MobilMania.cz

Přihlásit se




Windows na ipad

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2021 11:52 Odeslat příspěvek
Zdravím, všude se dočtu jak jednoduše propojit ipad/iphone s PC - ať už za účelem promítání, či ovládání toho ipadu/iphonu. Ale jde to i naopak?? Ráda bych něco, kde se mi na ipadu promítne co mám na pc a budu s tím moci pracovat. Nejlépe s plnohodnotnou podporou apple pencil (ale to už bych chtěla asi moc) - stačí abych na tabletu viděla co vidím na pc a mohla si tam třeba něco málo dokreslit (v případě grafických programů samozřejmě) :))
Za každou radu/návod budu vděčná :) děkuji
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2021 12:34 Odeslat příspěvek
Ahoj, já používám aplikaci Spacedesk, nainstaluješ do PC a do tabletu nebo mobilu. Tablet se ti pak v nastavení obrazovky PC ukáže jako další monitor. Funguje i dotyk, tak pero by asi mělo taky. Dej vědět,
odkaz: https://spacedesk.net/

-- 10. 2. 2021 12:38 --

Zapoměl jsem, PC i tablet musí být na stejné síti :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2021 16:20 Odeslat příspěvek
Tak jsem zkusila a geniální, fakt moc děkuju :)). Plnohodnotnou podporu apple pencil to nemá - ale to se dalo čekat.. bohužel z toho nikdy nebudu moc mít grafický tablet na win. :)) Tužka ale jako dotyk funguje.
Co chci ještě zjistit, zda by nešel do PC nainstalovat aspoň "režim tabletu", aby se s tím dalo lépe pracovat a nebyla z toho jen další obrazovka. Ale i tak moc děkuju za pomoc :) už tohle je víc než jsem čekala že z toho dostanu <3


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2021 19:51 Odeslat příspěvek
Ve Windows 8 a 10 režim tablet je.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies