MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Schvalování příspěvků Profil 
16. 8. 2021 12:00 Odeslat příspěvek
Tak tady je zatim uplne mrtvo, asi kazdy ceka na 14.9. :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 13:13 Odeslat příspěvek
Tak většinou se v těchto tématech řeší problémy, což je vidět, že uživatelé skoro žádné nemají :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 8. 2021 16:10 Odeslat příspěvek
Vse jede, vse funguje, problemy zadne nejsou. Sice to skoro nic neumi, protože apple rozhodl, ze jeho zakaznici nic vic nepotrebuji, ale zas se diky tomu nema co pokazit. Kdyby spustili podporu napr. takovych zakladnich funkci jako je USB Mass Storage nebo USB OTG, nejspis by jim to rozhasilo cely system.
:D :D :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 8. 2021 16:16 Odeslat příspěvek
:tleskani trefné


Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 19:45 Odeslat příspěvek
Bože, ty si fakt pacient. Tohle už je fakt na léčbu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 8. 2021 20:15 Odeslat příspěvek
Pri ztrate argumentu prichazi urazky.


Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 21:05 Odeslat příspěvek
King má pravdu a to byl ještě hodně slušný.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 06:25 Odeslat příspěvek
qwepo753 píše
Vse jede, vse funguje, problemy zadne nejsou. Sice to skoro nic neumi, protože apple rozhodl, ze jeho zakaznici nic vic nepotrebuji, ale zas se diky tomu nema co pokazit. Kdyby spustili podporu napr. takovych zakladnich funkci jako je USB Mass Storage nebo USB OTG, nejspis by jim to rozhasilo cely system.
:D :D :D


Volba je už 14 let stejná a poměrně jednoduchá - potřebuješ používat telefon jako flashdrive? -> Android. Potřebuješ spolehlivý telefon? -> iPhone.

Fakt, že iOS nemá MSC neznamená, že "skoro nic neumí". To, co umí stačí zhruba 200M zákazníkům / rok a to není málo.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 06:38 Odeslat příspěvek
Co by jsi chtěl od zakomplexovaných jedinců.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
17. 8. 2021 08:08 Odeslat příspěvek
Tohle jsem zde rozpoutat nechtel. Sam pouzivam spise android, ale obcas do toho vlozim iOS. Nikdy by me ale nenapadlo kritizovat jeden nebo druhy system, natoz se chovat a vyjadrovat ne jako dite, ale spise jako debil.

Sam jsem prodal S21 Ultru a cekam nyni na iP13 Pro. Jsem zvedavy na AoD a hlavne opet na foto a video.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
Nepochybuji o tom, ze by si to vyvolat chtel. Dusevni mrzaci jen holt hledaji kazdou prilezitost, ktere se mohou chytnout.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
17. 8. 2021 10:44 Odeslat příspěvek
Jelikoz zde jeste vlakno o iP13 neni, chtel jsem spise diskutovat o nem, i kdyz je to vlakno o 12. Nevim, zda je mozne zde jiz vlakno o iP13 zalozit a diskutovat - co se chysta, jak se kdo na nej tesi, co ocekava, co by se mohlo zase zlepsit, proste klasicky pokec o mobilech mezi lidmi, fandy GSM techniky. A na takove ty hejtery nebo trolly, ale spis momentalne zaostale, uz proste nereaguji jediným pismenkem, protoze si muj cas nezaslouzi.
I kdyz mi lepe (zatim) vyhovoval Android, porad se vice a vice blizim nazorove k iOS. Mel jsem v ruce uz par tydnu 2x iP12 Pro a je to uplne na pohodu telefon, stejne jako Androidí, resp. Samsung, protoze jsem nemel s nicim az tak zasadni problem. Jedine, co mi trosku schazelo, byl AoD, i kdyz mam Garminy 6X Pro stale spojene s mobilem, ale jsem na to zvykly. Coz by uz iP13 mel prinest. Jinak moc nechapu ani jednu stranu, kdyz plive a nadava opačným smerem!


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 14:27 Odeslat příspěvek
Domin7.
Hele ja mam S21U ale mel jsem i iP12 mini(tezkej opak)
Vzdycky kdyz jdu kolem tak se na nej koukam a ten telefon mi sedne do ruky strasne moc
ALE uz jsem si u S21U zvyknul na veci ktery by mi chybely...hlavne HW jako zoom/vetsi display/vetsi baterka atd

Jako mit iPhone aspon 3x zoom tak by to byla pecka(myslim mini...) Pro Max je stejna ne-li vetsi cihla nez tohle :-D
Navic tam porad neni ten "vetsi" zoom...fotky co ta S21U dokaze jsou mimo...i 4k video na 10x optiku je super.
Clovek by necekal ze tohle nekdy dokaze telefon jako placka :-)


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
17. 8. 2021 17:49 Odeslat příspěvek
Kapr: tak ja s tebou v podstate souhlasim. Ten zoom az do 10x byl uzasny (u Ultry, kterou jsem mel). Mel jsem ji zhruba 3 nebo 4 mesice. Ale nejvice mi vadila jeji velikost. Proste tohle uz je na me moc. Chapu, ze se asi vse (v soucasne dobe) neda narvat do mensiho tela, ale kdyby ty fotaky a baterie z Ultry byly v tele klasicke S21, nevahal bych. Proto zvazuji, resp. koupim si iP13 Pro, jelikoz (pro me/bude) je vyvazenejsi v pomeru vykon-velikost.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 8. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
A jaky ma mit iP13 rozmery?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 55  Další stránka
Stránka 50 z 55 [ Příspěvků: 822 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies