MobilMania.cz

Přihlásit se




K čemu předplatné Apple TV v ČR?

Offline - Junior Profil 
8. 5. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
S nákupem iPadu jsem získal možnost aktivace Apple TV na 3 měsíce zdarma. Chtěl jsem se zeptat, jestli je tam tam něco zajímavého i česky a tudíž se mi to vyplatí aktivovat? :hm
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
8. 5. 2021 20:33 Odeslat příspěvek
Ne. Je to pouze pro české občany, kteří umí i číst titulky. Takže být tebou, nevyplatí se aktivovat bezplatný trial.

Teď vážně: CZ dabing u orig. series (TV+) myslím nejsou, ale např. Ted Lasso doporučuji shlédnout.


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2021 20:50 Odeslat příspěvek
Takže co vážně? Je tam něco, co užiju i bez angličtiny, nebo je to komplet všechno v angličtině? Na titulky už jsem moc starý a nezvládám sledovat děj i číst titulky současně, respektive kazí mi to "umělecký dojem" z daného programu.


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2021 22:27 Odeslat příspěvek
Audio je v angličtině a pak v ostatních světových jazycích, v češtině ne. Česky pouze titulky.


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Tak jsem si o aplikaci Apple TV přečetl na zahraničních webech a samozřejmě, klasika Apple - placená služba s placeným obsahem uvnitř! Minimum bezplatného obsahu a prakticky všechno v angličtině, lokalizace maximálně ve formě titulků ....

Zbytečná ztráta času s instalací a zkoušením .... o<:)


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2021 10:40 Odeslat příspěvek
Jaká instalace? Kliknu na vyzkoušet a dívám se, ne?


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2021 11:14 Odeslat příspěvek
To tam není žádná registrace a podobné blbiny? A po vypršení bezplatného období to přechod na placené bude chtít potvrdit, nebo spoléhá na to, že to zákazníci zapomenou odhlásit a pár plateb si to strhne, než to člověk zaregistruje? V poslední době se s podobnými skoropodvodnými praktikami roztrhl pytel.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 5. 2021 18:01 Odeslat příspěvek
Ty budeš mít v hlavě pěkně vymeteno.
Tebe Apple zkasíruje každý měsíc 2x :).
Si o tom něco přečti, než začněš tady předstírat svůj dušení průjem.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies