MobilMania.cz

Přihlásit se




Starý telefon - odhlášení z Apple účtu

Offline - Junior Profil 
13. 1. 2024 23:45 Odeslat příspěvek
Mám starý telefon a chtěl bych ho pujčit rodičum. Telefon je přihlášen k mému Apple ID a službě najít. Jak to udělat, aby nemohli něco omylem vymazat? Odhlásit se z Apple ID? To se telefon vymaže a já ztratím provázání na službu Najít.
děkuji za rady.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 1. 2024 00:14 Odeslat příspěvek
Snad muzes rodicum vytvorit jine Apple ID ne?


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2024 01:17 Odeslat příspěvek
To mohu. Jak je to pak se službou Najit? Bude vázaná na nové Apple ID nebo může zustat u puvodního? díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 1. 2024 06:20 Odeslat příspěvek
Asi nemuze byt telefon u dvou Apple ID? Nebo jo?

Ma iOS podporu vice uzivatelu? Pokud jo, tak by to slo. Zalozil bys jim na telefonu pouze uzivatelsky profil a svuj by sis nechal jako administratorsky.


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2024 07:59 Odeslat příspěvek
Telefon odhlaste od svého iD, založte rodičům nové, Vy si na své iD založte Apple family (abyste byl správcem rodiny) a iD rodičů do ní přidejte. Pak budete moci vyhledat jejich telefon, pokud je připojen k internetu, přes službu Najít.
Případně je možno to ještě pojistit AirTagem v jejich autě, kapse nebo kabelce. AirTag odesílá polohu i přes cizí telefony, pokud by si zapomněli svůj telefon doma. Vypadá to paranoidně, ale není, jde o bezpečnost.


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2024 10:08 Odeslat příspěvek
Děkuji. O Family účtu jsem vůbec nevěděl. family účet je možné poté spravovat i z mého mobilu, nebo to půjde jen přes webové rozhraní? Jestli uvidím další zařízení i na svém telefonu?

Ten AirTag funguje jen předpokládám mezi iPhony? Má BT, tak jestli nekomunikuje se všemi telefony s BT....děkuji


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2024 11:20 Odeslat příspěvek
Správa rodiny viz. https://support.apple.com/cs-cz/HT201088
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies