MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 11:50 Odeslat příspěvek
Ty jsi jak cardi, jak se něco řeší, taky má tlupu kamarádů, co náhodou to či ono mají :mrgreen:
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 11:55 Odeslat příspěvek
Objednávka 13 Pro z Mall včetně slevy vytvořená 29.9. byla včera 27.10. doručena. Platba dobírkou.


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 12:02 Odeslat příspěvek
No konečně, jinak by to z vás člověk nedostal :D


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 12:18 Odeslat příspěvek
No neříkej mi, že neznáš nikoho, kdo by si nějaké 13 ky koupil? Já sám vím o několika lidech ať o kamarádech nebo o kolegách z práce :-). S tím že těma dvěma dotyčným jsem ten kód na slevu posílal já, jinak jeden to měl předobjednané v iWantu a druhý v iStyle. Ten předobjednaný v iWantu také do dnešního dne nedorazil, Mall je v tomto případě rychlejší. Druhý u iStyle nevím, ten to po objednávce na Mallu rušil.


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 14:05 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Tak mám ověřené, že dodali pozdější objednávku bez Moneta slevy.
Napsal jsem jim z perdele mail, že jestli mi zboží v nejbližší době nedodají, obrátím se na patřičný úřad k prověření jejich praktik, že mi je jasné, že vítr vane od Moneta slevy :D

Tak jsem zvědav, co odpoví :D


Tak už som im tiež napísala *****ú správu, že očividne telefóny sú, ale uprednostňujú iných (imho na tej dobierke niečo bude a inde...neviem :D), a je to posledný krát, čo si u nich niečo kupujem s platbou predom, snáď už sa tam niekdo preberie.
Moneta zľava asi hrá rolu, nebudú mať na tých telefónoch takú maržu ale verím, že to dodajú i s tým.


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 16:32 Odeslat příspěvek
No otázkou je, zda a vůbec budou na tom nějakou marži mít. Jestli to není pro ně spíš ztrátové. Ačkoliv jsem to jen slyšel a nemám to nijak potvrzené, tak na novinkách od Applu mají prý minimální marže.


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 18:58 Odeslat příspěvek
V Nemecku stejna situace. Vse vyprodano.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 10. 2021 19:40 Odeslat příspěvek
V jednom článku kolem iphone x se mluvilo o snížení marže z 6 procent na 4,5. Když by to bylo i těch 6, tak to je na próčku 1700kč zisk.. ta akce pro ně nebyla asi dobrá, já sám taky ten kód předal dal �


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 20:12 Odeslat příspěvek
Mne to tehdy rikal borec v Datartu, ze na tom maji prd. Proto tam tlaci Samsungy, z tech maji marze pry slusne a to napric celym jejich produktovym portofoliem. I Sony pry sveho casu melo velmi nizke marze. Ale jsou to informace co mi tehdy rikal prodejce, kdyz jsem s nim probiral elektroniku pri koupi televize, tak kdo vi, co je na tom pravdy.


Offline - Pokročilý Profil 
28. 10. 2021 20:32 Odeslat příspěvek
No to oni říkají, ale pravdu ví jen účetní a majitel... :-)


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
29. 10. 2021 09:37 Odeslat příspěvek
Muzu vas pozadat o test? Zkuste vzit svou 13tku, zapnout fotak a pokud nekteri mate monitor u bile zdi, tak na monitoru si nastavte zobrazeni co nejvice bile barvy, klidne jen YT a pak sklapejte a zvedejte telefon dolu a nahoru. Schvalne, jakou barvu bile steny za monitorem vam bude mobil na displeji zobrazovat. A klidne si to i vyfotte.


Offline - Junior Profil 
29. 10. 2021 10:45 Odeslat příspěvek
Co je cílem tohoto cvičení?


Offline - Junior Profil 
29. 10. 2021 13:03 Odeslat příspěvek
Tak obyč 13 i PRO dnes dorazilo z Mall.cz (Moneta 10% sleva).


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
29. 10. 2021 13:05 Odeslat příspěvek
Mizi: pisu to v predposledni vete.


Offline - Junior Profil 
29. 10. 2021 14:47 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem. Když mám zamířeno na monitor a je za ním bílá zeď, tak je barva té zdi lehce do žluta (dle nastaveného stylu, mám živý). Pakliže přejedu čistě na zeď, tak se barva změní na barvu té zdi.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 61  Další stránka
Stránka 28 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies