MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
28. 6. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
maniakovzostravy píše
Zdravím, zvažují koupi iPhone 12 mini nebo iPhone 12. Při výběru jsem přečetl dost recenzi a docela se rozcházejí v tom jak na tom je baterie s vydrží. Mate někdo reálnou zkušenost? Je opravdu u verze mini problém s vydrží tak zásadní?

Díky za rady.

Záleží na použití, já vydržím na mini 2-3 dny, ale notifikace kontroluju přes watch a v 90% mám i u sebe ipad, takže na web spíš jedu na ipadu
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2021 11:35 Odeslat příspěvek
.Hardy píše
Právě naopak. iPhone mini může být časem nedostatkové zboží. Jiný malý výkonný telefon prakticky neexistuje (a pochybuji, že by se v blízké době ukázaly nějaké malé vlajky od Android výrobců). Navíc u mini není (subjektivně) tak znát 60Hz displej jako u klasické verze.

JInak výdrž se u iP12 Mini pohybuje kolem 4h SOT.


No jenze tady ten vykon je spis na skodu protoze ho nevyuzijes.
Odladenej a rychlej je iPhone uz X let a nepotrebuje k tomu vykonnej chip.

Jakmile po minim chces neco narocnejsiho tak se roztopi a baterka leti dolu stylem ze za +- 3 hodiny mas 0%
Chapu ze chteli stejne vykonnej malej iPhone...ale spolu s tou cenou ktera byla/je se nedivim ze se neprodava...
I kdyz mne osobne se libi :-)


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2021 14:01 Odeslat příspěvek
Je to kompaktní značkové high-end zařízení za 20tis. Jak si může někdo stěžovat na cenu fakt nechápu. Kort když to nemá ani konkurenci :)


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2021 08:17 Odeslat příspěvek
To já už to nějak doklepu s S21 Ultra a pak půjdu rovnou do iP13 Pro - větší baterie - větší výdrž, AOD, o krapet lepší Foto a video...


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2021 08:41 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Je to kompaktní značkové high-end zařízení za 20tis. Jak si může někdo stěžovat na cenu fakt nechápu. Kort když to nemá ani konkurenci :)


Ja si na cenu nestezuju mne nevadi ale drtiva vetsina lidi ano a proto se neprodava.

Stacilo cist recenze a videa a vzdycky bylo nejvetsi minus baterka a cena.
Neni se cemu divit kdyz "obyc" 12ka stoji snad jen o 2k vic tak je pro lidi daleko vic zajimava.

Konkurenci nema a jak vidis tak je to stejne "fail"...takze se ostatni vyrobci do neceho podobnyho ani nepohrnou...zvlast kdyz to nevyslo Applu.


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2021 09:07 Odeslat příspěvek
Ja to rikal porad, ze se to prodavat nebude. Na forech si hodne lidi stezuje, ze neni maly high-end telefon a kdyz se na trh dostane, tak zase brblaj.

Vydrz je logicka vzhledem k velikosti.
Taky si nikdo takovy mobil realne nekoupi, kdo je na nem furt :D


Offline - Junior Profil 
9. 7. 2021 18:40 Odeslat příspěvek
Ahoj, dívali jste se už na specifikace, ceny atd., budete kupovat/přecházet na iP 13 (jakýkoli)?
Chápu, že jsem zde asi trochu OT, ale přeci jen, pokud máte 12ctky, 11ctky, Xka...
Mě osobně potěšil konečně 120hz displej, zase o něco větší baterie, lepší Oled displej a stabilizace u širokáče.
Jediné, co jsem se zatím nikde nedozvěděl, jestli už bude 13ka umět always on displej?! I když tohle je asi funkce, kterou by mohly umět všechny iP s Oledem, jen to zavést do iOS.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 7. 2021 08:16 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat, jakou mate na 12 Pro/12 Pro Max kapacitu baterie? Já mám 12 Pro cca 7 měsíců a už mám jen 87%.

Je to normální nebo je to na reklamaci?


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
Ja mám 100% od listopadu 2020. Nabíjím primárně nabíječkou AlzaPower Q100 a když pospíchám tak AlzaPower G130 30W. V práci ještě občas 18W od Anker. Kabely všechny s MFi od Anker a AlzaPower.

Edit - nikdy nenabíjím až do 100 ani pod 40%. Většinou nabíjím kolem 50% a při cca 90% odpojuji. A také teď v létě na mobil při nabíjení pustím ventilátor, aby se vůbec nezahříval - teplotu tak udržuji kolem 26 stupňů.


Naposledy upravil cz.hook dne 10. 7. 2021 10:06, celkově upraveno 1


Offline - Administrátor Profil 
10. 7. 2021 10:01 Odeslat příspěvek
Čím primárně nabíjíš? Magsafe, Qi, drátově (fast charge nebo obyč)?


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Také mám od listopadu na 12 Pro Max 100%
:-)


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2021 11:08 Odeslat příspěvek
Mám to stejně - 12 Pro Max 100% - nabíjeno přes noc 1x za 3 dny přes kabel starým 5W adaptérem.


Offline - Pokročilý Profil 
10. 7. 2021 12:36 Odeslat příspěvek
Climbmart píše
Chci se zeptat, jakou mate na 12 Pro/12 Pro Max kapacitu baterie? Já mám 12 Pro cca 7 měsíců a už mám jen 87%.

Je to normální nebo je to na reklamaci?

Podobnu hodnotu som videl na iPhone jedneho taxikara, lebo telefon odkladal v aute na priamom slnku. Za pol roka mal nejakych 80%.


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
Od ledna 2021 a kapacita 100%. Nabíjím pouze bezdrátově (občas magsafe 15W, občas stojánek 7,5W). Nabíjím každý den, občas i 2x.


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2021 17:11 Odeslat příspěvek
iP 11 Pro - 96%, mám ho od září 2019.

Celková kapacita prudce klesá pokud:
- vybíjíte telefon až do 0% (doporučuje se začít nabíjet při stavu ~20%)
- používáte telefon mimo stanovený rozsah okolní teploty 0-35°C (největší past je navigace s telefonem na palubní desce, na kterou v létě praží slunko)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 55  Další stránka
Stránka 48 z 55 [ Příspěvků: 822 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies