MobilMania.cz

Přihlásit se




Jak řešit placený program na několika zřízeních v domácnosti

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 14:28 Odeslat příspěvek
Není mi jasné, jak u Apple zařízení používat placený program na několika zařízeních v domácnosti, a to jak na stejné ID (iPhone + iPad), tak i na různé ID členů rodiny.

U Androidu to lze řešit společným Google účtem založeným jenom pro tento účel, z kterého se tyto programy platí a který je nainstalován na všechna potřebná zařízení, ale nepochopil jsem, jestli lze podobný systém multiID aplikovat i u iOS.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
21. 1. 2021 14:36 Odeslat příspěvek
Family Sharing.
https://www.apple.com/family-sharing/

Tohle je přesně co chceš:
https://support.apple.com/en-gb/HT201085


Offline - Junior Profil 
29. 1. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
Nějak jsem nepochopil, jak to funguje. Na iPad Air 2019 jsem nedávno koupil Premium packet na Air Fighters za cca 500 Kč, který zpřístupnil všechna letadla a rozšíření misí, ovšem na starším iPadu Mini I, na kterém daná hra kupodivu rovněž funguje, neumím odemknout ostatní letadla a mise. ID je na obou zařízeních stejné. Jak dosáhnout aplikaci zakoupeného packetu i na této instalaci Air Fightera: https://apps.apple.com/us/app/airfighte ... d792650358?

Edit: Tak nevím jak, ale najednou se mi to zaktualizovalo a Premium packet se aplikoval i na Ipad Mini.


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2021 17:51 Odeslat příspěvek
Co mám třeba aplikace na muziku na více zařízeních tak na přidání toho co už jsem dokoupil jinde bylo v těchto aplikacích tlačítko Restore Purchases.


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2021 19:45 Odeslat příspěvek
Já tam něco takového mačkal a taky se zaregistroval v nějakém Game centru, ale nějak to nechtělo fungovat, a podle podmínek by nákupy v aplikaci ani fungovat neměly (samotná aplikace je zdarma, placené je až Premium rozšíření v hrazené v aplikaci). Pak se mi to najednou zeptalo, jestli to má propojit nebo nechat každý zvlášť a po výběru propojení se to odblokovalo i na dalším zařízení. Kupodivu, byť je to celkem náročný simulátor, tak celkem slušně funguje i na iPadu Mini z roku 2012!


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2021 19:58 Odeslat příspěvek
To je to od Rortosu? Prej simulátor :-D :-D :-D


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2021 20:45 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsi třeba přistání na letadlové lodi nebo s Herculem z silného bočního větru (Extreme Landings)? ;-)

-- 18. 2. 2021 14:51 --

A lze nějak převést z jedné platformy na jinou zakoupená rozšíření u programů, které jsou k dispozici v bezplatné verzi na obou platformách? Konkrétně se mi jedná o Extreme Landing, u kterého mám na Androidu zakoupený nějaký Premium Pack, ale momentálně je Android tablet v předsmrtné agonii, nestačí místo a ani baterka, takže by jej chtěl převést na iPad Air.

-- 23. 4. 2021 17:54 --

Tak pořád nechápu ten systém rodinného sdílení na Apple zařízeních. Zvolím jeden Apple ID jako rodičovský a další Apple ID jako dítě. V rodičovském Apple ID přidám Apple ID dítěte, stáhnu program a zakoupím Premium verzi. V rodičovském Game Centre mám nick Rodič s Apple ID rodiče, v Game centre dítěte mám nick Dítě s Apple ID dítěte. Když si stáhnu hru do iPadu dítěte, mám ji jenom v základní verzi a Premium verze nabízí zakoupení. Jak správně nastavit rodinné sdílení, abych mohl Premium verzi používat i na iPadu dítěte, když daný program rodinné sdílení umožňuje? :hm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies