MobilMania.cz

Přihlásit se




Iphone 8

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 8. 2021 14:13 Odeslat příspěvek
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je v pohodě si v roce 2021/22 kupovat IPhone 8? Všem předem díki za odpověď
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
23. 8. 2021 16:15 Odeslat příspěvek
Já Vám nevím, já bych už šel po iPhone X a výše. Záleží na co. Jako sekundární telefon ok, jako primární s tím, že si chci udělat radost a pořídit iPhone, to bych si připlatil za X/XS.


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2021 16:48 Odeslat příspěvek
Ano i ne. Nenapsal jste vůbec nic o tom, co od mobilu chcete, co je pro vás důležité atd. Bez toho se nedá přesně odpovědět.

Třeba mojí ženě 8 náramně vyhovuje a novému se brání, co to jde :-) ... já bych to už ale nedal - malý displej, nemá FaceID, málo RAM, jen jeden foťák, baterie žádná výhra ...

Osobně bych volil raději SE 2020 a do 8 bych šel jen pokud bych věděl, co od mobilu chci a byl by za dobrou cenu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 8. 2021 22:09 Odeslat příspěvek
Iphone 8 se mi celkově líbí, vzhled, ne moc velký displej (to je pro mě +).

A telefon bych využíval na klasické věci sledování videí, focení fotek, natáčení videí, sociální sítě, občas zahrát hru. Pro mě skvělej telefon a červená barva má u mě taky velké plus.
Budu rád za vaše názory...


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2021 22:55 Odeslat příspěvek
Display je sice malý, ale rámy obří :D
Navíc mu skončí příští rok podpora.
Iphone X má o dost větší display, ale rozměry skoro stejné.

Za mě se nevyplatí, ber jak doporučuje admin, min X


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2021 06:15 Odeslat příspěvek
@orgasmic: proč by měla příští rok osmičce skončit podpora, když iOS 15 letos dostane i iPhone 6s?


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2021 06:24 Odeslat příspěvek
Tak to se omlouvám, někde jsem několikrát četl, že je podpora stanovena na 5 let.


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2021 09:01 Odeslat příspěvek
Volil by som radšej SE 2020, vyzerá rovnako ako iP8 ale je to minuloročný model s dlhou podporou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2021 10:31 Odeslat příspěvek
iOS15 má i iPhone 6S (už nyní v beta programu), takže podpory iPhone 8 bych se nebál minimálně ještě 2 roky. Jinak já jsem teď kupoval domů jeden refubrished iPhone 8 u Vodafone a stále maximální spokojenost, paradoxně iOS15 přinesl zásadní zlepšení fotek. Takže za ty peníze, proč ne.


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
SamuelsonYT píše
Iphone 8 se mi celkově líbí, vzhled, ne moc velký displej (to je pro mě +).

A telefon bych využíval na klasické věci sledování videí, focení fotek, natáčení videí, sociální sítě, občas zahrát hru. Pro mě skvělej telefon a červená barva má u mě taky velké plus.
Budu rád za vaše názory...

Pokud se ti líbí vzhled iP8 a nechceš X a novější, tak bych opravdu raději šel do SE (2020), jak doporučují cz.hook a peter34 - krom novějšího procesoru A13, Wi-Fi 6 a větší RAM 3GB, budeš mít alespoň i jistotu delší podpory ;-)

Jen info pro porovnání - ZDE :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
Souhlasím s příspěvkem nademnou. Pokud máš peníze a chceš tělo iP7/8, tak klidně do SE 2. generace. Pokud chceš něco funkčního a řešíš peníze, tak ani s iP8 neuděláš nějak zásadní chybu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
Dj.kure díki, a peníze v tom taky hrají pro mě roli, iphone se 2020 se pohybuje kolem 12-13 tisíc a iphone 8 se pohybuje kolem 7500-8000kč.to máte 4 nebo 5 tisic rozdíl a to je pro mě docela dost. A do IPhone jdu poprvé, vždycky jsem měl Android takže nepotřebuju nějaky iphone za 23 tisíc..

-- 24. 8. 2021 13:57 --

A kdyztak mam v planu kupovat přes Swappie, hodně YouTuberů na to dělalo reakci a říkali že super, a recenze na swappie jsou taky dobre�


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
iPhone 8 stojí na bazoši kolem 5000 64GB a iPhone X kolem 7500.
Jůtuber ti udělá reklamu na cokoliv za bakšiš.

Koukal jsem na jejich stránky a ty ceny jsou úplně mimo.

Tady máš úplně nový, určitě to pujde usmlouvat na 10tis https://mobil.bazos.cz/inzerat/14054410 ... y-novy.php
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 13 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies