MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 17:47 Odeslat příspěvek
Tvůj legendární šuplík, to už je takový pojem :D . Nechceš nám udělat fotografii svého šuplíku, co vše tam máš za poklady? 8-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 18:41 Odeslat příspěvek
Postačí vyjmenovat? HP EliteDesk 705 G4, iPhone 12 Mini 256GB, QNAP 230 + 2x WD Red Plus 4TB. To je asi tak nejdůležitější HW, který již pár měsíců až let čeká, až na něj přijde řada. Pak ještě pár HDD a SSD od 256 GB do 2TB, které jsem plánoval vyměnit/přidat do stolního PC, ale pak jsem byl donucen urychleně přejít na NB + dock, takže to již není moc urgentní, jelikož NB v docku doma a samotný NB v kanceláři mi zatím celkem vyhovuje. :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 19:20 Odeslat příspěvek
Ještě jsi zapoměl na prášky.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 19:23 Odeslat příspěvek
DirtyKing píše
cz.hook: Tak vzhledem k tomu jak se to pak rozkriklo a spousta lidi objednavala, tak se obavam ze s tvym terminem objednani si jeste pekne dlouho pockas. Ale treba se pletu.


Mám ho už doma. Jinak bych to nepsal.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 19:38 Odeslat příspěvek
orgasmis: Pobavilo. A těch medikamentů tam bude asi víc než dost :-D. Osobně si to nedovedu vysvětlit, proč by si někdo kupoval HW když na něj nebude mít čas a chuť, když v době, kdy ten čas a chuť na to bude mít, tak už to bude zastaralé? Ale možné je všechno.

cz.hook: Čtu blbě mezi řádky, to se omlouvám. Tak přeji spokojenost.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 11. 2021 00:08 Odeslat příspěvek
On nečeká, až to bude zastaralé, ale až výrobce zpřístupní standardní funkce, které účelově blokuje, aby nenusel platit licenční poplatky, proto dokázal své zákazníky přesvědčit, že je nepotřebují.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 08:03 Odeslat příspěvek
Konkrétně třeba?


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 08:07 Odeslat příspěvek
To by me taky zajimalo. Doufam ze napise prenos mp3 pres bluetooth :D nebo nejakou podobnou kravinu :D


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
13. 11. 2021 09:12 Odeslat příspěvek
Lidi, pouzivate nekdo, mate nekdo zkusenost s magsave powerbankou? Chci si nejakou poridit. Samozrejme by mela mit i klasicky konektorovy vystup, abych ji mohl pouzit na dobijeni i jinch zarizeni. Diky za tipy.
Joo, a jen bych doplnil, ze bych chtel spise mensi a tudiz lehci. Aby se dala pripevni na zada telefonu pod modul fotaku a nebyla prilis tlusta.


Naposledy upravil Domin7 dne 13. 11. 2021 09:21, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 09:21 Odeslat příspěvek
Nemam, ale planuju poridit na horske tury.

https://youtu.be/kqTOYl_FdwA

https://youtu.be/nzmVQDELNiE

Koukal jsem tady. Snad to i tobe pomuze.


Naposledy upravil SerifJohn dne 13. 11. 2021 09:25, celkově upraveno 1


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
13. 11. 2021 09:22 Odeslat příspěvek
SherifJohn: taky ji chci na hory na zavody.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 10:40 Odeslat příspěvek
Tak odteraz už sem budem písať iba dojmy z mobilu, ráno ma čakal na Mega shope �❤️❤️

A rovno i napíšem Kalbajana k foťáku, teraz sme rýchlo porovnávali s mužom a 11 pro sa myslím drží veľmi dobre, vôbec by som sa toho nebála.

Ináč dojmy z mobilu dobré, je to taká baňatá tehlička ale bola som zvyknutá z tých Samsung Note, že to nie sú úplne orezávátka. Nádherný display a tá Graphite farba je krásna. Mám Macbook i Ipad v Rose gold ale tá zlatá verzia ma úplne neoslovila, a toto kombo je tiež pekné.

Skúšali sme už i ten filmový režim a nádhera, na napr. dokumentovanie detí totálna paráda (len musia chvíľu sedieť).


Offline - osobne Profil 
13. 11. 2021 11:15 Odeslat příspěvek
DirtyKing píše
Konkrétně třeba?

USB OTG


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 11:56 Odeslat příspěvek
Lol :D
To jsem presne cekal. Uzivatele Androidu rikaji, ze iPhonum chybi funkce a pak uvedou toto :D
Tvl to je jako bys rikal, ze Mercedes S klasa je horsi, protoze nema svihadla na otvirani okynek.
Je rok 2021. Nejsme v dobe kamenne. Nejsme v dobe, kdy je nutno vubec nejaky kabel pouzivat :D
Tvl ja se za bricho popadam. :D Androidak no :D


Offline - osobne Profil 
13. 11. 2021 11:59 Odeslat příspěvek
To je ale přesně ono, zákazníci Apple jsou výrobcem přesvědčeni, že to nepotřebují. Odborně se tomu říká brainwashing "vymývání mozků".
:tleskani

http://www.thefamuanonline.com/2019/01/29/apple-is-brainwashing-us-and-we-like-it/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 61  Další stránka
Stránka 35 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies