MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Schvalování příspěvků Profil 
22. 7. 2022 19:06 Odeslat příspěvek
Me by zajimalo…casto fotim portretni fotky a pri nichc se mi casto stava, ze mi telefon hlasi, abych se k objektu priblizil. Kolikrat i ve chvili, kdy uz postava osoby neni cela v zaberu. Mate to tak taky?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 20:52 Odeslat příspěvek
Sklíčka objektivů čistá? Pokud je to PRO, je čistý i LiDar?


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
24. 7. 2022 10:20 Odeslat příspěvek
Ano, Pro verze, ale vsechno ciste. Objektivy i Lidar.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2022 20:30 Odeslat příspěvek
Čus může někdo kdo má jabko 13 Pro/Max nahodit na stažení video 4K/60FPS třeba jen 30 sekund na projíždějící auta na silnici ve dne za slunečného počasí díky. :)


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
2. 9. 2022 21:35 Odeslat příspěvek
Pokud ti sem někdo něco nehodí, tak zítra během dne ti něco natočim. Proč to chceš, co té trápí?


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2022 12:36 Odeslat příspěvek
Chci to porovnat na PC s S22 Ultra a Pixel 6 Pro a OP 7T Pro :-D jaký je bit rate = přenosová rychlost videa kolik reálně snímku za vteřinu atd. :D


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2022 14:53 Odeslat příspěvek
No to moc nezjistis. To bys musel mit ty telefony v jeden okamzik a nahravajico stejny zaber. Takze nechapu k cemu to je dobre.


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2022 17:12 Odeslat příspěvek
Ano vím chci to jen tak vím že má Jabko lepší videa než konkurence.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 9. 2022 06:36 Odeslat příspěvek
Tak jak to letos vidíte co se týká přestupu? Mám iPhone 13 Pro, láká mě 14 Pro, ale ta cena včera vyrazila dech (kdy i apple.de je v přepočtu levnější o 1500 CZK).
A když jsme u toho, víte někdo o nějakém slevovém kódu jako byl loni Mall vs Moneta?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 9. 2022 07:14 Odeslat příspěvek
Cena je mimo.
i14 plus za 30t kč? Jaký důvod je vydat tento mobil, když i13 PM je za stejnou cenu?


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2022 07:40 Odeslat příspěvek
Nezapomínejte na jednu věc. Loni nebyl dolar za 24,5 Kč, nebyla 20 % inflace. Myslím, že doba, kdy Pro stálo 28k už je nenávratně pryč.

A z mýho pohledu se vyplatí mnohem více přejít z 13 Pro na 14 Pro, než tomu bylo třeba z 12 Pro na 13 Pro… Samozřejmě ne z hlediska ceny, ale inovací.


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2022 08:02 Odeslat příspěvek
Dolar je sice nyni za 24.50, ale lidska pamet si nechce moc pamatovat, takze v dubnu 2020 byl za 25.80... divne, ze? A v nedavne dobe umeleho kurzu mel po dva roky peaky pres 26... a rozhodne nebyl novy zakladni model za 26.000...

A k te inflaci, zase trochu mimo misku... nyni je v USA kolem 8% a jadrovka snad jen 6%... zas nic pro tak sileny narust cen...

Inovace, ano neco jo, ale predevsim typicky apple hype, pro BFU neprakticke rozdily proti v. 13.

Jen muj nazor, zadny flame.


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2022 10:47 Odeslat příspěvek
hurec píše
Cena je mimo.
i14 plus za 30t kč? Jaký důvod je vydat tento mobil, když i13 PM je za stejnou cenu?



Protože 13PM už se jen doprodá a nebude. Ale jinak máš samozřejmě pravdu, když se teď dá 13 PM třeba u iStores pořídit za 29.


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2022 11:15 Odeslat příspěvek
Climbmart píše
Tak jak to letos vidíte co se týká přestupu? Mám iPhone 13 Pro, láká mě 14 Pro, ale ta cena včera vyrazila dech (kdy i apple.de je v přepočtu levnější o 1500 CZK).
A když jsme u toho, víte někdo o nějakém slevovém kódu jako byl loni Mall vs Moneta?


Celkem normální věc. Loni v zari byl dolar za 21.5 Kč, letos v srpnu je 24.3.


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 12:24 Odeslat příspěvek
Zdravím. Pár dní vlastním Jablko 13 Pro Max. Mám v ňom iOS 16.
Vytáča ma neskutočne, že si stock aplikácia "Kamera" nevie zapamätať, že chcem fotiť v pomere strán 16:9 ... prepnem v aplikácií na 16:9 a chvíľku si to zapamätá aj po ukončení aplíkácie ... Po pár minútach, keď znova otvorím aplikáciu to mám opäť v pomerne strán 4:3 ... :/

Existuje nejaké riešenie?
S láskou pozerám na svoj starý Samsung S9+, ktorý funguje už 4 roky bez bug-ov (okrem slabej batérie) .. používam ho ako sekundárny mobil ...

// Našiel som to ... Tí inžinieri to skryli pod "Kreatívne ovládanie" :hm
Obrázek
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 61  Další stránka
Stránka 46 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies