MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 15:49 Odeslat příspěvek
Chtel bych. Cena? Hod mi to do SZ, jestli to jeste mas.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 15:50 Odeslat příspěvek
.


Naposledy upravil orgasmic dne 5. 11. 2021 14:57, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 22:53 Odeslat příspěvek
:D Hele a mas to na ICO, nebo klasicky, tu fakturu.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 08:40 Odeslat příspěvek
Klasicky


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 09:17 Odeslat příspěvek
Ahoj, nechci zakladat vlakno a verim, ze mi zde nekdo poradi. Mam 13 Pro a chci si k nemu dokoupit iPad a Macbook. iPad si poresim, tam uz jsem vcelku rozhodnuty.
Nicmene vubec nevim, pro jaky Macbook se rozhodnout. Stary noťas mi uz dosluhuje, ma 8 let, kancelarske HP. Proto chci neco na podobne vyuziti, tedy jen na internet, psani textu ve wordu, emaily, Youtube a sledovani filmu. Pak treba nejaka zcela amaterska uprava fotek v LightRoomu nebo strih rodinnych videii v iMovie. Nic velkeho ani narocneho. Nechci do toho davat velke penize, takze klidne i starsi nebo nejaky repas. Velikostne taky zadneho obra, at ho muzu lepe prenaset.
Muze mi nekdo doporucit vhodny model nebo i stranky, kde mate zkusenost treba s dobrymi repasy?

A pak bych mel jeste jeden dotaz, mame 2 kluky, 18 a 16 let. Oba maji jablecne mobily a napadlo me na Vanoce jim poridit Watche. Pokud mate nekdo podobne pubertaky, muzete zhodnotit, jestli jim budou stacit Watch 3? Zde by se samozrejme koupily nove, ale kde se daji nejlepe poridit, jestli nebude nejaka pred vanocni akce a podobne. Moc diky za rady!


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
Ahoj,

chtěl bych koupit iphone 13 a občas něco málo naskladňují u O2, navíc mají vánoční slevy. ​Neví někdo:
- Jakou záruku poskytují při nákupu na IČO, bez smlouvy? Některé obchody totiž dávají 12 měsíců, některé 24.
- Když si telefon koupím takto u operátora, mají nějak upravený firmware nebo se jedná o stejné telefony, jako když nakupuji v běžném obchodě?

Ptal jsem se na to jejich slavného "O2 guru" na chatu a ani na jeden dotaz slečna nedokázala odpovědět.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 10:28 Odeslat příspěvek
Sateza: Mám základní Macbook Air M1, v té nejlevnější konfiguraci, nemám s tím jediný problém. Super výdrž. Úplně tichý. Na tvoje využití ideální.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
matrix:- Když si telefon koupím takto u operátora, mají nějak upravený firmware nebo se jedná o stejné telefony, jako když nakupuji v běžném obchodě?

U iPhone nedochází u o2 k žádné změně FW.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 10:37 Odeslat příspěvek
činpokomončák píše
Info ohledně dostupnosti.
13 Pro, 128 GB, šedý objednaný 30.9. bude dle informace z mall.cz dodán 22.10.

Tak z 22.10. je neurčito... �


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 10:50 Odeslat příspěvek
Díky za info. Tu záruku o O2 jsem si už taky našel, dle reklamačního řádu na vše dávají 24 měsíců jak pro spotřebitele, tak podnikatele.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
mas0n: polozil jsem tento dotaz jeste na zive.cz do sekce pocitacu a tam mi radi obdobne, takze ten bude asi nejvhodnejsi.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 14:01 Odeslat příspěvek
Air je opravdu super a na apple ma i dobry pomer vykon/cena. Co se tyce hodinek tak bych aw 3 nebral, minimalne SE.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 15:51 Odeslat příspěvek
Sateza: Mám Aira M1 v konfiguraci 16 GB RAM a 512 GB SSD a úplná bomba. Ale vím, že naprosto bezproblémově a skvěle poslouží i základní varianta 8/256 GB. Měl jsem i našlápnutý "noťas" od Dellu a HP ve vyšší cenové relaci než Air a to pohodlí, rychlost, funkčnost se prostě absolutně nedá srovnávat. Doslova a do písmene je to nebe a dudy, ale to fakt musí člověk vyzkoušet aby si udělal vlastní názor.

Co se týče Apple Watch, tak ty trojky fakt nekupovat. Já je měl chviličku půjčené a opravdu je to na hranici použitelnosti. Nyní mám AW7, předtím SE. A ty SE jsou naprosto naprosto dostačující hodinky. Co si budem povídat, oxymetr a EKG nevyužije ani promile uživatelů hodinek. Já je kupoval jen tak prostě protože mě srvběla ruka a protože jsem chtěl to "nej", ale klidně a bez problému bych se dokázal zase vrátit k SE.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 16:55 Odeslat příspěvek
Sateza: neviem, čo sú veľké peniaze, ale tiež veľmi doporučujem Macbook M1 Air. Mám v základnej variante a pomer cena/výkon je parádny, na kancelárske práce dostačuje ale ak potrebujete niečo náročnejšie, zvládne to. Môj muž je strihač a animátor a požičiava si ho na profi práce (áno, i v tej základnej variante, on má starší Pro model), keď potrebuje niečo ľahké s dobrou baterkou do terénu.


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2021 08:12 Odeslat příspěvek
Tak iStyle naskladnil.
Vcera jsem vyzvedaval. :)
Obrázek

Přílohy

F150AF41-BAE4-4153-8366-C2162907EEB6.jpeg
F150AF41-BAE4-4153-8366-C2162907EEB6.jpeg
[ 270.03 | Zobrazeno 12 krát ]


Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 61  Další stránka
Stránka 32 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies