MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 15:45 Odeslat příspěvek
Na ios 14.7.1 to tam nieje.

https://support.apple.com/sk-sk/HT207512
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
Myslím, že bys měl řešit podstatnější problém, který se tě, narozdíl od těch fabulací, které tady předvádíš, opravdu týká: https://smartmania.cz/budik-od-google-obsahuje-chybu-kvuli-ktere-muzete-prijit-o-praci/


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 13:26 Odeslat příspěvek
Neni mozne. Budik byl vysadni a neodpustitelnou chybou iOS.


Offline - Junior Profil 
4. 9. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
rewolwer: neodpovedal si mi na otazku ohladom budika. Odkedy je otazka fabulacia?


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 15:11 Odeslat příspěvek
iPhone 12 Pro Max se nedokáže připojit na internet přes 3G. Vyzkoušeno nezávisle v několika různých zemích. Má někdo stejnou zkušenost?


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 16:50 Odeslat příspěvek
Mne se normálně na 3G občas připojí. Operátor TM.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 16:53 Odeslat příspěvek
Franklin píše
iPhone 12 Pro Max se nedokáže připojit na internet přes 3G. Vyzkoušeno nezávisle v několika různých zemích. Má někdo stejnou zkušenost?


To je nesmysl, připojení na 3G normálně funguje, ale operátoři 3G pásmo postupně vypínají, aby uvolnili prostor pro 5G.

-- 5. 9. 2021 17:58 --

red98 píše
rewolwer: neodpovedal si mi na otazku ohladom budika. Odkedy je otazka fabulacia?


Jsem přesvědčený, že odpověď znáš, ale pokud se ptáš pro kamaráda, tak mu vyřiď, že v iOS jsou od nepaměti alarmy (budík, timer atd.) a hlasitost vyzvánění spojená pod jedním volume controllerem. Nemáš zač.


Naposledy upravil rewolwer dne 6. 9. 2021 12:59, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 16:59 Odeslat příspěvek
Taky za prázdniny ověřena plná funkčnost v 3G v několika zemích.


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Ahoj, nemáte někdo hodinky S3 Frontier s Applem? Notifikace mi chodí, jen u WhatsApp si je nemůžu přečíst, jen to píše od koho zpráva je. Díky
Jo a ještě jedna věc ohledně foťáku u 12 mini. Když fotím, automaticky tam je nastaveno 4:3, dá se to někde nastavit, aby to fotilo trvale 16:9? Nikde jsem tohle nenašel. A co se týče širokoúhlého fotoaparátu, ten se aktivuje tím, když místo zvětšení 1x dám 0,5x, že?
Jo a Live fotografie, to asi taky vypnout na trvalo nejde, co?

Díky moc


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2021 10:18 Odeslat příspěvek
Už jsem ti to psal vedle, Samsung hodinky mají jen omezenou podporu u iOS.
Co se nastavení foťáku týče, vše najdeš v Nastavení telefonu.


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2021 11:30 Odeslat příspěvek
Já taky děkuju. Nejsem línej se podívat do nastavení a věř mi, že jsem ho prolezl fakt pořádně, ale není mi moc jasné, jestli chápu správně ty dvě čočky jak fungují. Předtím jsem měl jen jednu a to bylo vše. Přepínání 4:3 a 16:9 jsem našel jen při samém focení a Live taky, takže to nejspíš nastavit na tvrdo nejde, jak bych chtěl.


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Co se týče fotek, tak jak psal orgasmis. Nastavení - fotoaparát a tam tvrale nastavíš 16:9 a vypneš live photo, případně ještě nastavíš zda chceš fotit v heic nebo v jpeg. Co se týče přepnutí na ultraširokáč, tak je to přesně jak píšeš.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 9. 2021 15:35 Odeslat příspěvek
Pavlos23 píše
Já taky děkuju. Nejsem línej se podívat do nastavení a věř mi, že jsem ho prolezl fakt pořádně, ale není mi moc jasné, jestli chápu správně ty dvě čočky jak fungují. Předtím jsem měl jen jednu a to bylo vše. Přepínání 4:3 a 16:9 jsem našel jen při samém focení a Live taky, takže to nejspíš nastavit na tvrdo nejde, jak bych chtěl.


Dneska jsem to zrovna řešil, protože už mě to štvalo. Hledal jsem a našel. Nastavení - Fotoaparát - Zachovat nastavení - Kreativní ovládání - zapnout


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 10. 2021 13:09 Odeslat příspěvek
Nedávno som si kúpil iPhone 12 Pro a veľmi mi pomohol článok na stránke allforsurprise, posielam aj link na konkrétny článok https://allforsurprise.235.sk/blog/poro ... -rok-2021/.
:-) ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 11. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
Zdravím,
v posledních dnech mám u svého max pro problém: když mi někdo volá, tak cca po 30 vteřinách začne hovor vypadávat, špatně jej slyším, volající mě ale slyší dobře. Když hovor ukončím a volám já je celou dobu hovor normální. V čem může být háček?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Další stránka
Stránka 52 z 55 [ Příspěvků: 822 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies