MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Historie volání na iPhone

Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 09:51 Odeslat příspěvek
Třeba https://www.google.com/search?q=call+lo ... e&ie=UTF-8 ? A hromada dalších nářků, stačí chvilku hledat na Google. Ovšem pochybuji, že Apple tohle vyslyší, když dosud nevyslyšel hromadu dalších přání svých uživatelů. Všichni víme, jak to dopadlo s BT přenosy a doručenkami SMS. Prostě Apple ví nejlépe, jak se jeho zařízení mají používat a nějaké, dle jeho názoru nepodstatné, požadavky zákazníků naprosto ignoruje.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 10:39 Odeslat příspěvek
Historie volání v iOS je opravdu zoufale naprogramovaná. V některých případech je v podstatě k ničemu. Pokud máte několik kontaktů s masivním provozem jako např. úzký pracovní kolektiv, je rychlé vyhledávání ostatních čísel v historii prakticky nepoužitelné. A rozumím přesně problému, který nastínil jege, řazení kontaktů a historie volání je v případě iOS k ničemu.
Rozhodně však stojí za to se Applu ozvat, nejsou to zas takoví ignoranti a občas (jo, vím, málokdy) vyslyší své stádečko... :)


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 12:05 Odeslat příspěvek
Konečně někdo plně pochopil, o čem vlastně píšu a jak to uživatele hodně omezuje! :tleskani


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 15:00 Odeslat příspěvek
Ale on tady opravdu kazdy pochopil, o cem pises. Co ovsem neni pochopitelne je to, proc o tom pises porad dokola.

Tady to s Applem nevyresis. Mozny postup jsem ti (nejen ja) napsal. Tak se smir s tim, ze iPhone proste asi neni pro tebe, a musis si nechat stavajici pristroj. Pripadne slevit z (nesmyslnych) pozadavku, a poridit si nejaky Android.

Ovsem vzhledem k tomu, ze to neresis poprve, tak je proste mozne, ze to jen pochopit nechces. V tom pripade by snad bylo nejlepsi, aby moderator tema zamknul...


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 15:35 Odeslat příspěvek
Bohužel každý ne,
mas0n píše
Ale on tady opravdu kazdy pochopil, o cem pises. Co ovsem neni pochopitelne je to, proc o tom pises porad dokola.

Bohužel každý ne, a pořád mě tu majitelé iPhonu přesvědčují, včetně Tebe, že zmršená historie hovorů není chyba iPhonu, ale jenom můj, prý nesmyslný, požadavek. A nepřesvědčí je ani opačný názor ostatních diskutujících a hromady podobných nářků a stížnosti na Internetu.

Úplně by přitom stačilo 1x napsat, že ani po tolika aktualizacích z posledních měsíců (iPad Air i iPhone SE jsem poslední dobou aktualizoval snad 5x!), nebyl daný nedostatek odstraněn a dále psát jenom praktická a odzkoušená řešení, jak to vyřešit, nebo nepsat nic, pokud to nikdo neřešil a nevyřešil. 8-)


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 16:06 Odeslat příspěvek
mas0n píše
...tak je proste mozne, ze to jen pochopit nechces. V tom pripade by snad bylo nejlepsi, aby moderator tema zamknul...

Takze jsem mel pravdu ;-)


Offline - Administrátor Profil 
26. 12. 2020 16:22 Odeslat příspěvek
Tahle diskuze je už pár stránek nazpět o ničem, jen se tady přetahují tábory Android vs. iOS a řeší se něco jiného.

Zakládájícímu:

marts píše
Pro tvůj typický pracovní postup, je historie volání v současné pododobě u iPhone (bez dodatečných investic a s nejistým výsledkem) nepoužitelná.


Našel jsem různé diskuze na Apple Support fóru, tam bych směřoval s nějakým bojem za vylepšení funkcionality. Tady už vše řečeno bylo.

LOCK.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 82 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies