MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 19:18 Odeslat příspěvek
No ono by v tom byl asi sám, kdo by si stěžoval a měl s tím takové problémy. Předpokldám, že nikdo by jeho argumenty ani trošku nepovažoval jako relevantní.
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
13. 11. 2021 19:23 Odeslat příspěvek
Proc takě že? Já nejsem otec žáka, já jsem strejda.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 19:24 Odeslat příspěvek
Pak tvoje starosti bych chtěl mít :-). A rovnou můžu dodat, že já nejsem nějakej fanda Applu. V okamžiku kdy by mi přestal vyhovovat, nemám problém okamžitě zařízení vyměnit. Jen k tomu nemám a myslím si že ani v dohledné době nebudu mít důvod. A myslím, že takových je nás tady většina.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 11. 2021 19:33 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Nejde přece o dily, nikdo nechce cpát displej z iPhonu do Samsungu. Jde o dvě zařizení, iPad a telefon jineho výrobce, to je ekvivalent auto Mercedes a přívěs jiného výrobce.


Nevím tedy přesně o jakém propojení mluvíš... :hm Můžeš konkretizovat? Já třeba používám iPad a Pencil, tytéž soubory mám současně normálně otevřené v PC či v mobilu (nikoli apple) a běžně synchronizuji, upravuji současně ve všech zařízeních. Pracuji tedy v cloudu.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 19:54 Odeslat příspěvek
To jsem si taky říkal, když jsem ještě používal notebook s Windows. Taky jsem neměl problém s prací na dalších zařízeních. Tohle spíš je problém neznalosti.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 21:05 Odeslat příspěvek
DirtyKing píše
orgasmis: Pobavilo. A těch medikamentů tam bude asi víc než dost :-D. Osobně si to nedovedu vysvětlit, proč by si někdo kupoval HW když na něj nebude mít čas a chuť, když v době, kdy ten čas a chuť na to bude mít, tak už to bude zastaralé? Ale možné je všechno.

Třeba proto, že to celkem potřebuje a má možnost to výhodně pořídit, ale při zprovoznění natrefí na určitý problém, který nemůže vyřešit okamžitě a pak už na to nemá čas, jelikož se mezitím zařídil jinak, případně zatím funguje původní řešení? o<:)

-- 13. 11. 2021 21:10 --

SerifJohn píše
To by me taky zajimalo. Doufam ze napise prenos mp3 pres bluetooth :D nebo nejakou podobnou kravinu :D

Třeba pořádnou historii hovorů, kterou má i nejlevnější Android, přehlednější AppStore a lepší výběr aplikací zdarma minimálně k odzkoušení? Moc mě nebaví platit za každou blbost, která se ukáže nepoužitelnou a pak žádat o vrácení peněz. U Androidu jsem snad ani jednou nelitoval, že jsem něco koupil. Buďto postačovala verze zdarma, anebo to fakt stálo za to si připlatit a získat mnohem vymakanější funkce.

-- 13. 11. 2021 21:25 --

Jinak fanatismus Apple fandů fakt nechápu ... Přiznat, že to jejích zařízení má nejenom klady, ale i zápory je zjevně nad jejích síly. Třeba já chci iPhone hlavně kvůli velikosti Mini verze, protože na Androidu nic takového ve stejné kvalitě momentálně není, byť nevylučuji, že po čase zjistím, že Standard anebo Pro verze mi bude vyhovovat víc. Pak chci vyzkoušet ten slavný ekosystém a mít vše stejné značky, co čehož mi zatím trochu hází vidle O2 s absencí autonomního požívání Apple Watch. Čekal jsem na nový iPad Mini, ale naživo mi přijde až moc malý a s 256 GB a 5G i příliš drahý, tak rozmýšlím, jestli již rovnou nejí do 11 palcového Pro ...

Prostě vždy je něco za něco, tak proč si to férově nepřiznat? :hm


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 22:12 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Problém je ekosystém Apple, funguje to jen s jinymi výrobky Apple. Zajetí ekosystému. Nekompatibilita s jinými výrobci.

Hele a kdyz mam iPhone, jak si poslu sms z droidiho tabletu? :D Jsem veznem v droidim elosystemu. Deees.
A proc by to delal v dobe messengeru atd. Opet nazor idiota, lterym zjevne jsi.
Kup si Xiaomi. Tvuj syn at iPad odmitne a za litra mu kup Xiaomi tablet i s tuzkou :D. Bude spokojeny a jeho fort bude happy :D

A jaktoze kdyz mam Samsung tablet s droidem, si nemuzu dat FaceTime s kolegou, co ma iPad? Droid mi to neumoznuje. Je to hnusny, osklivy uzavreny Android, ktery mi to neumoznuje :D

Uz vim proc studie rika, ze inteligence uzivatelu Androidu je vyrazne nizsi a stejne tak jejich prumerny prijem.
Tento clovek minimalne ten prvni bod splnuje. :D


Offline - osobne Profil 
14. 11. 2021 06:17 Odeslat příspěvek
Ale notak, kdo ztrácí argumenty, uchyluje se k urážkám? Na androidu existuje ekosystém googlu, já si to přiznat dovedu, stejně většinu google aplikací hned po koupi mobilu deaktivuji. Ale ekosystém googlu není s androidem tak provázaný a využívá ho více výrobců. Na ekosystém googlu koneckonců doplatil Huhlavej kvůli sankcím ze strany USA a já borcům z Huhlavej fandím, doufám, že dokáží google porazit něčím lepším. Jen už jim to nějak dlouho trvá. On je asi zázrak, že je ty sankce hned nepoložily, ztratili možnost i nákupu některého HW.


Offline - osobne Profil 
14. 11. 2021 06:48 Odeslat příspěvek
Až konečně pootevře Apple vrátka svého ekosystému a přejde na standard USB-C, bude moct i zvýšit cenu.
https://mobilmania.zive.cz/clanky/neuverite-kolik-penez-nekdo-utratil-za-stary-iphone-ma-vsak-jednu-mimoradnou-funkci/sc-3-a-1353321/default.aspx


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2021 09:17 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Ale notak, kdo ztrácí argumenty, uchyluje se k urážkám? Na androidu existuje ekosystém googlu, já si to přiznat dovedu, stejně většinu google aplikací hned po koupi mobilu deaktivuji. Ale ekosystém googlu není s androidem tak provázaný a využívá ho více výrobců. Na ekosystém googlu koneckonců doplatil Huhlavej kvůli sankcím ze strany USA a já borcům z Huhlavej fandím, doufám, že dokáží google porazit něčím lepším. Jen už jim to nějak dlouho trvá. On je asi zázrak, že je ty sankce hned nepoložily, ztratili možnost i nákupu některého HW.


Vidím, že jdeme v rámci vlákna iPhone 13 fakt výrazne off-topic, přesto zareaguju. Nedokážou, protože v případě Huawei se míchá business s politikou. Huawei je spjatý s totalitním systémem Číny - jeho zakladatelem je bývalý vojenský důstojník Čínské lidové armády a mezi Huawei a komunistickou stranou existuje vazba. Microsoft nedokázal uspět obchodně/komerčně, Huawei má dvojí problém - musel by uspět obchodně a zároveň přesvědčit svět, že není spojený s totalitním režimem, což se mu nikdy nepodaří - tohle stigma těžko odstraní. Jediný trh, kde můžou prorazit je samotná Čína, ale porazit Google nedokážou, i kdyby přišli, jak říkáš, s něčím lepším.


Offline - osobne Profil 
14. 11. 2021 09:25 Odeslat příspěvek
V USA už stejně vědí, že proti číně nemá nikdo technologicky šanci. Huhlavej se jen pokusili svým embargem trochu zpomalit. Čas ukáže, jestli to Huhlavej v konečném důsledku posílí nebo ne. Uvidíme, jak se jeho nový ooerační systěm ujme.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/proti-cine-nemame-sanci-zapad-v-technologiich-prohrava-popsal-sef-it-ktery-opustil-pentagon-40374984


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2021 11:36 Odeslat příspěvek
Prosím jegeho alter ega typu jjrr a eetg táhněte si do asijských koutků a tady nezasírejte diskuzi, nikoho ty vaše dementní názory nezajímají. Děkuji


Offline - Administrátor Profil 
14. 11. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
Tak, doufám že jste si to tady všichni vyjasnili. Jakýkoliv další OT příspěvek bude smazán nebo přesunut na Smetiště.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 11. 2021 21:39 Odeslat příspěvek
Snad uz tady to hadani jako baby na trhu skoncilo... a jelikoz mi prispevek odsud byl taky smazan, tak jen pro info, v sekci bazar/prodam jsem slevil za 13 Pro 256 Gb, sierra blue + 3 kryty na 30.000 Kc.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 10:53 Odeslat příspěvek
Zahřívá se někomu 13PM při nabíjení?

Zkoušel jsem všechno od originálních nabíječek 5W a 18W, i 12W od Alzy nebo Ankeru. Různé kabely a mobil se při každém scénáři zahřívá. Při 5W málo, při 18W už na můj vkus fakt hodně až nepříjemně.

Nikdy dřív jsem s tím problém neměl a mobil byl při 5W i 12W pěkně chladný.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Další stránka
Stránka 39 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies