MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
25. 11. 2021 20:54 Odeslat příspěvek
Tak já samozřejmě vím, jak fotí v interiéru samsung a jak iP. Vím i o tom, jaké jsou expoziční časy samsungu a jaké u iP. I z toho se dá usuzovat, že predikuješ nějaký výsledek...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
Prosím je nějaká možnost u ip12 manuálního nastavení fotoaparátu , …..RAW….přešel jsem ze Samsung 20.


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
Stáhni si Halide, Camera+ 2, ProCamera. Nebo jinou foto appku. ProRaw umí i základní aplikace.


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2021 11:08 Odeslat příspěvek
ProRAW umí základní app, ale u PRO řady. Jenže tazatel má zřejmě obyčejný iP 12.


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2021 11:38 Odeslat příspěvek
Nevadí. Klasický RAW umí ty 3 zmíněné aplikace.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 10:13 Odeslat příspěvek
Díky za rady , konečně kvalitní app na Focení misto základní !


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 11. 2021 22:03 Odeslat příspěvek
Kterou jsi teda vybral?


Offline - Junior Profil 
29. 11. 2021 19:43 Odeslat příspěvek
Camera +2 ….macro dobrý ,nastaveni OK , automat základního foťáku ale děla třeba noční snímky lepší, ostatní budu zkoušet .Jen mne mrzí že v nabídce není jednoduché sdílení třeba do Snapseed , základní galerie…


Offline - Junior Profil 
30. 11. 2021 22:06 Odeslat příspěvek
Zkopiruji prispevek jeste i zde, abych vam sdelil sve rozhodnuti, kdyby nekdo nechodil do vedlejsich vlaken.

Pred nekolika dny jsem zde daval par dotazu a současně i informaci.
Sháněl jsem mobil. Poridil jsem S21 Ultra a iPhone 12 Pro s tim, ze si mezi nimi vyberu.
Nakonec jsem to musel rozlousknout hlavne s ohledem na velikost S21 Ultra. Mobil je to uzasny, ale ta velikost a vaha (ale z 90% hlavne velikost) byla pro me neprekonatelna! Kdyby samsung delal taky to, co Apple a udelal mensi model bez kompromisu u fotaků, neni absolutne co resit. Opet ale dodavam, pro me. Kazdemu samozrejme muze vyhovovat uplne neco jineho.
Takze jsem se nakonec rozhodl pro iPhone, ale udelal jsem to tak, ze jsem vratil i 12 Pro a koupil rovnou iPhone 13 Pro :-)
Telefon mi tak vydrzi dlouhou dobu, s nejdelsi podporou a fotoaparaty bez kompromisu.
Bohuzel v soucasne dobe na trhu neni nic, co by mohlo konkurovat samsungu a applu. Cinske znacky do toho nepocitam, nechci je.
Takze rozhodla velikost. Smad uz budu spokojeny a zase na dlouhou dobu mit klid :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 3. 2022 21:41 Odeslat příspěvek
zdravím chtěl bych se zeptat proč když cokoliv kdykoliv vyfotim krom teda když přibližuji vždy je vše v popisu fotky focene širokouhlím fotakem a nikdy ale nikdy hlavním senzorem děkuji


Offline - Pokročilý Profil 
6. 3. 2022 21:54 Odeslat příspěvek
Protože hlavní = širokoúhlý a pak je tam druhý ultraširokoúhlý :)


Offline - Junior Profil 
18. 2. 2023 09:55 Odeslat příspěvek
Niečo som nahodne v apke Spotify prepol a uz sa tyzden trapim. Domovska obrazovka mi teraz zobrazuje kratke videa a nad nimi je text “populárny album pre teba”. Uz som zufaly, nedokazem to vratit do klasickej pozicie. Poradite ?

-- 15. 3. 2023 21:13 --

Picoss píše
Niečo som nahodne v apke Spotify prepol a uz sa tyzden trapim. Domovska obrazovka mi teraz zobrazuje kratke videa a nad nimi je text “populárny album pre teba”. Uz som zufaly, nedokazem to vratit do klasickej pozicie. Poradite ?

Pred pár dnami sa mi apka Spotify sama vrátila do povodného stavu. Takze to nebolo mnou ale nejakym bugom. Kazdy kto to videl, len krutil hlavou.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 51, 52, 53, 54, 55
Stránka 55 z 55 [ Příspěvků: 822 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies