MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Administrátor Profil 
7. 6. 2022 16:42 Odeslat příspěvek
Je tu někdo, kdo používá iOS 16 developer betu 1?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2022 19:50 Odeslat příspěvek
Domin7 píše
Libb: jak vidíš, moc lidi tady nepřispívá. Je to dáno asi tím, ze iP funguje a není potřeba moc problému řešit.
Ale jak vidíš můj příspěvek výše, tak má nej nikdo zatim nereagoval. Asi sem moc lidi uz nemá potřebu chodit, kdyz jim vše funguje jak má.

Ono je to spíše proto, že buďto něco na iOS funguje a tudíž to funguje spolehlivě, anebo to nefunguje vůbec a většinou to vyřešit nijak nelze, viz moje trápení s nedostatečnou historii hovorů na iOS. U Androidu to vždy nějak lze udělat, byť výsledek na různých telefonech může dopadnout různě, ale vždy se najde nějaký, který dovede ke kýženému výsledku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 6. 2022 08:29 Odeslat příspěvek
Jen iPadOS 16 db1, funguje překvapivě dobře, bohužel na mém starém iPadu 5gen Mini to tolik novinek nepřiáší (vizuálně), ale určité funkce, jako možnost editace poslané zprávy / smazání, odložení odeslání mailu či unsent atd. je fajn.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 6. 2022 09:14 Odeslat příspěvek
Domin7: Tak jak jsi spokojen s tím iP 13mini s odstupem času? Pořád nadšenost a pozitiva? :-)) Já jsem ve fázi, že do měsíce musím koupit nový telefon a kvůli rozměrům přejdu asi na tu 13mini. Jen se pořád děsím přechodu A -> iOS a samozřejmě i ta cena je vejš než jsem chtěl jít.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
9. 6. 2022 18:33 Odeslat příspěvek
Nadšení stále trvá. Byl jsem teď 4 dny na takové menší dovolené a tak jsem měl možnost si ho více otestovat. Ať už foto, video, tak i výdrž. A musím říct, že zatím úplně super. Trošku jsem se bál výdrže, ale ta je ukázková! Jel jsem na kole asi 70km (něco přes 3 hodiny), přitom jsem měl zapnuté mapy.cz, i když jsem měl telefon v ramenním popruhu batůžku, ale navi pořád hlásila a dost často jsem ho musel i vytáhnout a podívat se. Pak spoustu focení, pak internet ve vlaku atd a stejně jsem končil třeba ve 2h ráno s 20%. Tohle bych s S22 nedal ani náhodou!!!
Systém funguje na 1.000%, žádný zásek, žádné výpadky signálu a podobné potíže jako u řady S22. Takže prozatím spokojenost.


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 12:03 Odeslat příspěvek
Tady je video top youtuberu MKBHD a mrwhosetheboss..
Srovnani Android vs iPhone.
No Android dostal napraskano na plne care a je krasny, ze presne to co rikali je to, co tu pisu celou dobu.

https://youtu.be/xf2DPY3vGto


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 12:51 Odeslat příspěvek
Tak zrovna těmahle youtuberama bych se moc neoháněl. To je to stejné jako by ses zeptal na porovnání Androidu a iOS třeba Petra Máry nebo Honzy Březiny.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 6. 2022 13:09 Odeslat příspěvek
Tak se zeptejte třeba mě, iphony používám od modelu 5s do 12 a Samsungy od S7 do S21, ale nejsem teda youtuber :D


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 13:40 Odeslat příspěvek
ptichopad90 píše
Tak zrovna těmahle youtuberama bych se moc neoháněl. To je to stejné jako by ses zeptal na porovnání Androidu a iOS třeba Petra Máry nebo Honzy Březiny.

Prave tema dvema ano.
Protoze oba pouzivaji obe platformy a zvela otrvrene rekl,
ze ma S21 Ultra, pac S22Ultra je…. Ma pravdu soudruzi.
A iPhone je proste zcela objektivne ve vetsine kategoriich lepsi. Cili droidy jsou lepsi pro uzivatele, kreri lpi na te minorite veci, lde je lepsi droid ;)


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 13:46 Odeslat příspěvek
Tak zrovna MKBHD nebo mrwhosetheboss beru za špičkové YouTubery na danou oblast, rozhodně jedny z TOP ve světě. A když jsme u Petra Máry, tak prostě jen mluví o tom, co mu vyhovuje a co využívá. Kdyby mu to nevyhovovalo, tak by o tom asi netočil a nepoužíval to :-). I když u něj občas trošku tu nesmyslnou zaslepenost také vidím, to nebudu popírat.


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 15:27 Odeslat příspěvek
Domin7 píše
Nadšení stále trvá. Byl jsem teď 4 dny na takové menší dovolené a tak jsem měl možnost si ho více otestovat. Ať už foto, video, tak i výdrž. A musím říct, že zatím úplně super. Trošku jsem se bál výdrže, ale ta je ukázková! Jel jsem na kole asi 70km (něco přes 3 hodiny), přitom jsem měl zapnuté mapy.cz, i když jsem měl telefon v ramenním popruhu batůžku, ale navi pořád hlásila a dost často jsem ho musel i vytáhnout a podívat se. Pak spoustu focení, pak internet ve vlaku atd a stejně jsem končil třeba ve 2h ráno s 20%. Tohle bych s S22 nedal ani náhodou!!!
Systém funguje na 1.000%, žádný zásek, žádné výpadky signálu a podobné potíže jako u řady S22. Takže prozatím spokojenost.

to s tou výdrží ti vůbec nevěřím, já ráno sundám z nabíječky, sedím 5 hodin v autě jako spolujezdec čili nenaviguji, udělám 5 hovorů, prohlednu lehce net, celková činnost tak půl hodiny a mám tam 60 procent, nato, že nic na něm nedělám je to tragédie, jindy sem byl na oslavě a sundal foun z nabíječky v 11 dopo, fotil sem, trochu netu, asik hodina a půl hotspotu a v 17 hodin 30 procent, nebo večer nabiju a ráno mám 88 procent, děs, u mne je to obrovská tragédie, asik jsem 1 z mála ale vracím se k androidu jen k vůli výdrži, při takovéto činnost android s přehledem 2 dny v kuse, dědek


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 18:38 Odeslat příspěvek
Ja mam S22U a s tim co tam rikali souhlasim.
Jasne hodne veci by slo rict jinak a defakto cely video je o pocitech typka nalevo a jeho pouzivani.
Ale ano Apple dotahnul svoje veci k dokonalosti(temer) a dal je do telefonu tak dobre ze je lidi pouzivaj.

Ale rovnou hodim otazku.
Mam ted vedle sebe iP12 Pro a iP13 Pro.
Venku je svetla ranec a oba telefony nechtej prepnout na zoom pri nataceni...
Jakto? :-/ jak 4k60 tak 40k30..


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 19:05 Odeslat příspěvek
metyn: Co mas konkretne? Ja na 13 Pro Max nemam problem s 12h SOT. Dnes rano v 5h sundan z nabijecky. Celkem 93 min hovoru, cca 2h netu + nejake app, GPS atd .., celkem tedy 93 min hovoru a 3,5h SOT a jsem ve 20h presne na 60% baterie.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 6. 2022 19:40 Odeslat příspěvek
Libb píše
Experiment ukončuju :) Zdá se, že ty soubory se fakt s Windowsema nedají rozumně synchronizovat :/
A S22 bude mít opravu v dalším releasu

Ahoj. Vrátil si IPHONE a prešiel si na S22? Ja mám dilemu či z S20 prejsť na S22 alebo Iphone 13mini. Ide mi hlavne o kvalitné video. Ale neviem či skúsit aple systém keď som mal doteraz len android.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 61  Další stránka
Stránka 44 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies