MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
15. 11. 2020 20:18 Odeslat příspěvek
128 je úplně v pohodě, záleží na každém člověku a jeho způsobu použití. Třeba moje žena má pořád 64GB a ještě půlka místa volná. A to hodně fotí, má ale zapnuté optimalizované úložiště, takže ji nezabírají téměř žádné místo.

Já mám 256 a víc než půlku obsazenou, ale toje tím, že mám v iPhonu hodně uložených videí v Youtube aplikaci a také hudby.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2020 22:42 Odeslat příspěvek
Souhlasím. 128GB je v pohodě. Já měl ale už první iPhone se stejným úložištěm, tak jsem nechtěl míň. U iPadu mini jsem si to vyzkoušel a off-line audio muselo tak na polovinu. S placeným iCloudem 50GB mi aktuálně u iP12 zůstává cca 50 GB, takže zatím v pohodě a vidím to, že mi to může vydržet i další 5-6 let, než ho budu jako zastaralý střep, který nebude umět ani 6G, měnit.


Offline - Místní informátor Profil 
16. 11. 2020 21:19 Odeslat příspěvek
Majitelé nových iPhonů 12 si stěžují na nazelenalý displej

Nazelenalý nádech je nejvíc patrný při černém pozadí displeje

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

[Zdroj: mobilenet.cz]


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 00:00 Odeslat příspěvek
No jo číňánci...to zase bude nějaký fake nebo neorigo display :D


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 08:18 Odeslat příspěvek
Zdravím, pokud by měl někdo zájem o sklo, obaly ve špičkové kvalitě na IP 12 Pro Max, prodávám nevyužité.



Naposledy upravil Loader dne 17. 11. 2020 09:50, celkově upraveno 1

Inzerce patří do sekce Bazar.



Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 09:16 Odeslat příspěvek
Problém toho skla je, že je hodně drahé a v domácích podmínkách skoro nemožné ho "nainstalovat".
Když to uděláš blbě, můžeš ho rovnou vyhodit.

Kolega si kvůli němu tisknul na 3D tiskárně kvádr, kam se připojil vysavač :D
Jsou toho plná zahraniční fóra.

Už mi přijde smysluplnější si za 700Kč nechat aplikovat sklo přímo u Apple resellera (Belkin) a aspoň máš 2 roky záruku a když se pod sklo dostane vzduch, dostaneš od Belkinu sklo nové.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2020 11:58 Odeslat příspěvek
S tím sklem to mohu potvrdit.


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 12:46 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Problém toho skla je, že je hodně drahé a v domácích podmínkách skoro nemožné ho "nainstalovat".
Když to uděláš blbě, můžeš ho rovnou vyhodit.

Kolega si kvůli němu tisknul na 3D tiskárně kvádr, kam se připojil vysavač :D
Jsou toho plná zahraniční fóra.

Už mi přijde smysluplnější si za 700Kč nechat aplikovat sklo přímo u Apple resellera (Belkin) a aspoň máš 2 roky záruku a když se pod sklo dostane vzduch, dostaneš od Belkinu sklo nové.


Nemáš pravdu, instaloval jsem toto sklo asi 10x, vždy naprosto bez problémů. Ty skla, co se lepí suchou cestou se s tímto nedají vůbec srovnávat. Jednou se mi ale stalo, že lepidlo nedoteklo do kraje. Sklo lze úplně v pohodě z telefonu odstranit (tel. zůstane čistý, jen se otře), sklo očistit acetonem (je jako nové), a použít druhé lepidlo a opakovat proces. Naprosto bez problémů.


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 13:09 Odeslat příspěvek
Jojo, hned bych za to sraní dal víc, než za lepší servis u Apple prodejce :)


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 13:13 Odeslat příspěvek
Podle mě nevíš, o čem mluvíš, nebo ty ruce nejsou ani průměrně šikovný... ale v klidu, každej, ať si lepí, co chce, klidně folii:) Končím tuto diskuzi, kdo vyzkoušel dome glass, nevrátí se k obyčejnýmu... aspoň u mě to tak je několik let a to ho lepím nejen sobě, ale několika kolegům a kolegyním, co se taky bezdůvodně bojí aplikace.


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 13:54 Odeslat příspěvek
No kolega to má na Note 10+, jeho polovička na Note 20 Ultra a je to prostě pocitově normální sklo. Reakce na dotyk je pořád nižší jako u všech ostatních skel.
Výhodou bude akorát to, že se díky lepidlu nebudou dělat tak často vzduchové bublinky pod ním.

Ale ten oser s tím a hlavně zrovna u iPhone to podle mě nemá smysl jak jsem psal díky parádnímu servisu od Belkinu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2020 16:08 Odeslat příspěvek
snowfrost767 píše
Daval jsem to sveho vlakna ohledne nakupu noveho ip12 pro a prechod z androidu na ios. Tak to dam i zde, kdyby nekteri nerozhodni, kteri taky zvazuji zmenu, meli dalsi duvod. A duvodem to je i pro me. A je mi tak uplne jedno, jestli budu mit zalohu u google fotek nebo v icloudu. A ze jsem toho u google opravdu vyuzival hodne!!! Na vsechny fotky a videa.
Tohle je dalsi vec, kzera me utvrdila, ze prechod z A na iOS je spravny krok!

https://www.google.com/amp/s/dotekomani ... darma/amp/



A kde bych našel to vaše povídání ?
Díky


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 17:12 Odeslat příspěvek
Moje "povídání" o tom, co se mi (ne)líbí na iPhonu 12, srovnávám tam i nesrovnatelné (s lowendovým Samsungem), podle mě zajímavé i pro androiďáka, který chce přejít k iOS. (Já vlastaně "úpně" nepřešel nikdy, i když mám už pět let iPhone, vždycky mám v kapse i nějaký další dvousimkový android):

http://coins4you.cz/ip12/


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 18:07 Odeslat příspěvek
Matycz

viewtopic.php?f=2&t=1311335


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2020 19:55 Odeslat příspěvek
Pohodový telefon.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Další stránka
Stránka 7 z 55 [ Příspěvků: 822 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies