oblibě říkat) jednoho nebo druhého systému. Ale během posledního roku jsem od Applu pořídil spoustu zařízení právě kvůli naprosto skvělému ekosystému mezi všemi Apple produkty. A třeba i sám jsem ochoten uznat, že iPhone podle mého názoru je skvělý právě jako součást ekosystému, ale jako samostatný Apple produkt by u mě neměl moc smysl právě s ohledem na vyšší cenu (předraženost).

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 5. 2021 09:16 Odeslat příspěvek
Můžete mi prosím poradit nějakou aplikaci na sledování domácích odečtů - voda, plyn, elektřina a dále na sledování výdajů na auto - tankování, opravy atd..Když to budou placené appky, tak aby to bylo placeno jednorázově a ne ročně. Děkuji za tipy

Offline - Junior Profil 
30. 5. 2021 19:01 Odeslat příspěvek
Numbers. Dáš si s tím chviličku práce a ve výsledku ti to pak dá mnohem víc jak nějaká obyčejná aplikace. A zadarmo.

Offline - Junior Profil 
30. 5. 2021 21:35 Odeslat příspěvek
jege píše
A také si říkám, že těch 30% lidí, co mají iOS přece nemohou být tak blbí, jak se zde, kromě výjimek, prezentují, takže něco na něm přece jenom musí být. 8-P

Opravdu budou moderátoři opět čekat, až se tenhle troll rozjede, a potom budou muset mazat celá vlákna? Já myslím, že šancí dostal víc než dost...

Offline - Junior Profil 
30. 5. 2021 22:12 Odeslat příspěvek
Nechcem zakladat nove vlakno.
Na XS ( moj prvy iPhone ), som casto pozoroval, ze mi z neznamych dovodov zvonil velmi potichu a ja som ho z vedlajsej miestnosti nepocul. Bez zmeny polohy, neskorej uz zvonil nahlas. Myslel som si, ze je to bugg systemu, resp. mojho konkretneho xs.
Teraz mam 12pro a chova sa uplne rovnako, takze usudzujem, ze je to cielene ale nechapem logiku tohto chovania. Vie to niekto vysvetlit ?
Nie som si isty ale zda sa ni, ze sa to deje vtedy, ak je iPhone polozeny na posteli, cize na makkej podlozke.
Este jedna vec mi nie je jasna.
Ako prilepim skopirovane tel cislo z textu do dialera iPhone ?
Po skopirovani sa mi to obcas podari, ked rozne pritlacam prst v strede horne casti displeja ale je to fakt boj a niekedy sa mi vobec nepodari vyvolat ponuku vložit.

Offline - Junior Profil 
30. 5. 2021 23:45 Odeslat příspěvek
https://www.youtube.com/watch?v=ALv_kPp ... chnoWindow

Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 07:48 Odeslat příspěvek
Pokud máš iP v ruce a nebo ho vezmeš do ruky, tak začne hrát potichu. Možná tím že je na posteli si při rozvibrování tím jak se začně hýbat myslí, že ho vzal někdo do ruky a tudíž ztlumí zvonění?

Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 08:08 Odeslat příspěvek
jege píše

Ty jsi ještě tady, exote?

Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 08:42 Odeslat příspěvek
Přece si koupil iPhone.

Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
Přesně tak a chystám se na Apple Watch 6 a až vyjde nový iPad Mini, tak ten doplní kolekci a pak uvidím, jestli to má něco do sebe a stálo to za to anebo ne. o<:)

Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 15:42 Odeslat příspěvek
Teprve pak z tebe bude pravý jablíčkář, utratíš pak tolik, že budeš muset všechny kolem sebe i sám sebe přesvědčit, žes udělal správně.
;-)
Ale penize budou, my nebudem. Na kolik to celkem vyjde?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Další stránka
Stránka 46 z 55 [ Příspěvků: 821 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies